یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

عاشقانه اللهیار صیادمنش و همسر خارجی اش وسط زمین فوتبال

تاریخ نشر :سه‌شنبه 02 مه 2023 اشتراک:
اللهیار صیادمنش و همسرش تازه ترین ها از دنیای ورزش
اللهیار صیادمنش و دویگو همسر ترک تبارش سوژه عکاسان شده اند و تصویری عاشقانه از این دو در وسط زمین فوتبال منتشر شده و این زوج جوان تصویر عاشقانه خود را در زمین فوتبال باشگاه هال سیتی انگلیس ثبت کرده اند.

لژیونر مشهور ایرانی که در باشگاه هال سیتی انگلیس بازی می کند در کنار همسر خارجی اش در وسط زمین فوتبال سوژه عکاسان شده است. در ادامه عکس های از اللهیار صیادمنش و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

اللهیار صیادمنش و همسرش

منتشر شدن تصویری عاشقانه و خاص از الهیار صیادمنش و همسر خارجی اش در زمین فوتبال باشگاه هال سیتی انگلیس سوژه جالب کاربران مجازی شده است.

اللهیار صیادمنش یکی از ستاره های آینده دار فوتبال ایران بود که پس از درخشش در استقلال به فوتبال اروپا نقل مکان کرد و در تیم فنرباهچه ترکیه به میدان رفت.

او سپس راهی انگلیس و تیم هال سیتی شد اما مصدومیت های پی در پی او باعث شد تا نتواند در جام جهانی حضور داشته باشد. او حالا پس از رفع مصدومیت ها دوباره به روزهای اوجش برگشته و مورد توجه تیم های لیگ برتری قرار گرفته است.

اما ساعاتی پیش انتشار تصویری خاص و متفاوت از سوی این بازیکن در صفحه شخصی اش با واکنش های متفاوت مخاطبان اش همراه شده است.

چرا که الهیار صیادمنش با نمایش تصویری عاشقانه از حضور همسر خارجی اش دویگو در زمین فوتبال از حال خوب این روزهای اش رونمایی کرده است.

اللهیار صیادمنش و همسرشاللهیار صیادمنش و همسرش

روایت فوتبالیست مشهور ایرانی از زلزله ترکیه

اللهیار صیادمنش، بازیکن اسبق استقلال و فعلی باشگاه هال سیتی انگلیس و عضو تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگو با خبر ورزشی، درباره زلزله امروز ترکیه و اینکه خانواده همسرش در چه شرایطی هستند اظهار داشت: «بلافاصله بعد از شنیدن خبر زلزله با همسرم صحبت کردم که او درباره شرایط خانوادگی اش گفت مشکلی برای آنها به وجود نیامده است».

وی افزود: «محل وقوع زلزله تقریباً در جنوب کشور ترکیه بوده و این در حالی است که خانواده همسر من در شمال ترکیه زندگی می‌کنند. البته که همه آنها بابت این اتفاق تلخ غمگین و ناراحت هستند اما جای شکرش باقی است که هیچ اتفاق تلخی برای خانواده همسرم رخ نداده است».

نگرانی اللهیار صیادمنش و همسرش از زلزله ترکیه

ملی پوش کشورمان که پیش از جام جهانی دچار مصدومیت شده و جام جهانی را از دست داد اضافه کرد: «همسرم بابت این حادثه دلخراش و مرگ جمعیت زیادی از هموطنانش به شدت ناراحت بود و شرایط روحی خوبی نداشت.

عاشقانه اللهیار صیادمنش و همسر خارجی اش وسط زمین فوتبالاللهیار صیادمنش در روز عقدش

امیدوارم هرچه سریعتر کمک‌های بین المللی به کشور ترکیه برسد تا آسیب دیدگان محل وقوع زلزله در این هوای سرد شرایط بهتری پیدا کنند».

صیادمنش همچنین درباره مردم زلزله زده شهر خوی نیز خاطرنشان کرد: «من در این مدت از طریق دوستان فوتبالی ام به ویژه آذری‌ها پیگیر اتفاقات تلخ شهر خوی و مردم زلزله زده کشورم هم بودم و در حد توانم به زلزله زدگان این شهر هم کمک کردم».

وی در پایان تأکید کرد: «امیدوارم خداوند به بازماندگان زلزله‌های اخیر صبر بدهد تا بتوانند این وضعیت تلخ و سخت را پشت سر بگذارند و البته آرزو می‌کنم که دیگر شاهد وقوع چنین حوادث تلخی برای هموطنانم و هیچ کشوری در دنیا نباشیم».

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس