روحیه دادن جورجینا به کریستیانو رونالدو در روزهای جنجالی

تاریخ نشر :دوشنبه 05 سپتامبر 2022 اشتراک:
جورجینا اخبار ورزشی
کریستیانو رونالدو در بدترین دوران فوتبالی اش قرار دارد و برخی از نامزد وی جورجینا برای حضور در ونیز انتقاد کرده بودند و او به تازگی تصویری از نامزدش را منتشر کرده است.

مدل مشهور اسپانیایی با انتشار تصویری از همسر فوتبالیستش از وی حمایت عاطفی کرده است. در ادامه عکس های از جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو را در پرشین وی مشاهده کنید.

جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو پس از یک فصل نقل و انتقالات پرحاشیه سرانجام در جمع شیاطین سرخ ماندنی شد. با توجه به ادامه حضور رونالدو در منچستر یونایتد او فرصت بازی در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را از دست داد و باید در لیگ اروپا به میدان برود.

علاوه بر این رونالدو پس از حواشی اخیر جایگاه ثابت خود در منچستریونایتد را از دست داده و اریک تن‌هاخ این روزها بیشتر به عنوان بازیکن تعویضی از او استفاده می‌کند.

این اتفاقات باعث شده فوق‌ ستاره پرتغالی از نظر روحی کمی افت کند و کاملا مشخص است که رونالدو از شرایط این روزهای خود رضایت ندارد.
جورجینا رودریگز، نامزد کریستیانو رونالدو که اخیرا برای جشنواره فیلم راهی ونیز شده با انتشار تصویری از او به همراه یک قلب در استوری اینستاگرامش تلاش کرد به ستاره ۳۷ ساله منچستریونایتد روحیه دهد.

جورجینا نامزد کریستیانو رونالدوپست اینستاگرامی جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو

ستاره پرتغالی منچستر یونایتد

ناپولی، دورتموند، بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید و اسپورتینگ لیسبون همگی تیم‌ هایی بودند که اسم‌شان به‌ عنوان مقصد احتمالی کریس برده شد اما هیچ‌ یک حاضر نشدند ساختار مالی خود را به خاطر جذب بازیکنی ۳۷ ساله تغییر دهند. حالا نشریه میرر نوشته است که ستاره پرتغالی برنامه‌ هایش را تغییر داده است.

آخرین تیمی که کریس امید داشت او را به لیگ قهرمانان برگرداند، میلان بود که در روز آخر بازار نقل و انتقالات شایعاتی درباره تلاشش برای خرید بازیکن پرتغالی مطرح شد اما این اتفاق هم در نهایت رخ نداد.

روحیه دادن جورجینا به کریستیانو رونالدو در روزهای جنجالینامزد و فرزندان رونالدو

جورجینا نامزد کریستیانو رونالدو در ونیز

جورجینا رودریگس، همسر رونالدو، در روز سرنوشت‌ ساز اسطوره به ونیز ایتالیا رفت تا در جشنواره معروف فیلم شهر شرکت کند.

این مدل ۲۸ ساله پس از ورود به ونیز از منچستر، تصاویری از خودش را برای ۳۹ میلیون دنبال‌ کننده اینستاگرامش منتشر کرد. عکس‌ های جورجینا در آبراه مخصوص ونیز و هم چنین روی فرش قرمز جشنواره با لباس های زیبایی که پوشیده بود، توجه رسانه‌ ها را به خود جلب کرد.

خبر انلاین , خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس