پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

اقدام جنجالی میشل اومزو نامزد سابق رونالدو نازاریو در یک کلیسا

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 06 اکتبر 2022 اشتراک:
نامزد سابق رونالدو نازاریو تازه ترین ها از دنیای ورزش
گفته می شود که میشل اومزو مادر یکی از فرزندان رونالدو نازاریو برزیلی است که با عمل هایمنوپلاستی باکرگی خود را بازسازی کرده تا در کلیسا ازدواج کند.

زنی که مادر یکی از پسران ستاره برزیلی فوتبال می باشد در اقدامی جنجالی در یک کلیسا باکرگی خود را ترمیم کرده تا بتواند در کلیسا ازدواج کند. در ادامه ماجرای میشل نامزد سابق رونالدو نازاریو را در پرشین وی مشاهده کنید.

نامزد سابق رونالدو نازاریو

مادر یکی از پسران رونالدو نازاریو، میشل اومزو (Michel Umezu) در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که برای بازیابی باکرگی خود تحت عمل هایمنوپلاستی قرار گرفته است.

این بدنساز برزیلی که یک پسر با رونالدو نازاریو فوتبالیست دارد، می گوید که او این عمل را انجام داده است تا بتواند طبق اعتقاداتش در کلیسا ازدواج کند.

رونالدو نازاریو برزیلی که در سال ۲۰۱۱ از فوتبال خداحافظی کرد، در طول دوران باشگاهی خود در ۵۱۸ بازی، ۳۵۲ گل به ثمر رساند. او همچنین در ۹۸ بازی برای تیم ملی برزیل ۶۲ گل به ثمر رساند و در فهرست بهترین گلزنان تاریخ جام جهانی با ۱۵ گل با یک اختلاف از میروسلاو کلوزه در رده دوم قرار گرفت.

نامزد سابق رونالدو نازاریومیشل نامزد سابق رونالدو نازاریو و پسرش

مادر پسر اسطوره فوتبال برزیل

رونالدو و اومزو پس از ملاقات در جریان تور پیش فصل رئال مادرید در ژاپن در سال ۲۰۰۴، زمانی که میشل، به عنوان پیشخدمت کار می کرد صاحب پسری به نام الکساندر روبرت شدند.

این دو پس از این رابطه ازدواج نکردند و میشل پس از هشت ماه با رونالدو تماس گرفت و در مورد پسرشان الکساندر به او گفت. از طرفی پنج سال طول کشید تا دادگاه، رونالدو ۴۶ ساله را به عنوان پدر بیولوژیکی این بچه به رسمیت بشناسد.

در حقیقت رونالدو تا زمانی که در سال ۲۰۱۰، آزمایش DNA انجام داد، منکر آن می شد که پدر الکساندر است. اما در نهایت این نسبت خونی تایید شد و الکساندر که اکنون ۱۷ ساله است، چهارمین فرزند رونالدو شناخته شد.

میشل نامزد سابق رونالدو نازاریو

چندین سال بعد، رونالدو اعلام کرد که پس از پدر چهار فرزند شدن، تحت عمل وازکتومی قرار گرفته است. حالا میشل اومزو اعلام کرده است که اوایل این ماه، تحت عمل جراحی قرار گرفت تا بتواند به عنوان یک باکره ازدواج کند.

اقدام جنجالی میشل اومزو نامزد سابق رونالدو نازاریو در یک کلیسارونالدو نازاریو برزیلی

او گفت که فقط می خواهد بعد از عروسی در کلیسا با کسی رابطه صمیمی برقرار کند، اما اصرار دارد که منتظر فرد مناسب است. او گفت: «من فقط می خواهم بعد از ازدواج در کلیسا رابطه جنسی داشته باشم.

از گفتن این حرف خجالت نمی کشم چراکه این همان چیزی است که واقعا می خواهم.» میشل گفت که به دلیل استفاده از درمان های هورمونی، میل جنسی او افزایش یافته است اما برای مدت طولانی تنها بوده است. اما تاکید کرد: «من به دنبال مردی با اهداف و ایمان مشابه خودم هستم.»

روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس