جمعه, ۷ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ست جالب انگشتر با لباس

اشتراک:
یور آلات فصل تابستان مد و لباس
چگونه جواهرات خود را با لباس های تابستانی ست کنیم؟ در این مقاله سعی بر آن داشتیم که به این سوال پاسخ دهیم. گردنبند طلا که انتخاب می‌کنید باید حتما متناسب با لباس باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

ست انگشتر با لباس را در متن زیر ببینید. ست کردن زیورآلات با لباس برای هر زنی واجب است و ست کردن طلا و جواهرات با لباس‌ باعث زیباتر دیده شدن شما میگردد.
انتخاب گردنبند طلا با توجه به شکل یقه لباس نیز بسیار اهمیت دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

ست انگشتر با لباس

اولین قدم برای ست کردن جواهرات با لباس در فصل تابستان، انتخاب مدل مناسب گردنبند طلا است. باید اول از همه به یقه لباس خود توجه داشته باشید و بر اساس آن گردنبند را انتخاب کنید.

برای یقه هفت V یا یقه‌های قلبی بهترین انتخاب، گردنبند طلای کوتاه با یک آویز ظریف است. این نوع گردنبند باعث می‌شود تا لباس شما در قسمت بالاتنه شیک‌تر به نظر برسد؛ مخصوصا اگر با یک گوشواره ظریف هم آن را ست کنید که عالی می‌شود.

ست کردن جواهرات با لباسست کردن جواهرات با لباس

اگر یقه لباستان پوشیده است، پیشنهاد می‌کنیم اصلا گردنبند استفاده نکنید. بیشتر تمرکز خود را روی گوشواره یا دستبند طلا بگذارید.

برای یقه‌های گرد هم گردنبندهایی که زنجیر متوسط تا بلند استفاده کنید که آویزهای کشیده دارند.

فصل تابستان بهترین فصل برای پوشیدن لباس‌های رنگی و گل‌دار است؛ از پیراهن‌های برگ انجیری گرفته تا گل‌های رنگی بزرگ روی پارچه‌های نخی و خنک. وقتی از این تیپ لباس‌ها استفاده می‌کنید حتما توجه باشید که برای شیک‌پوشی باید زیورآلات ظریف و ساده استفاده کنید. یک گردنبند زنجیری بسیار نازک و گوشواره حلقه‌ای کوچک خیلی خوب با لباس‌های گل‌دار ست می‌شود.

انتخاب جواهرانتخاب جواهر

مدل هایی زیبا از ست لباس با انگشتر

برای ست کردن زیورآلات با لباس تابستانی می‌توانید سراغ یک قطعه طلای بزرگ بروید. البته این برای وقتی است که لباس شما تک رنگ است و فرم و شکل ساده‌ای دارد. مثلا با یک پیراهن نخی سفید، می‌توانید یک انگشتر از جنس پلاتین یا طلای سفید ست کنید که روی آن پر از نگین‌های ریز و سفید است. یا هر زیورآلات دیگری که خاص، بزرگ و البته شیک هستند را می‌توانید با لباس‌های تک رنگ ست کنید.

حتما هنگام انتخاب جواهری که قرار است بیشتر از همه در تیپ و لباس شما دیده شود، دقت به خرج دهید زیرا انتخاب شما نشان‌دهنده سلیقه و شخصیتتان است.

ست کردن زیورآلات با لباس تابستانیست کردن زیورآلات با لباس تابستانی

برای اینکه تیپ تابستانی شیک و جذابی داشته باشید، هنگام انتخاب جواهرات حتما باید به رنگ پوستتان هم توجه کنید. طلاهای سفید و زیورآلات نقره برای پوست‌های روشن و رنگ‌پریده انتخاب درستی هستند؛ و طلاهای زرد و رزگلد برای پوست سبزه و برنزه و کسانی که پوست تیره‌ای دارند مناسب است.

البته رزگلد را با هر رنگ پوست می‌توان ست کرد. رزگلد یک حس زنانه‌ی جذاب و حالتی گرم و صمیمی به پوست با رنگ و تناژهای مختلف می‌بخشد. پس از اینکه برای ست کردن جواهرات با لباس تابستانی سراغ طلاهای رزگلد بروید اصلا به دل خود شک راه ندهید.

پارس، پرسته

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس