یکشنبه, ۳۱ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

گریه های باورنکردنی مادر کریستیانو رونالدو در فرانکفورت آره‌ نا

تاریخ نشر :سه‌شنبه 02 جولای 2024 اشتراک:
کریستیانو رونالدو تازه ترین ها از دنیای ورزش
کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم ملی کشورش در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم رقابت جام ملت‌ های اروپای ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی استونی رفت و در این مسابقه پنالتی وی خراب شد و حتی اشک مادرش در این لحظه درآمد.

ستاره پرتغالی در بازی تیم ملی کشورش ضربه پنالتی را خراب کرده و این باعث ناراحتی اش شده است. در ادامه تصویری تلخ از احراساتی شدن و گریه مادر کریستیانو رونالدو را در پرشین وی مشاهده کنید.

گریه مادر کریستیانو رونالدو

پرتغال در ضربات پنالتی موفق شد اسلوونی را شکست دهد اما پیش از آن کریستیانو رونالدو بهترین فرصت گلزنی تیمش را از روی نقطه پنالتی از دست داد.

پس از آن غم و اندوه سراغ فوق‌ ستاره پرتغالی می‌ آید و در همین حین ماریا دوس سانتوس، مادر کریس رونالدو، که همراه با او به یورو ۲۰۲۴ سفر کرده نیز کنترل خود را از دست می‌ دهد.

روی سکوها می‌توانید مادر رونالدو را ببینید که به وضوح احساساتی شده و گریه می‌کند. شوت از دست رفته پسرش واقعاً او را تحت تأثیر قرار می‌دهد تا در ۶۹ سالگی اینطور اشک بریزد.

خود رونالدو هم گریه می‌کند و این دیوگو دالوت است که به سراغش می‌رود تا آرامش کند. دوربین تلویزیونی اشک‌هایی را که بر صورت کریس جاری می‌شود نشان می‌دهد تا او یک بار دیگر به تیتر یک صحنه جهانی فوتبال برگردد.

گریه مادر کریستیانو رونالدو در شب تلخ پسرش

به سختی می‌توان او را آرام کرد و بهترین دوستش دالوت، این وظیفه را برعهده دارد. در میان اشک‌های مادر رونالدو، کریس، برنده پیشین توپ طلا، اولین پنالتی تیمش را تبدیل به گل می‌کند تا ذهنیت فوق‌العاده‌اش را نشان دهد.

تیم ملی پرتغال شب گذشته در چارچوب مسابقات مرحله یک هشتم رقابت جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ به مصاف تیم ملی استونی رفت و پس از تساوی دو تیم در وقت‌ های قانونی و اضافه موفق شد در ضربات پنالتی برابر این تیم به پیروزی برسد و راهی مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شود.

گریه مادر کریستیانو رونالدوگریه مادر کریستیانو رونالدو

توییت ستاره پرتغالی پس از شب پر ماجرا

عملکرد رونالدو در این بازی با حواشی بسیاری همراه بود. او در وقت اضافه نتوانست ضربه پنالتی اعلام شده به سود تیم ملی کشورش را به گل تبدیل کند و واکنش درخشان یان اوبلاک مانع از گل شدن توپ او شد اما شرایط در نهایت به شکلی پیش رفت که آنها موفق شدند به مرحله بعدی صعود کنند.

رونالدو پشت ضربه پنالتی اولش در ضربات پنالتی هم قرار گرفت که این بار توانست آن را به گل تبدیل کند تا نشان دهد که با وجود اشک‌هایی که ریخت از روحیه خوب و بالایی برخوردار است و می‌تواند همچنان در حد و اندازه یک رهبر در زمین در ترکیب تیم ملی پرتغال حضور داشته باشد.

گریه مادر کریستیانو رونالدوتوییت کریستیانو رونالدو

این ستاره پرتغالی پس از پایان بازی شب گذشته با انتشار تصاویری در شبکه‌ اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اتفاقات رخ داده در این دیدار واکنش نشان داد و نوشت: «لحظات غیر قابل توصیف. بیایید با تمام وجود بازی کنیم! ممنون.»

ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس