چگونه با پوشیدن دامن مناسب کمر را باریکتر نشان بدهیم

اشتراک:
چگونه با پوشیدن دامن مناسب کمر را باریکتر نشان بدهیم مد و لباس
ترفندها و نکات بسیاری وجود دارند که باعث لاغرتر به نظر رسیدن شما، بدون استفاده از رژیم غذایی میشوند.

لاغر به نظر رسیدن که خواسته ی هر شخصی می باشد، به کمک چند ترفند ساده در نحوه پوشش امکان پذیر است نوع لباسی که می پوشید و طرز ایستادن شما در لاغر به نظر رسیدن تان تاثیر زیادی دارد.  ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن را در پرشین وی ببینید.

ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدن

دامن خطی ای شکل(A-line) برای کسانی که کمر پهنی دارند، مدل بسیاری خوبی است.این دامن در قسمت کمر تنگ و کم پهنا است و از روی ران‌ها و به سمت پایین پهن می‌شود.این مدل دامن هیچ وقت از مد نمی‌رود.رعایت نکاتی ساده در پوشیدن دامن خطی‌ای شکل، باعث می‌شود که کمر شما باریکتر و لاغرتر به نظر ‌رسد.-دامن تکرنگ و به رنگ تیره انتخاب کنید.
رنگ تیره به چشم بیننده اجاز ه می‌دهد که شکل طبیعی و اصلی دامن را دنبال کند، در نتیجه این تصور ایجاد می‌شود که کمر شما باریکتر است.

ترفندهایی برای لاغر به نظر رسیدنکوچک کردن شکم

اما پیچیدگی پارچه‌های طرح دار تاثیر شکل و طرح دامن را از بین می‌برد و در این صورت به شکل دامن که به باریک دیده شدن کمر کمک می‌کند، کمتر توجه می‌شود.قد زانو بهتر است روی زانو یا پایین‌تر باشد.از قد دامن برای ایجاد تعادل در پهنای کمرتان استفاده کنید.هرچه کمر شما پهن‌تر است، دامن باید بلندتر باشد. این کار موجب می‌شود که کمر باریکتر به نظر برسد.بلوز خود را با دامنتان ست کنید.

نکات کلیدی برای پوشیدن دامنانواع دامن

پوشیدن دامن مناسب کمر

چشم بیننده از سر تا نوک پای شما را دنبال می کند.اگر طرح یا رنگ پارچه بالاتنه و پایین‌تنه متفاوت باشد،‌ چشم در قسمت کمر توقف می‌کند و بیشتر به کمرتوجه می‌شود.برای اینکه این تصور ایجاد بشود که کمر لاغرتری دارید، بلوز و تی‌شرت تکرنگی که همرنگ دامن ای‌شکل شما است،بپوشید.اگر قسمت بالای بلوزتان چین‌دار و حجیم باشد، اپل‌دار یا لایه‌دار باشد، بالاتنه شما به شکل هفت دیده می‌شود که در قسمت پایین کمترین پهنا را دارد.

پنهان کردن شکم افراد چاقکوچک کردن شکم بدون ورزش

در نتیجه به همراه دامن ای شکل، کمر را باریک‌تر از آنچه هست نشان می دهد؛ چون در این صورتکم‌پهناترین بخش بدن شما کمرتان خواهد بود.از کمربند پهن استفاده کنید.کمربند پارچه دامن را در قسمت بالا و پایین کمر جمع می‌کند و کمر را باریک نشان می‌دهد.کمربندی انتخاب کنید که با رنگ دامن و بلوزتان هماهنگ باشد.کفش پاشنه دار بپوشید.پاشنه بلند کفش قد را بلندتر نشان می‌دهد. قد بلند کمر پهن را جبران می‌کند.

لاغر به نظر رسیدن

به خاطر داشته باشید که در قسمت کمر از پاپیون، سنجاق تزئینی، تکه دوزی و هر نوع تزئین خوداری کنید،چون توجه را به این قسمت جلب می‌کند و کمر را پهنتر نشان می‌دهد.
سایت دوخترای اینکه پاها بلندتر و انــدام لاغــرتر نشان داده شود کفش های بپوشید که به رنگ پوستتان نزدیک است. مثل بژ، قهوه ای و هر رنگ دیگری که به رنگ پوستتان بیشتر بخورد. اگر جوراب شلواری میپوشید رنگ کفش باید مشابه رنگ جوراب باشد. نکته دیگر اینکه کفش های بند دار نپوشید چون قــد شما را کـمــی کوتاه تر نشان می دهد.

 تکنیک کاربردی رژیم لاغریحقه هایی برای لاغر به نظر رسیدن

این تصور اشتباه برای بسیاری از افــراد جا افتاده که اگر لبـاس تنگ بپوشند، کوچک تر می شوند یا لبـاس گشاد باعث می شود چربی هایشان به چشم نیاید. این در حالی است که لبـاس بسیار تنگ به شکل بدی تجمع چربی را بیرون می اندازد و پیراهن بسیار گشاد هم سـایــز شما را به مراتب درشت تر از آن چه هستید، نمایان می سازد. لبـاس تان را در مناسب ترین سـایــز برای بــدن تان انتخاب کنید تا متناسب تر به نظر بیایید.

گهواره  –  زود نیوز

گردآوری:
برچسب ها:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی
ست لباس های زنانه همه جانبه برای همه جا ست لباس های زنانه همه جانبه برای همه جا

ست کردن لباس داری قواعدی است که اگر آنها را به درستی انتخاب و انجام دهیم در نهایت یک ست لباس زیبا و در نتیجه استایل خاصی که دوست داریم را خواهیم داشت.با ما همراه باشید .

مدل هایی از کیف های زنانه جدید برند Fendi
لباس مناسب برای خانمهای قد بلند
مدل متفاوت از کفش مجلسی زنانه
اصول شیک پوشی کوچولوها
چگونه با پوشیدن دامن مناسب کمر را باریکتر نشان بدهیم
چشم قهوه ای ها اینگونه لباس بپوشند
جدیدترین و زیباترین مدل های حلقه
جدیدترین رینگ های زیبا و خاص برای منحصر به فرد شدن استایل شما
همه چیز درباره لباس کار یکسره
توصیه‌های لباس پوشیدن برای افرادیکه پاهای بلند و لاغر دارند
مجموعه لباسهای عروس آنجل سانچز
ست کردن لباس به سبک میشل اوباما
ستاره ها جه استایلی دارند ؟؟
مدل زیورآلات فشن و زیبای دخترانه
مدل هایی زیبا از جواهرات برند Dior
عکس کفشهای پاشنه دار و لژ دار زنانه
ست های زیبای زناته دخترانه به پیشنهاد stylish
جدیدترین مدل های جواهرات و زیورآلات زیبای برند Dashi
گلچینی از بهترین ست های لباس شب به سبک Kate Middleton