جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

ازدواج رونالدو نازاریو با نامزد مدل ۱۴ سال کوچک‌ تر از خودش

تاریخ نشر :شنبه 14 ژانویه 2023 اشتراک:
رونالدو نازاریو تازه ترین ها از دنیای ورزش
نامزد جوان رونالدو نازاریو ستاره سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید با انتشار تصویری در کنار این اسطوره فوتبال با نشان دادن حلقه ازدواجش از عروسی خود به زودی خبر داده و گفته می شود این چهارمین ازدواج رسمی رونالدو می باشد.

ستاره سابق رئال مادرید برای پنجمین بار ازدواج می کند و به تازگی با نامزد جوانش که ۱۴ سال از او کوچکتر می باشد قرار ازدواج گذاشته است. در ادامه جزئیات چهارمین عروسی رونالدو نازاریو را در پرشین وی مشاهده کنید.

 عروسی رونالدو نازاریو

رونالدو نازاریو در آستانه چهارمین ازدواج خود قرار دارد. نامزد ستاره سابق رئال مادرید اعلام کرد که قرار است با این مرد ۴۶ ساله که ۱۴ سال از او بزرگتر است ازدواج کند. او این خبر را با گذاشتن یک پست در صفحه شخصی‌اش در توئیتر به همراه شکلک حلقه و پیامی با مضمون «بله ازدواج می‌کنم» در پاسخ به خواستگاری مالک باشگاه وایادولید منتشر کرد.

سوای این که رونالدو برای چهارمین بار به صورت رسمی و پنجمین بار (با احتساب ازدواج ناموفقش در سال ۲۰۰۵ که در آستانه برگزاری مراسم لغو شد) به صورت غیررسمی ازدواج می‌کند، این اتفاق یک نکته جالب دیگر هم داشت که آن واکنش همسر اول رونالدو است.

عروسی رونالدو نازاریورونالدو نازاریو و نامزدش

یکی از اولین نفراتی که به خبر واکنش نشان داد و به رونالدو تبریک گفت، همسر اول او ملین دومنیگس بود. رونالدو که فرزند اولش از ملین ۲۲ ساله سن دارد و یک دی‌جی است، سال ۱۹۹۹ با این زن برزیلی ازدواج کرد و ۴ سال بعد از او جدا شد.

عروسی رونالدو نازاریو با مدل جوان

رونالدو دو سال بعد با دانیلا چیچارلی آشنا شد و قرار بود مراسم ازدواج‌شان ماه فوریه سال ۲۰۰۵ در فرانسه برگزار شود اما از آنجایی که هیچ‌یک از آنها هنوز به صورت رسمی از همسران سابق‌شان جدا نشده بودند، ازدواج سر نگرفت و رابطه آنها هم سه ماه بعد خاتمه یافت.

او سپس با ماریا بئاتریز آشنا شد و با او ازدواج کرد که حاصل آن زندگی ۷ ساله، دو فرزند دختر به نام‌های ماریا صوفیای ۱۴ ساله و ماریا آلیس ۱۲ ساله بود. رونالدو یک فرزند پسر دیگر به نام الکساندر هم دارد.

گفتنی است ستاره سابق تیم ملی برزیل و رئال مادرید در آستانه ثبت چهارمین ازدواج رسمی زندگی خود است.

عروسی رونالدو نازاریوعروسی رونالدو نازاریو و حلقه گرانقیمت نامزدش

بهترین فوتبالیست جهان از نظر اسطوره برزیلی

رونالدو در پاسخ به این سؤال که چه کسی بهترین گلزن حال حاضر فوتبال جهان است به کریم بنزما ستاره فرانسوی رئال‌مادرید اشاره کرده و معتقد است که او بهترین مهاجم حاضر جهان است و پس از او روبرت لواندوفسکی و ارلینگ هالند، مهاجمان دو تیم آلمانی بایرن مونیخ و دورتموند قرار دارند.

ستاره برزیلی در گفت‌وگویی تلویزیونی گفت: «بنزما بهترین مهاجم حال حاضر جهان است، هیچ شکی در آن نیست. لواندوفسکی پس از او قرار دارد. به نظرم در سال‌های آینده هالند شماره یک خواهد شد اما او تکنیک دو بازیکن دیگر یعنی بنزما و لواندوفسکی را ندارد.»

خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس