چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

مصاحبه ویژه جورجینا رودریگس در اسپانیا بدون حضور رونالدو

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 مارس 2023 اشتراک:
جورجینا رودریگس تازه ترین ها از دنیای ورزش
جورجینا رودریگس در آستانه پخش قسمت دوم مستند زندگی اش به اسپانیا سفر کرده و در مصاحبه ای اختصاصی که برای وی تدارک دیده شده و از تلویزیون اسپانیا پخش می شود حضور یافته و باید دید او چه خواهد گفت ...

نامزد مدل فوق ستاره فوتبال جهان برای یک سفر کاری بدونه خانواده اش به اسپانیا رفته تا در یک مصاحبه ویژه درباره زندگی شخصی اش گفتگو کند. در ادامه جزئیات حضور جورجینا رودریگس در اسپانیا را در پرشین وی مشاهده کنید.

جورجینا رودریگس در اسپانیا

جورجینا رودریگس قرار است بدون کریستیانو رونالدو به اسپانیا بازگردد، اما برای مدتی کوتاه. او در کنار شریک زندگی‌اش در عربستان سعودی خوشحال است اما در اروپا کارهای شخصی هم دارد.

این مدل و اینفلوئنسر مشهور برای اولین بار برای شرکت در برنامه El Hormiguero در تلویزیون اسپانیا دعوت شده است. سفر او تا حدی به تبلیغ فصل دوم مستند «من جورجینا هستم» هم مربوط می‌شود و این مستند در تاریخ ۲۴ مارس در نتفلیکس منتشر خواهد شد. او در تلویزیون اسپانیا در مورد فصل دوم مستند مشهورش هم صحبت خواهد کرد.

مستند «من جورجینا هستم» علاوه بر تمام فعالیت‌های هرروزه زندگی جورجینا، پنجره‌ای به سوی زندگی شخصی او با کریستیانو رونالدو هم باز می‌کند و به همین دلیل هواداران بسیار مشتاق تماشای آن هستند. استقبال از فصل اول این مستند به حدی زیاد بود که دست‌اندرکاران ساخت این برنامه شروع به ساخت فصل دوم آن کردند.

جورجینا رودریگس در اسپانیاجشن تولد نامزد رونالدو

مصاحبه جورجینا رودریگس در اسپانیا

این مصاحبه در تاریخ ۲۲ مارس در تلویزیون اسپانیا پخش خواهد شد. باید صبر کرد و دید که جورجینا در مورد کریستیانو هم صحبت خواهد کرد یا خیر. این فوتبالیست در ماه ژانویه برای اولین بار تصمیم گرفت اروپا را ترک کند و در عربستان سعودی بازی کند و بلافاصله در خاورمیانه مورد توجه قرار گرفت.

علاوه بر این، پس از اینکه برخی رسانه‌ها از خیانت‌های ادعایی این فوتبالیست خبر دادند، تماشای فصل دوم مستند جورجینا فرصت خوبی خواهد بود تا ببینیم رابطه آنها چگونه است.

با این حال جورجینا رودریگس در اسپانیا بدون اهمیت دادن به این گزارش‌ ها و شایعات همیشه حمایت خود را از ستاره پرتغالی نشان داده و همواره با قدرت در کنار شریک زندگی خود باقی ماند.

ماجرای خانه رونالدو در پرتغال

کریستیانو رونالدو می‌تواند تراس آپارتمان لوکس خود در مرکز لیسبون، پایتخت پرتغال، را بازسازی کند و چراغ سبز بازسازی گران‌ترین ملک شهر را دریافت کرد. او دو سال پیش مجبور شد سایبان خانه را به دلیل ساخت بدون مجوز پایین بیاورد اما اکنون مجوزهای لازم را در اختیار دارد.

جورجینا رودریگس در اسپانیاجورجینا رودریگس

به گزارش روزنامه پرتغالی Noticias ao Minuto، شورای شهر لیسبون به این فوق ستاره فوتبال اجازه ساخت «یک آلاچیق» را داده است.

در واقع جورجینا رودریگس باعث شد که سایبان مورد توجه شورای شهر قرار بگیرد، زیرا او ویدیویی ضبط شده از تراس ملک منتشر کرد که در آن رسانه‌های محلی یک سازه فلزی را در خارج از پروژه اصلی مشاهده کردند.

سپس شورای شهر اعلام کرد که قصد دارد از آپارتمان دیدن کند و ماه‌ها بعد رسانه‌ها گزارش دادند که کریستیانو رونالدو تصمیم به برداشتن سایبان گرفته است.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس