جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

صحبت های جورجینا رودریگس درباره همسرش کریستیانو رونالدو

تاریخ نشر :شنبه 05 نوامبر 2022 اشتراک:
رونالدو تازه ترین ها از دنیای ورزش
جورجینا رودریگس نامزد مدل کریستیانو رونالدو که یک آرژانتینی می باشد در صحبت های درباره زندگی با این ابر ستاره فوتبال دنیا صحبت کرده است.

شریک زندگی کریستیانو ستاره پرتغالی منچستر یونایتد مدت هاست که در کنار این ستاره مطرح فوتبال زندگی عاشقانه و آرامی برا فرزندانش دارد. در ادامه صحبت های جورجینا رودریگس همسر رونالدو درباره وی را در پرشین وی مشاهده کنید.

جورجینا رودریگس همسر رونالدو

رونالدو مدتی است که در کنارهمسر آرژانتینی خود و به همراه فرزندانشان زندگی می‌کند و به نظر می‌ رسد که زندگی آرامی دارند.

رودریگز روز پنجشنبه تولدش را جشن گرفت و شبکه نتفلیکس نیز قسمت جدیدی از مستند «من جورجینا هستم» که روایت زندگی همسر این ستاره دنیای فوتبال است، پخش کرد.

این دختر آرژانتینی در این مستند درباره فعالیت‌ های روزانه‌ اش و همچنین رابطه‌ ای که با این ستاره پرتغالی منچستریونایتد شکل داده صحبت کرده است.

جورجینا رودریگس همسر رونالدوکریستیانو رونالدو و نامزدش

جورجینا رودریگز می‌ گوید:« من جورجینا هستم و پنج سال قبل زندگی من تغییر کرد. من نامزد مردی هستم که بیشترین دنبال کننده را در دنیا دارد. کریستیانو فوق العاده است.

او مردی عادی است. من همیشه رویای داشتن یک شاهزاده در کنارم را داشتم و حالا به آن رسیدم. به لطف عشقم، زندگی من به یک رویا تبدیل شده است.»

صحبت های جورجینا رودریگس همسر رونالدو

کریستیانو رونالدو نیز در این قسمت از احساسش به جورجینا صحبت کرده و گفت:« او زنی است که من بسیار دوستش دارم!»

این مدل ۲۸ ساله درباره زندگی‌ای که از آرژانتین تا منچستر پشت سر گذاشته نیز صحبت کرده و اظهار داشت:« من در جاکا بزرگ شدم، رقصیدم، از عشق خانواده‌ام لذت بردم و همه این اتفاقات روی من تاثیر گذاشت.

این که فراموش نکنم از کجا آمدم برایم بسیار مهم است. من می‌دانم که هیچ چیز نداشتن چه احساسی دارد و در عین حال می‌دانم که همه چیز داشتن نیز چه احساسی دارد.»

جورجینا رودریگس همسر رونالدوجورجینا رودریگس همسر رونالدو

جورجینا رودریگز در طول این مستند بارها تاکید کرده که مردم فقط نام او را می‌دانند اما در حقیقت با استعدادهای او که شامل صنعت مد و موسیقی است هیچگونه آشنایی ندارند.

نامزد ستاره پرتغالی منچستر یونایتد

جورجینا یکی از مشهورترین همسران یک فرد معروف در روی زمین است، اما نمی‌توان گفت که همیشه زندگی لوکس و اشرافی داشته. قبل از اینکه شانس دیدار تصادفی با اسطوره فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو به این مدل ۲۷ ساله اسپانیایی رو کند.

و زندگی‌اش از این رو به آن رو شود، در خانه‌ای تنگ و مشترک زندگی می‌کرد و با درآمد ماهی ۲۵۰ پوندی که از فروشندگی به‌ دست می‌ آورد اموراتش را می‌ گذراند.

ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس