یکشنبه, ۲ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چگونه می توانیم برای پدر یا مادرمان فرزند خوبی باشیم؟

اشتراک:
چگونه می توانیم برای پدر یا مادرمان فرزند خوبی باشیم؟ مهارت های زندگی
به پدر یا مادر خود کمک کنین. گاهی اوقات ممکنه پدر یا مادرتون کنترل خودش رو از دست بده و نتونه از عهده ی کارهاش بربیاد. میتونین به عنوان یه فرزند خوب با او همکاری کنین و اگه نتونست خواسته ی شما رو برآورده کنه ناراحت نشین. شما میتونین به او کمک کنین و کارها […]

به پدر یا مادر خود کمک کنین. گاهی اوقات ممکنه پدر یا مادرتون کنترل خودش رو از دست بده و نتونه از عهده ی کارهاش بربیاد. میتونین به عنوان یه فرزند خوب با او همکاری کنین و اگه نتونست خواسته ی شما رو برآورده کنه ناراحت نشین. شما میتونین به او کمک کنین و کارها رو انجام بدین، در نتیجه پدر یا مادرتون کاراش کمتر می شه.

با او صحبت کنین. این کار می تونه باعث بهتر شدن رابطه ی شما با اون ها بشه و در نتیجه اعتماد شما به پدر و مادرتون بیشتر می شه. شما می تونین یه زمانی رو برای خودتون مشخص کنین که در طول روز طی اون زمان با پدر یا مادرتون درباره ی مسائلی که پیش اومده و یا درباره کارهای روز بعدتون با او صحبت کنین.

به دنبال افرادی باشین که با اون ها قرار ملاقات بذارین. قبل از هر چیز پدر و مادرتون رو در جریان قرار بدین. پدر و مادر میتونن با بهترین دوستان فرزندشون صحبت کنن و از اون ها بخوان که در بعضی موارد بچه هاشون رو راضی کنن.

نوین زی

اخبارمرتبط:

آنچه باید در برخورد با افراد مسن به آنها فکر کنیم

نبودن تناقض میان رفتار پدر و مادر

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
مهارت های زندگی
بیشتر >
آرون گروپس