یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آشنایی با نامزد زهرا گونش والیبالیست زیبا و محبوب ترکیه‌ ای

تاریخ نشر :چهارشنبه 10 جولای 2024 اشتراک:
زهرا گونش تازه ترین ها از دنیای ورزش
زندگی والیبالیست ترکیه ای زهرا گونش همیشه مورد توجه رسانه ها و فضای مجازی بوده و به تازگی تصویری زیبا از وی در کنار نامزدش منتشر شده و گفته می شود زهرا قبلا با برکه اوزر دروازه بان معروف ترکیه در رابطه بوده است.

دختر والیبالیست جذاب ترکیه ای تصاویری در کنار نامزدش که به تازگی با او وارد رابطه عاشقانه شده در فضای مجازی منتشر شده است. در ادامه عکس های از نامزد زهرا گونش را در پرشین وی مشاهده کنید.

نامزد زهرا گونش

زهرا گونش والیبالیست ۲۵ ساله ی ترکیه ای مدتی است به دلیل زیبایی اش از شهرت و محبوبیت زیادی در میان کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی برخوردار شده است. اخیرا تصاویری از زهرا گونش درکنار نامزد جوانش منتشر شده است.

او پیشتر با برکه اوزر دروازه بان معروف ترکیه در ارتباط بود که این رابطه به جدایی ختم شد.

نامزد زهرا گونشعکس جدید نامزد زهرا گونش

والیبالیست جذاب ترکیه ای

زهرا گونش (Zehra Güneş) متولد سال ۱۹۹۹ در ترکیه است. او یک متر و ۹۷ سانتیمتر قد دارد و در پست مدافع میانی بازی می‌ کند.

وی از سن ۱۳ سالگی والیبال را شروع کرده است. او در حال حاضر برای تیم والیبال واکیف‌بانک استانبول بازی می‌ کند و از سال ۲۰۱۸ به عضویت تیم ملی والیبال زنان ترکیه نیز درآمده است.

در سال ۲۰۱۸ در لیگ ملت های والیبال زنان اروپا به همراه تیم ملی ترکیه مدال نقره کسب کرد و در مسابقات قهرمانی والیبال زنان اروپا نیز به همراه تیم ترکیه نایب قهرمان این مسابقات شد و مدال نقره به گردن آویخت.

نامزد زهرا گونشزهرا گونش و نامزدش

حالا دستاوردهای او درآمد سالانه ۴ میلیون دلاری را برایش به ارمغان آورده است. این لیست از دستاوردها به نام زهرا گونش، او را به رتبه چهاردهم در میان پردرآمدترین والیبالیست‌های جهان رساند.

نامزد زهرا گونش والیبالیست مشهور

زهرا گونش مدتی هم با ارن دیشلی، پسر یک تاجر ترکیه ای، در رابطه عاشقانه بود و عکس های دو نفره اش با او را در حساب اینستاگرام خود منتشر می کرد اما این رابطه پس از مدتی به جدایی انجامید.

گفتنی است بازیکن موفق تیم ملی والیبال بانوان ترکیه همچنان هم در حرفه و هم در زندگی خصوصی در کانون توجهات قرار دارد. این والیبالیست با استعداد با شخصیت کاریزماتیک خود و همچنین عملکرد فوق العاده‌اش در زمین، همواره مورد توجه قرار می‌ گیرد.

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
حسین اجاقلو
شهروز آقایی پور
مهناز افضلی
حسین رفیعی
افشین آقایی
اسلحه مهدی فخیم زاده
تکذیب بیماری علی قربان زاده
المیرا دهقانی و همسرش
شبنم قلی خانی در دبی
مراسم عروسی در شیراز
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس