یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

اشکان دژاگه نخستین ایرانی جام پادشاهان به دعوت ماریو گوتزه

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 09 مه 2024 اشتراک:
اشکان دژاگه تازه ترین ها از دنیای ورزش
اشکان دژاگه کاپیتان سابق تیم ملی ایران در مسابقات کینگزلیگ یا جام‌ پادشاهان به وسیله جرارد پیکه راه‌ اندازی شده حضور دارد و به عنوان اولین ایرانی در این جام حضور دارد و این فوتبالیست مشهور به دعوت ماریو گوتزه در این تیم بازی می کند.

ستاره سابق تیم ملی فوتبال کشورمان به دعوت ماریو گوتزه که مدیر تیمی در آلمان می باشد به عنوان نخستین ایرانی در جام پادشاهان حضور خواهد یافت. در ادامه تصویری از اشکان دژاگه در کینگزلیگ را در پرشین وی مشاهده کنید.

اشکان دژاگه در کینگزلیگ

مسابقات جام جهانی پادشاهان فوتبال ۲۰۲۴ در کشور مکزیک از ۶ خردادماه و به مدت ۱۲ روز برگزار می‌شود، مسابقاتی که با تلاش جرارد پیکه و آگوئرو راه اندازی شده و بزرگانی از فوتبال چون ایکر کاسیاس، نیمار، زلاتان ابراهیموویچ، ماریو گوتزه نیز به‌عنوان مدیر در مسابقات حاضر خواهند بود. این مسابقات با روش سوئیسی برگزار می‌شود و جایزه یک میلیون دلاری برای تیم قهرمان تعیین شده است.

ماریو گوتزه به عنوان مدیر تیمی که از آلمان در مسابقات حاضر می‌شود با اشکان دژاگه کاپیتان سابق تیم ملی ایران تماس گرفته تا او نیز به همراه چند بازیکن دیگر در این تیم هفت نفره حضور داشته باشد و دژاگه به عنوان تنها نماینده ایران در تیم یونیورز اف سی آلمان بازی می‌کند و در کنار او‌ چند بازیکن فوتسال و ‌فوتبال آلمان که اخیرا از فوتبال خداحافظی کرده‌اند، حضور دارند.

اشکان دژاگه در کینگزلیگاشکان دژاگه در کینگزلیگ

کاپیتان سابق تیم ملی ایران

اشکان دژاگه به عنوان یکی از ستاره‌ های سال‌های گذشته بوندسلیگا و لیگ جزیره که سابقه قهرمانی با وولفسبورگ را در آلمان دارد و همراه با تیم ملی ایران در دو جام جهانی حضور داشته و قهرمانی زیر ۲۱ سال اروپا را با نسل طلایی فوتبال آلمان در کارنامه دارد، شاخص‌ترین بازیکن نماینده آلمان است.

توتی، ناینگولان، چیچاریتو، ادن هازارد، فالکائو، ریو فردیناند از جمله ستاره‌ های دنیای فوتبال هستند که تاکنون حضورشان در این مسابقات اعلام شده است و حضور ستاره ایرانی در این مسابقات قطعا به جذابیت و اهمیت این مسابقات برای ایرانی‌ها خواهد افزود.

اشکان دژاگه در کینگزلیگاشکان دژاگه

اشکان دژاگه در کینگزلیگ

مسابقات کینگزلیگ (جام‌ پادشاهان) به وسیله جرارد پیکه راه‌اندازی شده و بزرگانی چون نیمار، کاسیاس، توتی، ابراهیموویچ و ماریو گوتزه به‌عنوان مدیر در مسابقات حاضر خواهند بود.

اشکان دژاگه به عنوان اولین ایرانی حاضر در این مسابقات، در تیم ماریو گوتزه به میدان خواهد رفت.

ماریو گوتزه به عنوان مدیر تیمی که از آلمان در مسابقات حاضر می‌شود با اشکان دژاگه کاپیتان سابق تیم ملی ایران تماس گرفته تا او نیز به همراه چند بازیکن دیگر در این تیم هفت نفره حضور داشته باشد.

ورزش سه , خبر آنلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس