سه شنبه, ۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

همسر و فرزندان رافائل سیلوا ستاره خارجی استقلالی ها

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 18 آوریل 2024 اشتراک:
رافائل سیلوا تازه ترین ها از دنیای ورزش
رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال به دلیل مصدومیت در تمرین گروهی تیمش غایب بود و زمان حضورش در زمین فوتبال هنوز مشخص نیست و اما این ستاره استقلالی دو فرزند به نام های رافا و جوائو دارد و با همسرش در تهران زندگی میکنند.

ستاره برزیلی استقلالی ها که دوران مصدومیتش را سپری می کند و به دور از میادین فوتبال می باشد زمان بازگشتش به تمرینات مشخص نیست. در ادامه تصاویری از همسر و فرزندان رافائل سیلوا را در پرشین وی مشاهده کنید.

فرزندان رافائل سیلوا

صدومیت سیلوا به پیش از دیدار برابر آلومینیوم برمی‌گردد و این بازیکن به همین دلیل نتوانست در بازی برابر تیم اراکی به میدان برود و این شایعه مطرح گردید که تنش‌های ایجاد شده توسط مدافع برزیلی باعث شده از تیم کنار گذاشته شود که این موضوع صحت ندارد.

در شرایطی که استقلال برای حفظ رتبه نخست جدول رده‌بندی و ادامه رقابت برای کسب قهرمانی است تلاش می‌کند روزهای آرام و بدون حاشیه‌ای را سپری کند و حتی جواد نکونام نیز در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم به نوعی از تعامل با مدیریت باشگاه خبر داده بود اما باز هم یک شایعه دیگر پیرامون آبی‌ها مطرح گردید که توسط کادر فنی استقلال تکذیب شد.

فرزندان رافائل سیلوافرزندان رافائل سیلوا

وضعیت سلامتی مدافع برزیلی استقلال

رافائل سیلوا که چند روزی است به دلیل مصدومیت قادر به همراهی استقلالی‌ها در تمرینات نیست، همچنان در تمرینات گروهی غیبت دارد.

این مدافع برزیلی امروز به کمپ مرحوم ناصر حجازی رفت اما به دلیل مصدومیتی که دارد، نتوانست در تمرینات گروهی حاضر باشد. سیلوا امروز زیر نظر کادر پزشکی به‌طور اختصاصی تمرین کرد.

او بعد از دقایقی تمرینات اختصاصی، به کلینیک رفت و به فیزیوتراپی پرداخت. سیلوا فعلا پای خود را باید زیر دستگاه قرار بدهد تا به بهبودی برسد اما زمان بازگشت او به میادین مشخص نیست.

فرزندان رافائل سیلوارافائل سیلوا و خانواده اش

همسر و فرزندان رافائل سیلوا

رافائل چند سال پیش با همسرش «آماندا» ازدواج کرده و ثمره زندگی مشترکش یک دختر به نام رافا متولد ۲۰۱۶ و یک پسر به نام جوائو متولد ۲۰۱۸ می باشد که با وی در ایران زندگی می کنند.

گفتنی است رافائل سیلوا از نیم فصل دوم به جمع آبی پوشان تهرانی اضافه شد و در مسابقات، تیمش را همراهی کرد.

اما روز یکشنبه شایعه‌ای مبنی برقهر رافائل سیلوا منتشر شد که صحت نداشته است. این مدافع برزیلی با مصدومیت جدی از ناحیه عضله پا مواجه شده و قادر به تمرین و بازی نیست. بر همین اساس رافائل سیلوا، دیدار تیمش مقابل شمس آذر و حتی تراکتور را احتمالا از دست خواهد داد.

ورزش سه , افکار نیوز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس