جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

ژست جالب جورجینا در ریاض در حال تماشای بازی کریستیانوی کوچک

تاریخ نشر :یکشنبه 15 ژانویه 2023 اشتراک:
جورجینا رودریگس تازه ترین ها از دنیای ورزش
جورجینا رودریگس نامزد کریستیانو رونالدو پسر بزرگ این فوق ستاره دنیای فوتبال را در تمریناتش همراهی کرده و همراه با دیگر فرزندان رونالدو فوتبال بازی کرده کریستیانو جونیور را از داخل ورزشگاه ریاض تماشا کرده اند.

نامزد مدل فوق ستاره دنیای فوتبال کریستیانو جونیور را در تمرینات تیمش همراه کرده و تصاویری از وی در ورزشگاه های شهر عربستان منتشر شده است. در ادامه تصاویری از جورجینا در ریاض را در پرشین وی مشاهده کنید.

جورجینا در ریاض

جورجینا رودریگس، نامزد کریستیانو رونالدو تصویری را در صفحه شخصی اینستاگرام خود منتشر کرد.

کریستیانو جونیور فرزند اول کریستیانو رونالدو با وجود تغییر محل اقامتش همچنان فوتبال را با جدیت دنبال می‌ کند.

پسر بزرگ فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال، از آکادمی رئال مادرید آموزش فوتبال حرفه‌ ای را آغاز کرده است و به گفته منابع خبری با نقل مکان اخیر خانواده‌ اش به عربستان یک ترم را از محل تحصیل خود مرخصی گرفته است و به زودی به آکادمی باشگاه سابق پدرش بر می‌ گردد.

جورجینا رودریگس نیز با انتشار تصویری از حضور خود در کنار زمین و تماشای بازی کریستیانو جونیور نشان داد که مثل همیشه حامی فرزندخوانده خود است. نامزد رونالدو در این تصویر که دو فرزند کوچکش هم حضور داردند نوشت: «حمایت از بازی برادر بزرگ».

رسانه‌ ها چندی پیش اعلام کردند کریستیانو جونیور راهی رئال‌ مادرید شده است، اما فعلاً که در عربستان و کنار خانواده‌ اش حضور دارد!

جورجینا در ریاضجورجینا در ریاض

ماجرای اختلاف کریم بنزما با ستاره پرتغالی

رئال‌مادرید در فینال سوپرجام اسپانیا به مصاف بارسلونا خواهد رفت. رئال سال گذشته برنده این عنوان شد و فردا به‌دنبال فتح دوباره این جام است.

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال، در نشست خبری این بازی گفت: «سوپرجام برای ما بسیار باارزش است و یک جام و افتخار جدید برای باشگاه خواهد بود. رئال در هر جامی برای قهرمانی می‌جنگد. بازی دشواری خواهد شد؛ ولی آماده‌ایم و می‌خواهیم نشان دهیم که یک بار دیگر قصد قهرمانی داریم.»

دیروز کریستیانو در تمرین رئال در ریاض حضور یافت اما عکس و ویدئویی از ملاقات او و بنزما منتشر نشد تا شایعه اختلاف این دو به گوش برسد. بنزما در این رابطه گفت: «رونالدو را دیدم و شرایط خوبی داشت.

جورجینا در ریاضجورجینا رودریگس

برای او در النصر آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم گل بزند و سرنوشت‌ساز باشد. من و کریستیانو برای اثبات دوستی نیاز به عکس‌گرفتن نداریم. این موضوع بیشتر برای اینستاگرام، توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی است. امیدوارم فردا در ورزشگاه باشد و با هم حرف بزنیم.»

ژست جورجینا در ریاض

جورجینا رودریگس این روزها مشغول کسب تجربه‌های جدید در کشور عربستان است. نامزد آرژانتینی رونالدو درحالی که در کنار خانواده وظایف مادرانه خود را انجام می‌دهد، تصاویری را نیز در صفحه شخصی اینستاگرام خود برای طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد.

او که امروز برای همراهی کریستیانو جونیور در یک مسابقه فوتبال به ورزشگاهی در ریاض عربستان رفته بود، تصویری را از ژست خاص خود در پیست دومیدانی استادیوم منتشر کرد.

این چهره معروف در فضای مجازی از علامت «خمسه» که در فرهنگ‌های مختلف نمادی برای جلوگیری از چشم خوردن است نیز استفاده کرده است!

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس