جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

داستان آشنایی رونالدو و جورجینا تبدیل از فروشنده به مشتری گوچی!

تاریخ نشر :دوشنبه 07 نوامبر 2022 اشتراک:
جورجینا تازه ترین ها از دنیای ورزش
جورجینا رودریگز مدل آرژانتینی و نامزد کریستیانو رونالدو در مستند نتفلیکس درباره آشنایی با این ستاره پرتغالی که در یک مغازه بود را توضیح داده است.

ستاره پرتغالی دنیای فوتبال با نامزدش از یک مغازه که متعلق به برند گوجی می باشد با هم دیدار اولیه خود را آغاز کردند. در ادامه داستان جالب آشنایی رونالدو و جورجینا را در پرشین وی مشاهده کنید.

آشنایی رونالدو و جورجینا

در طول زندگی تغییرات زیادی اتفاق می‌افتد؛ آن ها می‌توانند فیزیکی، مرتبط با وضعیت و … باشند. تغییرات جورجینا رودریگز مشهود است اما قبل از ملاقات با کریستیانو رونالدو، او چگونه بود؟

در چند سال اخیر و به مرور جزئیاتی از نامزد کریستیانو رونالدو فاش شده است. یکی از آن‌ها این است که جورجینا یک فروشنده در مغازه بود که تصاویری از آن هم موجود است.

جورجینا خودش هم در خصوص نحوه ملاقاتش با کریستیانو نکاتی را ارائه کرده است. این اتفاق دقیقاً در فروشگاهی که او در آن کار می کرد رخ داده و او آن را در مستند نتفلیکس توضیح داده است.

آشنایی رونالدو و جورجینارونالدو و نامزدش جورجینا

او در این خصوص گفت: «پنجشنبه‌ ای در تابستان بود. من در فروشگاه گوچی کار می کردم.»

ماجرای آشنایی رونالدو و جورجینا

او در ادامه می‌گوید:« ساعت ۵ باید می‌رفتم و یکی از همکارانم با من تماس گرفت تا نیم‌ساعت بیشتر بمانم تا با یک مشتری ملاقات کنم. همانطور که از فروشگاه خارج می‌شدم، مردی با شکوه ظاهر شد که تقریباً ۱۸۰ سانتی‌متر قد داشت و یک پسر و گروهی از دوستانش او را همراهی می‌کردند. خیلی خوش تیپ است؛ فکر کردم: چه بلایی سرم آمده؟ حتی نمی‌خواستم نگاهش کنم، خیلی خجالت کشیدم.»

این روزها یک ویدیوی TikTok از یک حساب طرفدار با تصاویری از زمانی که جورجینا در گوچی کار می‌کرد، دست به دست می‌شود.

علاوه بر این، واکنش هواداران درباره آشنایی رونالدو و جورجینا بسیار چشمگیر بوده است؛ آن‌ ها می‌ گویند حالا او کسی است که از گوچی خرید می کند!

آشنایی رونالدو و جورجیناکریستیانو رونالدو

ستاره صربستانی جانشین ابرستاره منچستر یونایتد

به نظر می‌رسد که بحث جدایی رونالدو از یونایتد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی جدی است و این بار مدیران این باشگاه و کادر فنی این تیم نیز با تصمیم او برای ترک اولدترافورد در ماه ژانویه موافق هستند.

گفته می‌شود بنجامین سسکو از ردبول سالزبورگ نیز گزینه دیگر این باشگاه است که در فهرست یونایتد قرار دارد تا در صورتی که آنها در انتقال این مهاجم صربستانی به اولدترافورد موفق نشوند، برای خرید این پدیده ۱۹ ساله اقدام کنند.

خبر آنلاین , ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس