پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

استایل متفاوت جورجینا رودریگس نامزد رونالدو با فرزندانش در عربستان

تاریخ نشر :چهارشنبه 04 ژانویه 2023 اشتراک:
جورجینا رودریگس تازه ترین ها از دنیای ورزش
استایل جورجینا رودریگس در ریاض پایتخت عربستان با توجه به فرهنگ متفاوت آن ها سوژه شده و او در کنار نامزدش رونالدو و فرزندانش در مراسم معارفه حضور یافت و به شایعه جدایی اش از این فوق ستاره نیز پایان داده است.

فوق ستاره فوتبال جهان به همراه خانواده اش در مراسم معارفه حضور یافت و پوشش خاص نامزدش در این مراسم سوژه رسانه ها شده است. در ادامه تصاویری از استایل جورجینا رودریگس را در پرشین وی مشاهده کنید.

استایل جورجینا رودریگس

بدون شک یکی از بزرگترین چالش‌های کریستیانو رونالدو در عربستان، فرهنگ متفاوت این کشور در مقایسه با کشورهای اروپایی خواهد بود. به گفته برخی خبرنگاران، فوق ستاره پرتغالی پیش از بستن قرارداد با النصر هم همین موضوع را در نظر داشته است تا جایی که او حتی به همین دلیل در مقطعی از تصمیمش در خصوص آمدن به باشگاه النصر مردد شده است.

با این همه کریستیانو رونالدو با خانواده خود به عربستان آمده است و حالا در شب کنفرانس خبری‌ و مراسم معارفه‌اش در ورزشگاه  مرسول پارک، در اولین نگاه می‌توان دریافت که جورجینا رودریگس حداقل در پوشش خود کاملا دقت کرده است تا کمترین تضاد را با فرهنگ مردم عربستان داشته باشد.

احتمالا این مدل آرژانتینی – اسپانیایی توصیه‌هایی نیز در این خصوص دریافت کرده است و می‌داند علی رغم تصویر جدیدی که مقامات عربستانی سعی دارند از کشورشان به جهان نشان دهند، همچنان بخش زیادی از مردم این کشور تفکرات سنتی خود را حفظ کرده‌اند.

استایل جورجینا رودریگساستایل جورجینا رودریگس

کریس رونالدو و نامزدش در ریاض

کریستیانو رونالدو امروز در مراسم معارفه‌اش، جدا از شب فوق‌العاده‌ای که برای هواداران النصر رقم زد، علیه شایعه‌ای بزرگ نیز اقدام کرد.

درحالیکه شایعات زیادی در خصوص جدایی رونالدو و جورجینا رودریگز وجود داشت و حواشی زیادی برای این دو به وجود آورده بود، سفر شب گذشته فوق‌ستاره پرتغالی همراه با همسرش به ریاض تقریبا کمی از بحث‌ها را خنثی کرد.

با این حال، در مراسم معارفه رونالدو که ساعاتی پیش در ورزشگاه مرسول پارک انجام شد، جورجینا به همراه فرزندان CR7 در اواخر برنامه روی سکو آمدند و در کنار رونالدو قرار گرفتند.

استایل جورجینا رودریگسنامزد و فرزندان رونالدو

کریستیانو نیز جورجینا و فرزندانش را خانواده خود دانست و از آن‌ها بابت اینکه کنار او هستند تشکر کرد تا این‌گونه شایعات موجود از بین برود.

استایل جورجینا رودریگس در مراسم معارفه

یکی از نکات جالب توجه در مراسم امشب، تشویق جورجینا توسط هواداران النصر بود. زمانی که همسر رونالدو روی سکو آمد، طرفداران عربستانی نام او را صدا زدند که باعث واکنش جورجینا شد. حالا او در کنار رونالدو باید به زندگی در ریاض عادت کند، شرایطی جدید که پیش از این برای آن‌ ها سابقه نداشته است.

استایل جورجینا رودریگسکریس رونالدو و جورجینا

رونالدو همچنین با انتشار پستی از تصاویر ورودش به ریاض، خطاب به هواداران النصر نوشت: از شما (ریاض) بابت این استقبال گرم‌ متشکرم. بی‌صبرانه منتظر دیدار شما در استادیوم هستم.

خبرورزشی , ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس