یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ماجرای جدایی غیرمنتظره امین حزباوی از السد/ فنی یا ناسیونالیستی

تاریخ نشر :سه‌شنبه 09 جولای 2024 اشتراک:
محمدامین حزباوی تازه ترین ها از دنیای ورزش
ستاره 21 ساله فوتبال ایران محمدامین حزباوی در حالی که تیم فوتبال السد راهی مالاگا شده از این تیم حذف شده و گفته می شود که طرفین در توافقی دو جانبه تصمیم به پایان همکاری گرفتند و این ستاره جوان از لیست این تیم خط خورده است.

سال گذشته بود که ستاره جوان تیم ملی به باشگاه السد پیوسته و قرارداد گرانقیمت این فوتبالیست خبرساز شده بود و گفته می شود وی تابعیت قطری را قبول نکرده و از این تیم حذف شده است. در ادامه ماجرای جدایی محمدامین حزباوی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جدایی محمدامین حزباوی

سال پیش امین حزباوی با قراردادی گران‌قیمت فولاد را به مقصد السد قطر ترک کرد تا یکی از مهمترین انتقال‌های چند سال اخیر فوتبال ایران در حاشیه خلیج فارس را رقم بزند و حالا باشگاه السد در خبری رسمی، جدایی او را اعلام کرده است.

حالا مشخص شده که همه چیز پیرامون مسئله پیشنهاد تابعیت قطری بوده که رد این درخواست از سوی مدافع جوان السد به بهای کنار گذاشتن او از بزرگترین تیم قطری تمام شده است.

البته سال گذشته هم زمزمه زیادی پیرامون این مسئله وجود داشت، اما در نهایت بعد از حضور حزباوی در تیم ملی ایران، همه چیز حالت عیان به خود گرفت و حالا به جدایی این بازیکن منجر شده است.

السد در بیانیه رسمی خود اعلام کرده که برای فسخ توافقی قرارداد با حزباوی به نقطه مشترک رسیده و همچنین از خدمات این بازیکن در فصل گذشته تشکر می‌کند.

جدایی محمدامین حزباویجدایی محمدامین حزباوی

حضور ستاره تیم ملی در قطر

جالب اینکه پیشنهاد تیم ملی قطر عواید مالی بسیار خوبی را هم برای حزباوی به دنبال داشت، اما او ترجیح داد که در تیم ملی کشورش به فوتبال ادامه دهد و احتمالا با ادامه این روند، جایگاه خود را نیز در ترکیب اصلی تیم ملی به دست خواهد آورد.

این در حالی است که سال گذشته السد با قراردادی پنج ساله حزباوی را به خدمت گرفت و رقم مطلوبی را هم به او پرداخت کرد، اما حالا در پایان اولین فصل قرارداد به این نتیجه رسیده که او بازیکن موردنظر برای پروژه تغییر تابعیت نبوده است.

حزباوی در روزهای آینده تیم بعدی خود را انتخاب خواهد کرد و در این بین احتمال دارد که او به یک تیم ایرانی هم منتقل شود.

ستاره ۲۱ ساله خط دفاعی السد سابقه دو فصل عضویت در تیم بزرگسالان فولاد را دارد و پیش از آن هم در قامت بازیکنی جوان برای تیم فولاد نوین بازی کرده بود.

جدایی محمدامین حزباویمحمدامین حزباوی

جدایی محمدامین حزباوی از السد

محمدامین حزباوی که فصل گذشته از تیم فوتبال فولاد خوزستان راهی السد قطر شده بود، از این باشگاه جدا شد.

سایت رسمی باشگاه السد با اشاره به جدایی ملی پوش ایران از این تیم تاکید کرد که طرفین در توافقی دو جانبه تصمیم به پایان همکاری گرفتند

شایعه شده دلیل این جدایی پیشنهاد قطری ها برای عضویت حزباوی در تیم ملی قطر با توجه به عرب زبان بودن این بازیکن بود. ولی در نهایت حزباوی ایران را انتخاب کرد و فدراسیون فوتبال قطر هم از السد خواست قرارداد این بازیکن را فسخ کند.

از طرف دیگر در قطر گفته می‌شود از نظر فنی از این بازیکن رضایت نداشتند و به دنبال گزینه مناسبت‌ تری هستند.

ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
حسین اجاقلو
شهروز آقایی پور
مهناز افضلی
حسین رفیعی
افشین آقایی
اسلحه مهدی فخیم زاده
تکذیب بیماری علی قربان زاده
المیرا دهقانی و همسرش
شبنم قلی خانی در دبی
مراسم عروسی در شیراز
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس