جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

گردش آخر هفته جورجینا با رونالدو و فرزندانشان در عربستان

تاریخ نشر :سه‌شنبه 17 ژانویه 2023 اشتراک:
کریس رونالدو تازه ترین ها از دنیای ورزش
کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس با انتشار تصویری از تعطیلات لاکچری آخر هفته خود در عربستان تصاویری در اینستاگرامشان منتشر کرده اند و به نظر می رسد همه چیز برای این خانواده شاد عالی می باشد.

خانواده کریستیانو ستاره پرتغالی النصر اخر هفته خود را در ریاض به گردش رفته اند و این فوتبالیست سرشناس و نامزد مدلش تصاویری از این روز خاص خود را در اینستاگرامشان منتشر کرده اند. در ادامه عکس های از جورجینا با رونالدو در عربستان را در پرشین وی مشاهده کنید.

جورجینا با رونالدو در عربستان

خانواده کریستیانو رونالدو به همراه این ستاره دنیای فوتبال به یک گردش آخر هفته‌ای در عربستان رفته‌ اند.

حضور کریستیانو رونالدو در کشور عربستان یکی از بزرگترین سوژه های خبری یک ماه گذشته بوده است. جدا از مبلغ نجومی انتقال کریستیانو به باشگاه النصر، حضور خانواده این فوق ستاره پرتغالی در عربستان نیز حاشیه‌ های زیادی را به همراه داشت.

حالا با گذشت زمان شرایط تغییر کرده است. جورجینا رودریگس، نامزد آرژانتینی رونالدو در روزهای اخیر بارها تصاویری را از خود در کشور عربستان منتشر کرده تا به دنبال کنندگانش نشان دهد همه چیز خوب پیش می‌رود.

جورجینا در تازه‌ترین اقدام خود تصاویری را از گردش خانوادگی به همراه کریستیانو رونالدو در یکی از شهربازی‌ های بزرگ عربستان منتشر کرده است.

جورجینا با رونالدو در عربستانجورجینا با رونالدو در عربستان

کاپیتانی کریستیانو در النصر

تیم منتخب النصر و الهلال در یک بازی تدارکاتی با هدایت مارسلو گالاردو، در ورزشگاه بین المللی ملک فهد مقابل پاری‌سن‌ژرمن قرار خواهند گرفت.

ترکی آل شیخ با انتشار ویدئویی در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «وعده ما؛ ۱۹ ژانویه. مسابقه‌ای فراتر از حد تصور با حضور خالد الشنیف. به امید خدا ترکیب فردا توسط خالد و مربی اعلام می‌شود.»

او در ادامه نوشت: «امیدوارم آن روز الهلال و النصر را برای دو ساعت فراموش کنیم و همه طرفدار ریاض شویم و بعد از دو ساعت، آتش بس را متوقف کنیم.»

نکته جالب اینکه آل شیخ در این ویدئو، بازوبند کاپیتانی این مسابقه را به کریستیانو رونالدو داد تا به این شکل خبر از کاپیتانی او در این مسابقه بدهد.

جورجینا با رونالدو در عربستانکریستیانو رونالدو و خانواده اش

این مسابقه شاهد حضور ستاره‌های فوتبال، از جمله لیونل مسی، نیمار، امباپه و حکیمی در ترکیب پاری‌سن‌ ژرمن خواهد بود تا هواداران عربستانی شاهد یک بازی جذاب باشند.

زندگی جورجینا با رونالدو در عربستان

سال گذشته بود که کریس رونالدو با انتشار پستی در اینستاگرام از بارداری جورجینا رودریگس خبر داد و نوشته بود او دو قلو باردار است. پس از گذشت چند ماه این نوزادهای دو قلو به دنیا آمدند اما هنگام تولد یکی از نوزادان فوت کرد که همین مساله تاثیر زیادی در روحیه رونالدو گذاشت.

او آنقدر تحت فشار روحی بود که ماه نتوانست خودش را جمع کند و پس از جام جهانی از منچستر جدا و راهی النصر عربستان شد.

حالا جورجینا نامزد کریس رونالدو تصویری از دختر کوچکش در اینستاگرام منتشر کرده و نشان می‌ دهد این کودک حسابی بزرگ شده است.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس