یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سومین جشن عروسی ریاض محرز و تیلور وارد در ویلای خاندان گوچی

تاریخ نشر :دوشنبه 08 جولای 2024 اشتراک:
ریاض محرز تازه ترین ها از دنیای ورزش
ریاض محرز ستاره 32 ساله سابق منچسترسیتی و مدل 24 ساله برای سومین بار با هم ازدواج کردند و مراسم مجلل خود را در در ویلای مجلل خاندان گوچی در دریاچه کومو ایتالیا در کنار فرزندانشان و جمعی از دوستانشان جشن گرفته اند.

فوتبالیست الجزایری برای سومین بار مرامس ازدواجش با مدل مشهور را جشن گرفته۹ و این بار در ویلای خاندان گوچی مراسم را برگزار کرده است. در ادامه تصویری از عروسی ریاض محرز را در پرشین وی مشاهده کنید.

عروسی ریاض محرز

ریاض محرز فوتبالیست ۳۳ ساله الجزایری و تیلور وارد ۲۶ ساله برای سومین بار عروسی‌شان را جشن گرفتند. در اینجا نگاهی به رابطه این دو از حلقه نامزدی ۴۰۰ هزار پوندی تا سومین جشن عروسی رویایی در ویلای محل فیلمبرداری فیلم هالیوودی «خاندان گوچی» در دریاچه کومو ایتالیا داریم.

محرز و وارد اولین بار در سال ۲۰۲۰ زمانی که فوتبالیست الجزایری در منچسترسیتی بازی می‌کرد در خیابانی در منچستر همدیگر را دیدند. آنها به‌سرعت با هم ارتباط برقرار کردند و عمیقاً به یکدیگر دل باختند.

 

اواسط سال ۲۰۲۱ محرز در جریان سپری کردن تعطیلات در میکونوس از وارد خواستگاری کرد و یک حلقه نامزدی الماس به ارزش تقریبی ۴۰۰ هزار پوند به او هدیه داد.

بداقبالی در عشق

محرز و تیلور قبل از اینکه یکدیگر را ملاقات کنند، در عشق بدشانس به نظر می‌رسیدند.تیلور روابطی را با میسون هولگیت، فوتبالیست انگلیسی و هم‌تیمی سابق همسر آینده‌اش، سرخیو آگوئرو تجربه کرد که همگی کوتاه‌مدت بودند.

عروسی ریاض محرزعروسی ریاض محرز

محرز نیز در سال ۲۰۱۲ با ریتا جوهال، مدل بریتانیایی، آشنا شد و در سال ۲۰۱۵ با او ازدواج کرد. اما این ازدواج دوام نداشت و این دو ۵ سال بعد از هم جدا شدند.

اولین جشن عروسی
این زوج اولین عروسی خود را در ژانویه ۲۰۲۲ در یک مراسم خصوصی نکاح اسلامی برگزار کردند که نشان‌دهنده آغاز زندگی زناشویی آنها بود.

خانواده و عروسی دوم

زندگی فوتبالیست مشهور در عربستان سعودی

در تابستان ۲۰۲۲، محرز و وارد به اولین فرزند خود، میلا، خوش‌آمد گفتند. آنها تولد دخترشان را در یک جشن سیسمونی بزرگ جشن گرفتند و این خبر را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

 

در سپتامبر ۲۰۲۳، آنها مراسم عروسی عمومی‌تری را در هتل پنج ستاره لندنر در قلب وست اِند لندن، در میان خانواده و دوستان نزدیک خود برگزار کردند.

 

اینایا و آیلا، دو دختر محرز از ازدواج پیشین و میلا نوزاد ریاض محرز و تیلور وارد نیز در این مراسم حضور داشتند.

عروسی ریاض محرزریاض محرز و همسرش

انتقال محرز به الاهلی عربستان سعودی با قرارداد پرسود ۴۵ میلیون پوندی با چالش‌هایی همراه بود. سازگاری با سبک جدید زندگی به‌ویژه با توجه به تفاوت‌های فرهنگی در مورد پوشش زنان و فضاهای عمومی برای تیلور بسیار دشوار بود؛ تا جایی که او در صحنه‌ای از سریال مستند Married to the Game آمازون پرایم هنگام بازگو کردن دشواری‌های زندگی در خاورمیانه اشک به چشمانش آمد.

با وجود این چالش‌ها، این زوج با محیط جدید خود سازگار شده و به حمایت از یکدیگر ادامه می‌‌دهند.

سومین عروسی ریاض محرز در ویلای «خاندان گوچی»

محرز و وارد برای نشان دادن عشق پایدار خود برای سومین بار در مراسمی زیبا در ویلای بالبیانو در دریاچه کومو ایتالیا ازدواج کردند.

این مکان که بیشتر به خاطر فیلم هالیوودی «خاندان گوچی» شناخته می‌ شود، پس زمینه‌ا ی خیره‌ کننده برای سومین مراسم ازدواج آنها فراهم کرد. ملکی مجلل که یکی از بزرگترین اقامتگاه‌ های خصوصی در دریاچه است و شش سوئیت اتاق خواب و شش حمام، استخر روباز، اسکله خصوصی و آشیانه‌ای برای قایق‌ها دارد.

مراسم در فضای باز، با چیدمان مجلل و صدها گل رز سفید انجام شد و لیونا لوئیس خواننده مطرح انگلیسی نیز در آن به اجرا پرداخت.

روزیاتو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
حسین اجاقلو
شهروز آقایی پور
مهناز افضلی
حسین رفیعی
افشین آقایی
اسلحه مهدی فخیم زاده
تکذیب بیماری علی قربان زاده
المیرا دهقانی و همسرش
شبنم قلی خانی در دبی
مراسم عروسی در شیراز
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس