جمعه, ۴ فروردین , ۱۴۰۲

ماجرای تحقیر جورجینا توسط نامزد سابق کریستیانو رونالدو

تاریخ نشر :چهارشنبه 01 فوریه 2023 اشتراک:
جرجینا رودریگس تازه ترین ها از دنیای ورزش
گفته می شود که نامزد سابق کریستیانو رونالدو که یک مدل اسپانیایی به نام نریدا گالاردو می باشد و قبلا نیز حواشی برای رونالدو ایچاد کرده در مصاحبه خود جورجینا رودریگس را به خاطر این که می خواهد شبیه کیم کارداشیان شود مسخره کرده است.

به تازگی اظهار نظر یکی از معشوقه های سابق فوق ستاره پرتغالی خبرساز شده و او در مصاحبه خود جورجینا را به خاطر عمل های زیبایی اش که قصد دارد خود را شبیه کیم کارداشیان کند مسخره کرده است. در ادامه صحبت های نامزد سابق کریستیانو رونالدو را در پرشین وی مشاهده کنید.

نامزد سابق کریستیانو رونالدو

نریدا گالاردو، مدل اسپانیایی که در سال ۲۰۰۸ با کریستیانو رونالدو در ارتباط بود به مصاحبه های جنجالی علیه این ستاره پرتغالی شهرت دارد. اولین بار گالاردو با افشا کردن ماجرای خیانت کریستیانو به شهرت رسید و این روند مصاحبه‌های حاشیه ساز با رسانه های مختلف از سال‌ها پیش تا کنون ادامه دارد.

گالاردو که نامش در روزهای اخیر به لطف اظهارنظرهایش در مورد جرجینا رودریگس دوباره  بر سر زبان‌ها افتاده در پستی جورجینا رودریگس را مورد انتقاد قرار داد و مدعی شد که او از طریق جراحی‌های زیبایی، خود را شبیه کیم کارداشیان کرده است!

کیم کارداشیان یکی از مشهورترین سلبریتی‌های آمریکایی است که مدت کوتاهی نیز با کریستیانو رونالدو در ارتباط بود.

نامزد سابق کریستیانو رونالدوایرینا نامزد سابق کریستیانو رونالدو و پیکه

زندگی ستاره پرتغالی و نامزدش

جورجینا رودریگس در تازه‌ترین مصاحبه خود اعلام کرده که دوست دارد فرزندان بیش‌تری با رونالدو داشته باشد.

نامزد آرژانتینی کریستیانو در این خصوص گفت: علاقه‌ زیادی‌ دارم که باز هم بچه‌ دار شویم اما کریستیانو معتقد است که فعلا دست نگه داریم. رونالدو وظیفه پدری خود را به بهترین‌ شکل ممکن انجام می‌ دهد و افتخار می‌ کنم که کنارش هستم. هر زمانی او بخواهد من امادگی‌ اش را دارم که یک فرزند دیگر داشته باشیم.

نامزد سابق کریستیانو رونالدوجورجینا و کیم کارداشیان

نامزد سابق کریستیانو رونالدو و پیکه

جرارد پیکه عصر روز پنجشنبه تماشاگر دیدار تیم‌های بسکتبال شیکاگو بولز و دیترویت پیستونز در شهر پاریس بود. او که بدون کلارا و تنهایی راهی محل برگزاری مسابقه شده بود لحظاتی در کنار ایرینا شایک، نامزد سابق کریستیانو رونالدو دیده شد!

آن‌ها پس از بازی باهم یک عکس یادگاری گرفتند که این موضوع به شدت مورد توجه رسانه‌های اسپانیایی قرار گرفته است.

گفتنی است کریس رونالدو در اولین بازی خود برای النصر، مقابل الاتفاق ایستاد؛ کاپیتان زردهای شهر ریاض در این دیدار مهم، نتوانست گلی به ثمر برساند.

خبرآنلاین , خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس