چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

هدیه کریسمس رویایی کتی هولمز به دخترش +عکس

اشتراک:
مهارت های زندگی
  سوری کروز به عنوان دختر دو ستاره بزرگ دنیا بدون شک داشتن خیلی چیزها برایش کاری ندارد! به گزارش پرشین وی اکنون که زمان خریداری هدیه کریسمس برای وی رسیده است کتی هولمز گویی از هیچ چیز برای دخترک ۶ ساله خود دریغ نکرده است. بر طبق گزارشات گویا یکی از هدیه هایی که […]


 

سوری کروز به عنوان دختر دو ستاره بزرگ دنیا بدون شک داشتن خیلی چیزها برایش کاری ندارد!

به گزارش پرشین وی اکنون که زمان خریداری هدیه کریسمس برای وی رسیده است کتی هولمز گویی از هیچ چیز برای دخترک ۶ ساله خود دریغ نکرده است.

بر طبق گزارشات گویا یکی از هدیه هایی که کتی در نظر دارد به دختر کوچکش بدهد خانه بازی با قیمتی به راستی نفس گیر است. این خانه بازی ۱۵،۰۰۰ پوند قیمت دارد و قرار است در باغ خانه نصب شود.

این خانه بازی بزرگ سبک ویکتوریا و ۲۴هزار دلاری همچنین آب لوله کشی و برق نیز خواهد داشت. از دیگر امکانات این خانه اتاق زیرشیروانی، آشپزخانه ، اتاق ناهارخوری، اتاق های نورگیر،به گزارش پرشین وی سیستم مخابرات داخلی که به داخل خانه اصلی وصل می شود، پارکینگی برای اسباب بازی های سواری، نرده های چوبی و بسیاری از امکانات دیگر را دارا می باشد.

 

هدیه کریسمس رویایی کتی هولمز به دخترش عکس

 

علاوه بر این از آنجا که ارتفاع داخل آن بیش از ۲ متر است بزرگسالان نیز می توانند از آن لذت ببرند.

البته این خانه بازی تنها هدیه سوری نخواهد بودبلکه او همچنین از کتی یک مینی آی پد و همچنین به گزارش پرشین وی یک ماشین مرسدس بنز مخصوص کودکان به ارزش ۶۰۰۰ پوند نیز دریافت خواهد کرد. به کمد لباسش نیز یک کت خز مارک کلو و لباس مارک رالف لارن اضافه خواهد شد!

ولی کتی باید فعلا صبر کند تا هدایای سوری را به وی بدهد چرا که پدرش تام کروز اعلام کرده است که می خواهد کریسمس را با دختر کوچکش و دو فرزند خوانده دیگرش بگذراند.

هدیه کریسمس رویایی کتی هولمز به دخترش عکس

هدیه کریسمس رویایی کتی هولمز به دخترش عکس

هدیه کریسمس رویایی کتی هولمز به دخترش عکس

هدیه کریسمس رویایی کتی هولمز به دخترش عکس هدیه کریسمس رویایی کتی هولمز به دخترش عکس

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
مهارت های زندگی
بیشتر >
آرون گروپس