تحقق رویایی جورجینا رودریگس نامزد رونالدو در تالار اپرای رویال لندن

تاریخ نشر :شنبه 01 اکتبر 2022 اشتراک:
جورجینا رودریگس اخبار ورزشی
گفته می شود جورجینا رودریگس نامزد کریستیانو رونالدو در لندن در تالار اپرای رویال رقص باله اجرا خواهد کرد و این مدل مشهور این را تحقق بزرگترین آرزویش در زندگی عنوان کرده است.

نامزد فوق ستاره دنیای فوتبال عاشق رقص باله ایت و گفته می شود او در تالار اپرای رویال لندن اجرا خواهد داشت و تصاویری از حضورش در این شهر را منتشر کرده است. در ادامه عکس های جورجینا رودریگس را در پرشین وی مشاهده کنید.

عکس های جورجینا رودریگس

نامزد رونالدو جورجینا رودریگس ۲۸ ساله سالهاست که با کریستیانو رونالدو، فوق ستاره منچستریونایتد زندگی می‌ کند.

رونالدو در اردوی تیم ملی بود و جورجینا تنها ۲۴ ساعت پس از تماشای شکست ۱-۰ رونالدو و تیم پرتغال به اسپانیا، از این فرصت استفاده کرد و به لندن رفت و وارد تالار اپرای رویال شد و در سالن خالی به روی صحنه رفت و باله رقصید. او عکسهایش را در اینستاگرام پست کرد و نوشت: «رؤیایی که به حقیقت پیوست.»

یکی از هواداران هم پاسخ داد: «خوشحالیم که تو را اینجا در لندن می‌بینیم.» دیگران هم او را تشویق و تحسین کردند.

جورجینا و رونالدو با هم دو فرزند دارند: آلانا مارتینا ۴ ساله، و بلا اسمرالدا ۵ ماهه. جورجینا همچنین برای سه فرزند دیگر رونالدو، کریستیانو جونیور ۱۲ ساله و دوقلوهای ۵ ساله ایوا و متئو، مادری می‌ کند. او در اوایل سال جاری دوقلو به دنیا آورد، اما شادی استقبال از بلا با اندوه عمیق ناشی از مرگ پسر نوزادشان همراه شد.

عکس های جورجینا رودریگسعکس های جورجینا رودریگس در لندن

شریک کریس رونالدو

این مدل و اینفلوئنسر که در حال حاضر ۳۵٫۶ میلیون دنبال‌کننده در اینستاگرام دارد اضافه کرد: «گاهی اوقات من را به شکلی تحقیرآمیز شریک رونالدو صدا می‌زنند، اما از این موضوع اذیت نمی‌شوم. من خیلی خوشحالم که شریک رونالدو هستم، عاشق او هستم و احساس خوشبختی میی‌کنم.

به خوبی می‌دانم که نامزد او بودن فرصت‌های زیادی به من می‌دهد، اما برای آنچه که در بانک دارم خیلی کار کردم و زحمت کشیدم. به کارم افتخار می‌کنم و از اینکه چطور حرفه‌ام را مدیریت می‌کنم و به تعادل در زندگی شخصی، کارم و خانواده‌ام رسیده‌ام خوشحالم.»

عکس های جورجینا رودریگس نامزد رونالدو

ورجینا رودریگس اعتراف کرده است که نامزد کریستیانو رونالدو بودن مزایای زیادی دارد، اما اصرار دارد که هرچه دارد را خودش به‌دست آورده است.

او همچنین اعتراف کرد که میلیون‌ها دلار در بانک دارد و در مصاحبه‌ای که اخیراً با مجله‌ فوربس انجام داده گفت: «من به نحوه مدیریت حرفه‌ام افتخار می‌کنم.»

عکس های جورجینا رودریگسجورجینا رودریگس

نامزد فوق‌ستاره فوتبال در مستند نتفلیکس «من جورجینا هستم» و زندگی‌اش قبل و بعد از آشنایی با کریستیانو رونالدو گفت: «واقعیت همین است که در سال‌های اخیر زندگی من خیلی خوب پیش رفته است اما من هم خیلی کار کردم و می‌ دانم چطور از زمان و رسانه‌ های اجتماعی‌ام استفاده کنم.»

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس