یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

روزهای خوش آقای خاص در خیابان های ترکیه با استایل تابستانی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 04 جولای 2024 اشتراک:
ژوزه مورینیو تازه ترین ها از دنیای ورزش
ژوزه مورینیو سرمربی فنرباغجه با دوچرخه به کمپ تمرینی تیمش رفته که در خیابان های استانبول سوژه عکاسان شده است و تصویری از روزهای خوش وی در این کشور که این روزها در اردوی تابستانی به سر می برند منتشر شده است.

آقای خاص این روزها اردوی آماده سازی فنرباغچه را تدارک دیده و تصویری از وی با استایلی متفاوت در خیابان های استانبول منتشر شده است. در ادامه تصویری از ژوزه مورینیو در ترکیه را در پرشین وی مشاهده کنید.

ژوزه مورینیو در ترکیه

ژوزه مورینیو در اقدامی عجیب و البته خاص، هدایت تیم فنرباغچه ترکیه را برعهده گرفت تا فصل ۲۰۲۴-۲۵ را در استانبول سپری کند. آقای خاص فوتبال این روزها تیمش را به اردوی تابستانی برده تا خود را برای فصلی رویایی آماده کند. حالا تصویری از مورینیو منتشر شده که با دوچرخه به کمپ تمرینی تیمش رفته و حسابی مورد توجه قرار گرفته است.

مورینیو کار سختی در استانبول دارد چرا که رقیب آنها یعنی گالاتاسارای در دو فصل اخیر توانسته به مقام قهرمانی برسد و آبی و زردپوشان ترکیه در ۱۰ سال اخیر نتوانستند در سوپرلیگ قهرمان شوند و امیدوارند آقای خاص بتواند آنها را بعد از یک دهه به آرزوی خود برساند.

ژوزه مورینیو در ترکیهژوزه مورینیو در ترکیه

ادعای آقای خاص درباره تیم ایتالیا

تیم ملی ایتالیا دیروز با شکست دو گله از سوئیس از یورو ۲۰۲۴ کنار رفت. در تمام طول بازی ایتالیا نشانی از تیم بزرگ سال‌های گذشته نداشت و هرگز نتوانست چهره یک تیم مدعی و مدافع عنوان قهرمانی را نشان دهد.

مورینیو یک هفته قبل از شروع بازی‌ ها ادعایی جالب و البته جنجالی مطرح کرد که در ایتالیا بازخوردی منفی داشت. او گفت غیر از دوناروما، بارلا و تا حدی باستونی، ایتالیا فاقد بازیکنانی با کیفیت و استعداد بزرگ است و هرگز نمی‌ تواند به مراحل بالای جام برسد. حدس آقای خاص کاملا درست بود.

کارلو آنچلوتی نیز ادعایی مشابه مورینیو را مطرح کرده بود. زوانومیر بوبان، اسطوره میلان، اما بعد از دو بازی ایتالیا در یورو به حرف مورینیو و کارلتو رسید و گفت این تیم به جایی نخواهد رسید. همگی در مورد سرنوشت آتزوری پیشبینی درستی داشتند.

ژوزه مورینیو در ترکیهژوزه مورینیو

حضور ژوزه مورینیو در ترکیه

از امروز رسما کار ژوزه مورینیو در فنرباغچه شروع شد. آقای خاص چندی پیش به شکلی ویژه در ترکیه معارفه شد و مورد استقبال گسترده هواداران فنر قرار گرفت.

او ماموریت دارد تیم بزرگ و محبوب شهر استانبول را بعد از یک دهه به قهرمانی لیگ ترکیه برساند.

فنرباغچه از شنبه پیش فصل را آغاز می‌ کند و در حال حاضر برای این تیم چند بازی تدارکاتی با آدمیرا واکر (۶ جولای-۱۶ تیر)، هایدوک اشپلیت (۱۰ جولای-۲۰ تیر) و استراسبورگ (۱۳ جولای-۲۳ تیر) برنامه‌ ریزی شده است.

خبر آنلاین , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
حسین اجاقلو
شهروز آقایی پور
مهناز افضلی
حسین رفیعی
افشین آقایی
اسلحه مهدی فخیم زاده
تکذیب بیماری علی قربان زاده
المیرا دهقانی و همسرش
شبنم قلی خانی در دبی
مراسم عروسی در شیراز
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس