سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

عکس‌ های از شیطنت‌ های دختر سروش رفیعی در تمرین پرسپولیس

تاریخ نشر :سه‌شنبه 16 آوریل 2024 اشتراک:
سروش رفیعی تازه ترین ها از دنیای ورزش
روز گذشته یارا دختر سروش رفیعی در استادیوم کاظمی مهمان ویژه پرسپولیسی ها بود و سوزه عکاسان حاضر در ورزشگاه شده و رفیعی با انتشار تصاویری از دخترش در صحفه شخصی اش نوشته که : روزمو ساختی عمر بابا ...

فرزند هافبک محبوب پرسپولیسی ها در تمرین پدرش با این تیم در ورزشگاه حضور یافت و سوزه عکاسان ورزشی حاضر در تمرین شده است. در ادامه عکس های بامزه دختر سروش رفیعی را در پرشین وی مشاهده کنید.

دختر سروش رفیعی

تمرین روز دوشنبه پرسپولیس یک میهمان ویژه داشت. یارا، دختر سروش رفیعی، در استادیوم کاظمی حضور پیدا کرد.

هافبک پرسپولیس به همراه دخترش در محل تمرین پرسپولیس مورد توجه و استقبال اعضای تیم قرار گرفت و سوژه خوبی برای عکاس پرسپولیس شد.

تصاویر فرزند سروش با پیراهن پرسپولیس در فضای مجازی مورد توجه هواداران این تیم قرار گرفته است. سروش نیز در اینستاگرامش نوشت: “چه تمرینی، چه مهمونی. روزمو ساختی عمر بابا.”

پرسپولیسسروش و دخترش با علیرضا بیرانوند

گفتنی است سروش رفیعی در هر دو بازی اخیر پرسپولیس مقابل گل‌گهر و ملوان دو برد متوالی و دشوار به دست آورد.
سروش رفیعی بعد از محرومیت مقابل پیکان در دو دیدار اخیر مقابل گل‌گهر و ملوان بازیکن فیکس تیمش بوده و در نقش هافبک دفاعی کنار مسعود ریگی به میدان رفته است.

دختر سروش رفیعیدختر سروش رفیعی

هافبک محبوب پرسپولیسی ها

سروش رفیعی از ابتدای این فصل به‌خاطر شرح وظایفی که در زمین داشت بازی درگیرانه و فیزیکی را جایگزین نمایش‌های فانتزی خود در سال‌های گذشته کرد و غالبا در زمین مسابقه خطاهای متعددی انجام می‌دهد که بعضا با کارت زرد جریمه می‌شود.

او در بازی با گل‌گهر سیرجان دو سه خطای سفت و سخت به‌خصوص روی اریک بایناما انجام داد و می‌توانست در دو صحنه اخطار بگیرد که داور در این دو صحنه از اخطار دادن به رفیعی گذشت.

شماره ۷ پرسپولیس در بازی درگیرانه با ملوان هم یکی دو خطای شدید روی بازیکنان ملوان انجام داد که می‌توانست با جریمه شخصی نیز همراه شود و در نهایت دقیقه ۷۰ تعویض شد و در سخت‌ترین حالت ممکن سروش از دو اخراج قسر در رفت.

دختر سروش رفیعیسروش رفیعی و دخترش

دختر سروش رفیعی در تمرین پرسپولیس

تمرین روز دوشنبه پرسپولیس یک میهمان ویژه داشت. یارا، دختر سروش رفیعی در استادیوم کاظمی حضور پیدا کرد. فرزند سروش در محل تمرین پرسپولیس مورد توجه و استقبال اعضای تیم قرار گرفت و سوژه خوبی برای عکاس پرسپولیس شد.

رفیعی در در بازی‌های باقی‌مانده از فصل باید با این دقت و تمرکز بیشتری در زمین مسابقه حاضر باشد و با وجود شرح وظایف دفاعی‌ترش خطاها و بازی فیزیکی خودش را مدیریت کند تا هم خود این بازیکن هم تیمش در موقعیت حساس به وجود آمده ضرر نکنند.

ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس