دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چطور خانه ای شادتر داشته باشیم؟+عکس

اشتراک:
مهارت های زندگی
داشتن یک خانه شاد و جذاب یکی از نکاتی است که می تواند باعث شاد شدن زندگی نیز بشود. برای این کارمی توان با تغییر دادن محل برخی از اشیا و یا عوض کردن رنگ دیوارها و وسایل خانه ای زیبا و شادتر را تجربه کرد. در اینجا سعی داریم تا نکاتی را در این […]

داشتن یک خانه شاد و جذاب یکی از نکاتی است که می تواند باعث شاد شدن زندگی نیز بشود. برای این کارمی توان با تغییر دادن محل برخی از اشیا و یا عوض کردن رنگ دیوارها و وسایل خانه ای زیبا و شادتر را تجربه کرد.

در اینجا سعی داریم تا نکاتی را در این باره به شما گوش زد نماییم:

ورودی خانه:

ورودی خانه به عنوان مهمترین بخش خانه از نظر تعداد زیادی از طراحان شناخته می شود زیرا دراین بخش افراد اولین تماس چشمی را با خانه برقرار می کنند و به راحتی می توان فضای کلی خانه را تشخیص داد. طراحان پیشنهاد می کنند تا برای این بخش از رنگ های قوی استفاده نمایید. این کار باعث می شود که احساس خوبی به کسی که وارد می شود القا شود.

درهم ریختگی الگوها:

یکی از کارهایی که می توانید برای عوض شدن حال و احوال این است که از الگوها و رنگ های مختلف کنار هم استفاده کنید.برای مثال می توانید از مبل ها شروع کرده و بالش های روی آن ها را عوض کنید تا رنگی متفاوت با مبل داشته باشند و این کار باعث پیدا شدن یک زیبایی خاص می شود.

قرمز زنده (پر رنگ):

در خانه هایی که رنگ دیوارها سفید هستند استفاده از رنگ قرمز بسیار زیاد به چشم می آید و می توان از آن به عنوان یک تفاوت اساسی در خانه نام برد. برای این کا ر تنها کافی است تا وسایل موجود در کنار و یا روی دیوار را به سلیقه خود به رنگ قرمز تغییر دهید.

اتاق نشیمن:

اتاق نشین به این علت که ما بیشتر وقت خود را در آن صرف می کنیم باید به نوعی از دیگر بخش های خانه جدا بوده و فضایی صمیمی تر داشته باشد. برای داشتن یک اتاق نشیمن زیبا می توانید از رنگ های شاد برای دیوار ها استفاده کنید وهمچنین می توانید از نکته در هم ریختگی الگو ها نیز کمک گرفته و اتاقی شاد برای خود و خانواده فراهم کنید.

قرمز روشن:

در مورد قبل راجع به رنگ قرمز زنده یا پررنگ گفتیم که بهتر است در مورد وسایل و در کنار دیوارهای سفید به کار گفته شود. در اینجا در مورد رنگ قرمز روشن می گوییم که طراحان بسیاری اعتقاد دارند که اگر برای دیوارها استفاده شود می تواند بسیار فضای خانه را شاد کند.

مشرق

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
مهارت های زندگی
بیشتر >
آرون گروپس