خالکوبی عاشقانه جورجینا رودریگس برای کریستیانو رونالدو

تاریخ نشر :دوشنبه 29 آگوست 2022 اشتراک:
کریس رونالدو اخبار ورزشی
خالکوبی جدید جورجینا رودریگس را عاشقانه ای وی برای کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی منچستر یونایتد دانسته اند که در ادامه تصویری جالب از این خالکوبی را می بینید.

تتوی نامزد مدل فوق ستاره دنیای فوتبال خبرساز شده و گفته می شود این تتوی عاشقانه برای کریستیانو می باشد. در ادامه تصویری از خالکوبی جورجینا رودریگس را در پرشین وی مشاهده کنید.

خالکوبی جورجینا رودریگس

جورجینا رودریگس به تازگی اولین خالکوبی خود را انجام داده که معنای عاشقانه‌ای دارد. او حروف ابتدای نام خودش و کریستیانو رونالدو را به همراه یک قلب روی مچ دست چپ خود تتو کرده تا اینگونه به فوق‌ستاره پرتغالی دنیای فوتبال ابراز علاقه کند.

وی تصویر تتوی خود را به همراه یک متن جالب منتشر کرده. او زیر تصویر نوشت؛ «در قلب، روح و پوست.»

گفتنی است وقتی رونالدو جورجینا رودریگز را ملاقات کرد، به عنوان فروشنده در یکی از شعبه های گوچی مشغول به کار بود. همان زمان بود که زندگی جورجینا برای همیشه از این رو به آن رو شد.

خالکوبی جورجینا رودریگسخالکوبی جورجینا رودریگس

چراغ سبز رونالدو برای تیم جدیدش

ژرژ مندس در هفته‌های اخیر در حال تلاش برای یافتن تیم جدیدی برای فوق ستاره پرتغالی بوده و رونالدو می‌خواهد هر طوری که شده در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند.

حالا و در فاصله چند روز مانده تا اتمام پنجره تابستانی، به نظر می‌ رسید ناپولی مقصد بعدی رونالدو خواهد بود. ویکتور اوسیمن، مهاجم نیجریه‌ای این باشگاه هدف دیرینه شیاطین سرخ بوده و ممکن است این بازیکن با رقمی بیش از ۱۰۰ میلیون یورو به اولدترافورد نقل مکان کند.

بدین‌ ترتیب ناپولی نیز رونالدو را تا پایان فصل و به‌صورت قرضی در اختیار خواهد داشت و باشگاه منچستریونایتد حقوق این ستاره پرتغالی را پرداخت می‌ کند.

جدیدترین خالکوبی جورجینا رودریگس

نامزد کریستیانو رونالدو، شش ماه پس از از دست دادن تراژیک یکی از نوزادان دوقلویش، روی ساعد دست چپ خود طرح یک فرشته را خالکوبی کرد و تصویر آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

خالکوبی جورجینا رودریگسکریستیانو رونالدو و خانواده اش

چند ماه پیش، در ماه آوریل، جورجینا رودریگز و کریستیانو رونالدو که منتظر تولد دوقلوهای خود بودند، یکی از نوزادان خود را از دست دادند. این زوج در بیانیه‌ ای توضیح دادند: «این بزرگ‌ ترین دردی است که والدین می‌توانند احساس کنند. در این میان تولد دخترمان است که به ما این قدرت را می‌ دهد که این لحظات را با امید و شادی سپری کنیم.»

جورجینا آن زمان در غم از دست دادن نوزاد پسرش نوشت: «عزیزم، تو فرشته ما هستی. ما همیشه دوستت خواهیم داشت.» فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال هم از همه کسانی که در این فقدان با آن ها همدردی کرده بودند تشکر کرده بود.

خبر انلاین , ورزش سه , روزیاتو

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس