چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

رژیم ۲۱ روزه برای دفع سموم بدن

اشتراک:
رژیم ۲۱ روزه برای دفع سموم بدن مهارت های زندگی
با بالا رفتن سن و در طول سالها ، سموم و مواد بی مصرف در بدن ما جمع می شوند و اگر پاکسازی نشوند و از بین نروند منجر به بروز بیماریهای مختلف و احساس کسالت و خستگی در ما می شوند .اما خوشبختانه با استفاده از رژیم ۲۱ روزه پاکسازی می توانید این سمها […]

با بالا رفتن سن و در طول سالها ، سموم و مواد بی مصرف در بدن ما جمع می شوند و اگر پاکسازی نشوند و از بین نروند منجر به بروز بیماریهای مختلف و احساس کسالت و خستگی در ما می شوند .اما خوشبختانه با استفاده از رژیم ۲۱ روزه پاکسازی می توانید این سمها را ازبدنتان خارج کنید تا بدن سالمتری داشته باشید.

این رژیم ۲۱ روزه می تواند با اهداف مختلف از جمله کاهش وزن ، بالارفتن سطح انرژی ، بهبود عملکرد سیستم گوارش برای هضم غذا و حتی برای بهبود وضعیت روحی انسان، مورد استفاده قرار گیرد.

در این رژیم شما باید غذاها فرآوری شده و پخته شده،نوشیدنی های حاوی کافئین ، انواع گوشتها و مواد لبنی را از رژیم غذایی روزانه خود بطور کامل حذف کنید و در عوض فقط باید میوه خام و غذاهای تهیه شده از سبزیجات خام و همینطور مایعات مصرف کنید. آب ، انواع چای گیاهی ، آب خالص میوه ها و سبزیجات بدون افزودنی و شکر ، تنها مایعاتی هستند که در این مدت می توانید مصرف کنید.

دقت داشته باشید که زنان که باردار هستند ویا کسانی که بیماری خاصی دارند نباید از این رژیم پاکسازی استفاده کنند.

اپرا وینفری ، مجری برنامه تلویزیونی مشهور آمریکا با نام «تاک شو» از جمله کسانی بود که از این رژیم استفاده کرد وباعث مشهور شدن این رژیم شد.

در دو هفته اول این رژیم ، علاوه بر مایعات ، شما می توانید سبزیجات و میوه های پخته نشده نیز مصرف کنید اما در هفته آخر فقط باید مایعات مصرف کنید تا دستگاه گوارش شما کاملا" استراحت کند.

آفتاب

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
مهارت های زندگی
بیشتر >
آرون گروپس