یکشنبه, ۹ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

تصاویر جنجالی از خوشگذرانی مسی و خانواده در عربستان

تاریخ نشر :چهارشنبه 03 مه 2023 اشتراک:
لیونل مسی تازه ترین ها از دنیای ورزش
لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن به همراه همسرش و فرزندانش سفری غیرمنتظره به عربستان داشته که باعث تنش میان وی و باشگاه پاری سن ژرمن شده و تصاویری از گشت و گذار وی منتشر شده است.

فوق ستاره آرژانتینی به عنوان سفیر گردشگری کشور عربستان فعالیت دارد و به همین خاطر سفری به همراه همسر و پسرانش به این کشور داشته که با انتقاداتی همراه شده است. در ادامه تصاویری از مسی و خانواده در عربستان را در پرشین وی مشاهده کنید.

مسی و خانواده در عربستان

سفر تبلیغاتی لیونل مسی به عربستان به قدری برای مسئولان پی اس جی و کادر فنی عجیب بود که باعث خشم آنها شده است. اکیپ خبر از تنش و درگیری بین دو طرف داده است.

پاری‌سن‌ژرمن این هفته در لیگ فرانسه در خانه ۱-۳ مغلوب لوریان شد، اما مسی در برنامه تبلیغاتی از پیش برنامه‌ریزی شده‌اش شرکت کرد و همراه خانواده‌اش به خاورمیانه سفر کرد.

احمد الخطیب، وزیر گردشگری عربستان در توییترش نوشت: «با خوشوقتی به مسی، سفیر گردشگری عربستان سعودی و خانواده‌اش خوشامد می‌ گویم. این دومین تعطیلاتی است که او در عربستان سعودی هستند.»

مسی در ماه می ۲۰۲۲ هم همراه با لئاندرو پاردس، هم‌ تیمی‌ اش در تیم ملی آرژانتین، به عربستان رفته بود. پاردس که او هم سفیر گردشگری عربستان است، آن زمان بازیکن پاری‌ سن‌ ژرمن بود.

مسی و خانواده در عربستانمسی و خانواده در عربستان

دلخوری پاری سن ژرمن از ستاره آرژانتینی

سفر از پیش تعیین شده مسی اما خشم مسئولان پی اس جی و هواداران این باشگاه را باعث شده است. تیتر یک امروز نشریه اکیپ به همین موضوع اختصاص دارد: «تنش بین مسی و پی اس جی.»

قضیه از این قرار است که کریستوف گالتیه به بازیکنان پی اس جی وعده داده بود که در صورت پیروزی برابر لوریان، به آن‌ها دو روز مرخصی خواهد داد اما در میدان نتیجه ای دیگر به دست آمد تا مربی پاریسی‌ ها بازیکنان را دیروز به تمرین دعوت کند.

تمرینی که برنامه ریزی نشده بود. بازیکنان پی اس جی همگی در کمپ تمرینی حاضر شدند در حالی که مسی همراه خانواده در راه عربستان بود و سپس انتشار تصاویر خانوادگی او در عربستان با اهداف تبلیغاتی، باعث عصبانیت مسئولان پی اس جی شد.

مسی و خانواده در عربستانلیونل مسی و فرزندانش

اکیپ نوشته است که برخی بازیکنان پی اس جی نیز از این قضیه دلخوردند و اعتقاد دارند لیونل مسی قوانین را دور می‌زند و هر کاری که دلش می‌خواهد را بدون مشکل انجام می‌دهد.

گشت و گذار مسی و خانواده در عربستان

همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که مسی همچنان پیشنهاد تمدید قرارداد پی اس جی را قبول نکرده و هر روز شایعات بازگشت او به بارسلونا قوت می‌گیرد.

ارتباط بین مسی و هواداران پی اس جی نیز از هفته‌ها قبل و پس از حذف پی اس جی به دست بایرن از لیگ قهرمانان خراب شده و مسی در چند بازی حتی در پارک دو پرنس هو شده است.

از سوی دیگر برای مسئولان پی اس جی قابل قبول نیست در حالی که تیم قهرمانی اش قطعی نشده و فاصله با مارسی به پنج امتیاز کاهش یافته، مسی برای برنامه تبلیغاتی خودش کیلومترها دورتر از پاریس سفر کند.

همه چیز حکایت از این دارد که مسی آینده خود را در پاریس نمی ‎‌بیند و بی توجه به همه اخطارها می‌ خواهد این دو ماه پایانی را پشت سر بگذارد.

ورزش سه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس