پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

نامزد و فرزندان کریستیانو رونالدو مهمانان ویژه لیگ برتر انگلیس

تاریخ نشر :دوشنبه 17 اکتبر 2022 اشتراک:
کریستیانو رونالدو تازه ترین ها از دنیای ورزش
کریستیانو رونالدو در بازی منچستر یونایتد مقابل نیوکاسل مهمانان ویژه ای داشت و نامزدش جورجینا رودریگس و فرزندانش در ورزشگاه حضور داشتند.

ستاره منچستر یونایتد در ورزشگاه اولدترافورد تیمش مقابل نیوکاس قرار گرفته و خانواده اش این مسابقه را از نزدیک تماشا کردند. در ادامه تصاویری از نامزد و فرزندان کریستیانو رونالدو را در پرشین وی مشاهده کنید.

نامزد و فرزندان کریستیانو رونالدو

منچستریونایتد در دیداری از رقابت‌های لیگ برتر انگلیس مقابل نیوکاسل در ورزشگاه اولدترافورد به نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل نرسید.

در این دیدار اتفاق‌های خاصی برای کریستیانو رونالدو رخ داد، با این که موفق نشد دروازه نیوکاسل را باز کند. پیش از بازی او با سرالکس فرگوسن ملاقات کرد و برای دستاورد ۷۰۰ گل در دوران بازی‌اش به رسم یادگار جایزه‌ای گرفت.

همچنین فرزندان رونالدو همگی برای تماشای بازی پدرشان به همراه جورجینا نامزد کریستیانو راهی اولدترافورد شدند. کریستیانو جونیور، آلانا مارتینا، متئو و اوا عکسی هم به یادگار با نماد شیاطین‌سرخ گرفتند. بلا اسمرالدا فرزند تازه متولد شده کریستیانو و جورجینا هنوز نمی‌ تواند در جوی مثل ورزشگاه اولدترافورد قرار بگیرد و به این ورزشگاه نیامده بود. نامزد و فرزندان کریستیانو رونالدو مسابقه وی را از نزدیک تماشا کردند.

عجیب ترین گل ستاره پرتغالی

با توجه به مصدومیت آنتونی مارسیال، کریستیانو رونالدو این هفته و در دیدار تیمش در لیگ برتر در ورزشگاه اولدترافورد برابر نیوکسل در ترکیب ثابت قرار داشته و البته در نهایت نتوانست در این دیدار دروازه حریف را باز کند. در اوایل نیمه دوم بود که روی پاس عمقی برونو فرناندز، کریستیانو رونالدو در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و موفق شد دروازه نیوکسل را باز کند.

اما از همان ابتدا مشخص بود که ستاره پرتغالی در موقعیت آفساید قرار داشته و گل او قبول نخواهد شد.

ثانیه‌هایی بعد بازی آغاز شد و به مجرد سوت داور فابین شار مدافع نیوکاسل ضربه ای به توپ زد تا  پوپ، دروازه بان تیم بازی را آغاز کند. رونالدو که صحنه را دیده بود آرام آرام به پوپ نزدیک شد و با برداشتن توپ از مقابل گلر دروازه خالی نیوکاسل را باز کرد. اما باز هم گل مردود اعلام شد.

نامزد و فرزندان کریستیانو رونالدو در انگلیس

فصل برای کریستیانو رونالدو چندان خوب آغاز نشده و نشانه هایی مبنی بر پایان دوران درخشان این بازیکن دیده می شود. ستاره پرتغالی و ۳۷ ساله در فصل تابستان به شدت برای جدایی از منچستریونایتد و انتقال به تیمی حاضر در لیگ قهرمانان تلاش کرد، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و او وادار به ماندن در اولدترافورد شد.

گفتنی است جورجینا رودریگس نامزد کریستیانو رونالدو و فرزندان‌شان دیدار منچستریونایتد و نیوکاسل را از نزدیک دیدند.

خبرورزشی , ورزش سه

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس