پنج شنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

بوسه همسر رافائل سیلوا ستاره استقلال بر دستان او

تاریخ نشر :یکشنبه 05 مه 2024 اشتراک:
رافائل سیلوا تازه ترین ها از دنیای ورزش
رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال به همراه اعضای خانواده‌ اش در تمرین روز گذشته استقلال حضور یافتند و خانواده اش روی سکوهای کمپ مرحوم حجازی این ستاره آبی پوش را تشویق کردند و بوسه همسر سیلوا بر دستان او سوژه شده است.

روز گذشته استقلالی ها تمرین خاصی داشتند و در کمپ مرحوم حجازی خانواده هایشان نیز حضور داشتند و مورد تشویق قرار گرفتند. در ادامه عکس های از همسر رافائل سیلوا را در پرشین وی مشاهده کنید.

همسر رافائل سیلوا

جلسه تمرینی بازیکنان استقلال دیروز (جمعه) با حضور هواداران به میزبانی کمپ مرحوم حجازی برگزار شد.

هواداران آقا و خانم از ساعت ۱۲ وارد کمپ شدند و پیش از ورود بازیکنان به تشویق اعضای تیم پرداختند.

امیرحسین صادقی، حمید بابازاده، رضا رجبی، بهتاش فریبا، کامیار کاردان و عباس سرخاب دو پیشکسوت آبی پوشان بودند که در جلسه تمرینی امروز حضور داشتند. مهدی هاشمی‌ نسب، مربی استقلال در این تمرین غایب بود.

اما در میان قاب های جذاب این تمرین، یکی از جذاب‌ ترین سوژه ها، تصویر بوسه همسر رافال سیلوا بر دستان وی است که در ادامه میبینید.

همسر رافائل سیلوارافائل سیلوا و همسرش

هزینه سفر خانواده بازیکن استقلال

رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال که اسفند ماه سال ۱۴۰۰ در دوران سرمربیگری فرهاد مجیدی به جمع آبی پوشان اضافه شد، از همان ماه‌های نخستین سفرش به ایران اصرار داشت برای آرامش بیشتر دلش می‌خواهد همسر و فرزندانش نیز به ایران بیایند به همین خاطر باشگاه برایشان منزل گرفت و آنها در تهران ساکن شدند.

رافائل پس از بازگشت دوباره به جمع آبی‌پوشان نیز همین سیاست را در دستور کار خودش قرار داد و هم اکنون خانواده‌اش ایران هستند. در مورد سفر رافائل و پرداخت هزینه‌ های مربوط به آن واقعیت امر این است که باشگاه استقلال طبق بندهای قراردادی که با سیلوا دارد، باید در طول سال هزینه تعدادی از بلیت های سفر او به برزیل یا مسافرت خانواده‌ اش به ایران را بپردازد و روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت نیز همین کار را طبق مفاد موجود در قرارداد انجام داد.

همسر رافائل سیلوا در تمرین استقلال

رافائل سیلوا مدافع برزیلی استقلال که در نیم فصل دوم و با حل مشکلات گذشته پیرامون عدم دریافت مطالباتش به جمع شاگردان نکونام اضافه شده بود، چند هفته‌ای است که به دلیل مصدومیت و دوری از شرایط تمرین، نتوانسته برای تیمش به میدان برود.

در تمرین امروز استقلال که با حضور هواداران برگزار شد، همسر و فرزندان رافائل سیلوا نیز خود را به محل تمرین تیم رسانده و با نشستن روی سکوهای کمپ مرحوم حجازی، نظاره‌گر تمرین امروز آبی‌ها بودند.

خانواده سیلوا که از محبوبیت خاصی نیز میان هواداران برخوردار هستند، از سوی تماشاگران حاضر در کمپ حجازی مورد تشویق قرار گرفتند که با واکنش همسر مدافع برزیلی نیز همراه بود.

همسر رافائل سیلواهمسر رافائل سیلوا

سیلوا نیز در حاشیه تمرین امروز، به‌صورت انفرادی به نرم‌ دوی دور زمین پرداخت ولی پس از هجوم تعداد زیادی از هواداران استقلال به درون زمین، مجبور به قطع زودتر از موعد تمرینات انفرادی‌ اش شد.

خبر آنلاین , خبر ورزشی , ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس