مشاهده : 122سبک زندگی افراد مشهورRSS

چگونه خوش‌شانس باشیم؟

چگونه خوش‌شانس باشیم؟مهارت های زندگی
شانس چیست؟ به نظر می‌رسد که برخی افراد همیشه خوش‌شانسند ولی برخی دیگر نه! واقعیت چیست؟ آیا می‌شود که یک نفر خوش‌شانس به دنیا بیاید؟ اینها سوالات خیلی از جوان‌هایی است که خودشان را بدشانس می‌دانند. واقعیت این است که افراد موفق، زندگی‌شان را روی توانمندی‌هایشان بنا می‌کنند. دیگران هم قدرت تغییر زندگی خود را […]


چگونه خوش‌شانس باشیم؟
شانس چیست؟ به نظر می‌رسد که برخی افراد همیشه خوش‌شانسند ولی برخی دیگر نه! واقعیت چیست؟ آیا می‌شود که یک نفر خوش‌شانس به دنیا بیاید؟ اینها سوالات خیلی از جوان‌هایی است که خودشان را بدشانس می‌دانند. واقعیت این است که افراد موفق، زندگی‌شان را روی توانمندی‌هایشان بنا می‌کنند. دیگران هم قدرت تغییر زندگی خود را دارند فقط باید مهارت‌های خاصی را یاد بگیرند. خوش‌شانسی از فکر مثبت، توانایی انتخاب صحیح، عملکرد درست و اعتماد به نفس نشات می‌گیرد. کسی که فردی خوش‌شانس لقب گرفته در زندگی از نقطه‌ای صحیح آغاز کرده است.

قوانین خوش‌شانسی

۱ ـ تصورات صحیح

تصور کنید که آرزوهایتان به حقیقت خواهد پیوست و این تصور را هر روز، چند دقیقه‌ای در ذهن داشته باشید. این کار باعث برنده شدن در قرعه‌کشی نمی‌شود، اما اگر هدف صحیح باشد می‌تواند یک گام بزرگ به سمت آن باشد. داشتن یک تصویر کامل همراه با جزئیات در ذهن، هدف را دست‌یافتنی می‌کند و قدرت کافی برای رسیدن به آن را در اختیار ما قرار می‌دهد. دیر یا زود، صدای درونی شما، راه را نشانتان می‌دهد. بدانید که شانس، همین نزدیکی است فقط نیازمند تلاشی اندک برای تجلی یافتن است.

۲ ـ تفکر مثبت برای یک زندگی شاد

افراد شاد، همیشه مثبت‌اندیش هستند. آنها همیشه به نیمه پر لیوان نگاه می‌کنند، همیشه انتظار نتیجه خوب را دارند و در صورتی که به نتیجه دلخواه نرسند، به موضوع به عنوان فرصتی برای یادگیری نگاه می‌کنند. تفکر مثبت، مهم‌ترین مهارتی است که برای یک زندگی شاد و پر از شانس و اقبال لازم است. اولین قدم این است که از افکار منفی که به ذهن هجوم می‌آورند، آگاهی پیدا کنید. زندگی پر از خطر است اما تصور بدترین نتایج در ذهن، هیچ سودی ندارد. نگرانی‌ها به دو صورت ظاهر می‌شوند، آنهایی که عملی می‌شوند و آنهایی که هرگز رخ نمی‌دهند. تفاوت قائل شدن بین این دو مهم است اما این که یاد بگیریم آرامش خود را حفظ کرده تا بتوانیم ترس‌های غیرضروری خود را کنترل کنیم، مهم‌تر است. ذهن، انباری از کلمات فراوان است، اما چگونگی استفاده از آنها، همان انتخاب شماست. کلمات مثبت، منجر به تفکرات مثبت می‌شوند و برعکس. کنترل افکار می‌تواند سخت باشد اما انتخاب کلمات، کار ساده‌ای است. «من می‌توانم» خیلی بهتر و اثربخش‌تر از «شاید بتوانم» است. کلمات مثبت، پیغام مثبتی را به مغز می‌فرستند که منجر به فعل مثبتی می‌شود.

۳ ـ طوری انتخاب کنید که شانس را جذب کنید

در بیشتر موارد، شانس خوب نتیجه پذیرش مسوولیت زندگی توسط خود فرد است. وقتی چیزها آن طوری که آرزو داشتیم پیش نمی‌روند، همیشه شانس برای یادگیری وجود دارد و اغلب از این درس‌‌ها می‌توان در تغییر مسیر و عوض کردن شرایط کمک گرفت. غر زدن، شکایت کردن، مقصر دانستن دیگران و غم و اندوه، شما را به هیچ کجا نمی‌رساند. آنچه باعث تفاوت می‌شود چگونگی انتخاب عکس‌العمل‌ها در زندگی است. می‌توانید بنشینید و غصه بخورید یا به دنبال راه‌حل بگردید و حرکت کنید.

2010-10-20 / گردآوری:
دکتر طاهری
فرش قرمز روزی روزگاری در هالیوود و واکنش های فوق العاده | از نظر منتقدان تا واکنش برد پیت و دی کاپریوفرش قرمز روزی روزگاری در هالیوود و واکنش های فوق العاده | از نظر منتقدان تا واکنش برد پیت و دی کاپریو
افتتاحیه شغل جدید ستاره اسکندری با حضور چهره های مشهور | از ترانه علیدوستی تا مهدی سلطانی!افتتاحیه شغل جدید ستاره اسکندری با حضور چهره های مشهور | از ترانه علیدوستی تا مهدی سلطانی!
افشاگری آزاده آل ایوب درباره تلویزیون و بازخواست او به خاطر صلوات فرستادن! +فیلمافشاگری آزاده آل ایوب درباره تلویزیون و بازخواست او به خاطر صلوات فرستادن! +فیلم
ماجرای رابطه ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده و سعید عزت اللهی از زبانِ خودشماجرای رابطه ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده و سعید عزت اللهی از زبانِ خودش
اکران فیلم متری شیش و نیم با حضور چهره ها | کدام سکانس از متری شیش و نیم حذف شد؟اکران فیلم متری شیش و نیم با حضور چهره ها | کدام سکانس از متری شیش و نیم حذف شد؟
اینستاگرام هنرمندان (۱۸۶) از علت رانندگی نکردن پرستو تا واکنش نوید به تیپ براد پیت در کن!اینستاگرام هنرمندان (۱۸۶) از علت رانندگی نکردن پرستو تا واکنش نوید به تیپ براد پیت در کن!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۰) از خاطره بازی علی کریمی تا محمد حسین میثاقی و پسرش!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۱۰) از خاطره بازی علی کریمی تا محمد حسین میثاقی و پسرش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۶۲) از هومن و کسی تا ترانه در موزه خیمه‌شب بازی !
عجیب ترین شیوه های خواستگاری هنرمندان ایرانی | از خواستگاری ۵ صبح تا خواستگاری اینترنتی و زیرآبی!عجیب ترین شیوه های خواستگاری هنرمندان ایرانی | از خواستگاری ۵ صبح تا خواستگاری اینترنتی و زیرآبی!
محمدرضا غفاری ؛ از خاطره تلخ روز اول مدرسه تا رکورد دزدی موبایل | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۴)محمدرضا غفاری ؛ از خاطره تلخ روز اول مدرسه تا رکورد دزدی موبایل | سبک زندگی افراد مشهور(۳۲۴)
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
رازهای زندگی خصوصی هیو جکمن و همسرش | از ۱۳ سال اختلاف سنی تا ممنوع کردن همکاری با آنجلینا جولی توسط همسرش!رازهای زندگی خصوصی هیو جکمن و همسرش | از ۱۳ سال اختلاف سنی تا ممنوع کردن همکاری با آنجلینا جولی توسط همسرش!
شاید در حال حاضر هیچ بازیگر استرالیایی به اندازه هیوجکمن در هالیوود شهرت و اعتبار نداشته باشد حتی راسل کرو و نیکول کیدمن. در این مطلب رازهای جالبی را از زندگی هیوجکمن و همسرش بخوانیدو از شایعات همجنسگرا بودن هیوجکمن تا ممنوعیت همکاری با آنجلینا جولی!
سوژه های روز رو این جا ببینید !
آشپزی ماه رمضان ( سحر و افطار )
از بین بردن چاقی موضعی به آسانی و فوری !
فال روزانه
نکات جالب از زندگی اورلاندو بلوم | از حوادث وحشتناک تا حضور در زندگی میراندا و کیتی!
زندگی حلیمه آدن | از تولد در ادوگاه پناهندگان تا افتخار به اسلام و تبلیغ لباس شنا!!!
زندگی تلخ فریدا کالو | از تصادفی که نامزدی اش را بهم زد تا خیانت خواهر و همسرش به او!
جذاب ترین نکات زندگی تام هاردی ؛پسر همه فن حریف هالیوود | از اعتیاد تا نامزدی اسکار
نکات جذاب از زندگی ریانا |دستگیری در برلین تا دادن بورسیه دانشگاهی!
زندگی اقبال لاهوری ؛ از تحصیل در کمبریج تا ایجاد کشور پاکستان!
نکات جالبی از زندگی میسی ویلیامز | از بازی تاج و تخت تا کارآفرینی!
قوانین مهم زندگی “راک” که او را موفق و محبوب کرده است!
زندگی وو یاجون ، ثروتمندترین زن خودساخته دنیا؛ از خبرنگاری تا ثروت میلیاردی
زندگی و علت درگذشت امیر صادقیان ؛ از کنار گذاشتن بازیگری تا نمایشگاه داری!
نکات جالب از زندگی پیتر دینکلیج | از بی اهمیتی به برانجلینا تا جنسیت بچه دومش که اعلام نمی کند!
زندگی عجیب جولین آسانژ | از افشاگری و تاسیس ویکی لیکس تا رابطه با پاملا اندرسون!
مصیبت های وحشتناک در زندگی لیام نیسون | از کودکی دشوار تا مرگ دردناک همسرش!
رازهایی از زندگی التون جان | از فحاشی التون به مدونا تا تهدید شدن به مرگ!
زندگی اسحاق قویدل ؛ از فروش مکمل بدنسازی تا سرطان به خاطر مصرف همین مکمل ها !
زندگی پرنس ویلیام و کیت میدلتون و چالش هایی که از سر گذرانده اند!
صحبت های جالب جورجینا درباره زندگی خصوصی کریس رونالدو!
زندگی عجیب مرتضی آوینی | از نام اصلی اش که کامران بود تا استایل دوران جوانی!
نکاتی جالب از زندگی امیرعباس هویدا در چهلمین سالگرد اعدامش !
زندگی میرزا آقا خان نوری ؛ رقیب امیرکبیر و یکی از بدنام ترین اشخاص ایران!
دلایل تلخی از کمرنگ شدن مگ رایان | از عمل های زیبایی تا روابط ناخوشایند!
نکاتی جالب از زندگی جمشید مشایخی؛ پیر سینمای ایران
نیمه تاریک زندگی جف بزوس، موسس آمازون | از توهین به کارمندان تا رسوایی جنسی!
حقایقی باورنکردنی از زندگی کلئوپاترا | از علت آرایش چشم عجیب تا مرگ مبهم!
سردار آزمون و بزرگ ترین گل زندگی اش در تعطیلات که باعث تمجید باشگاه زنیت شد!
رنج‌ها و اتفاقات دردناک زندگی سلن دیون | از مرگ همسر و برادر تا از دست دادن صدا!
زندگی بچه های مایکل جکسون | از دختر دردسرساز تا پسری که از پنجره آویزانش کرد!
زندگینامه هنری فورد ؛ او خورو را مردمی کرد
نکات عجیب از زندگی جولیا رابرتز | از از بیمه لبخند تا شوخی جرج کلونی و بردپیت با او
زندگی صدف خادم ؛ از اضافه وزن شدید تا رینگ بوکس فرانسه
زندگی شهرنوش پارسی‌ پور (همسر سابق ناصر تقوایی) و درخواست کمک مالی از آمریکا
زندگی جین سیمور، پزشک دهکده | از مهمانی ملکه الیزابت به افتخارش تا اسارت مادرش در ژاپن!
زندگی مرجان شیخ الاسلامی آل آقا و همسرش ؛ زن هزار چهره
راز‌های موفقیت زندگی ایلان ماسک ، کارآفرین و نابغه پولسازی جهان
زندگی جنجالی برد پیت | از ازدواج و جدایی عجیب تا تحصیل فرزندانش!
تعبیر خواب