عکس جدید و بامزه پسرهای لیونل مسی از نگاه دوربین همسرش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 23 آگوست 2022 اشتراک:
لیونل مسی اخبار ورزشی
لیونل مسی ستاره پاری سن ژرمن سه پسر با نام های تیاگو، ماتئو و چیرو دارد که همسرش همیشه تصاویری از پسران بامزه اش را در اینستاگرام منتشر می کند.

همسر فوق ستاره دنیای فوتبال تصاویری از فرزندانش در کنار هم منتشر کرده است و آن ها را برادران بزرگ خوانده است. در ادامه تصاویری بامزه از پسرهای لیونل مسی را در پرشین وی مشاهده کنید.

پسرهای لیونل مسی

آنتونلا روکوزو، همسر لیونل مسی به تازگی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام تصویری را از دو پسر بزرگ خود یعنی تیاگو و ماتئو منتشر کرده است.

مسی و همسرش آنتونلا در حال حاضر سه پسر با نام های تیاگو، ماتئو و چیرو دارند که تیاگو و ماتئو دو پسر بزرگ تر هستند که در این تصویر آن ها را می بینیم.

همسر لیونل مسی با انتشار تصویری از آن ها در کنار هم که به نظر می رسد درون خانه است، نوشت:” برادران بزرگ” در واقع از نظر همسر مسی پسر های او دیگر بزرگ شده اند و تبدیل به برادرانی بزرگ برای هم شده اند!

او همواره برای خانواده خود وقت زیادی می گذارد و در بسیاری از تصاویری که از لئو مسی و خانواده اش در شبکه های اجتماعی منتشر می شود می بینیم که در کنار هم هستند. این اتفاق پس از اینکه مسی از بارسلونا به پاریس رفت بیشتر هم شد و در واقع مسی در پاریس بیشتر در کنار خانواده اش بود تا به فضای جدید عادت کنند.

پسرهای لیونل مسیپسرهای لیونل مسی

ماتئو مسی وقتی کوچک تر بود برای مسی حاشیه هایی درست کرده بود چرا که از لج پدرش طرفداری تیم های رقیب بارسلونا را می کرد!

گلزنی فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن

پی اس جی شب گذشته در زمین لیل با نتیجه پرگل ۱-۷ پیروز شد. کمتر کسی تصور این پیروزی پرگل را داشت ولی در شبی که کیلیان امباپه هت تریک کرد و نیمار نیز دو گل به ثمر رساند، مسی هم یک گل زد تا تعداد گل‌های دوران فوتبال خود را به ۷۷۳ گل برساند.

او ۶۷۲ گل با پیراهن بارسا و ۸۶ گل با پیراهن تیم ملی آرژانتین زده و ۱۵ گل نیز برای پی اس جی به ثمر رسانده است. به این ترتیب مسی از رکورد ۷۷۲ گل روماریو، اسطوره فوتبال برزیل، فاصله گرفت و به رتبه سوم بهترین گلزنان تاریخ فوتبال رسید.

پسرهای لیونل مسیفرزندان لیونل مسی

حواشی پسرهای لیونل مسی

لیونل مسی ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن کمتر از دیگر ستاره جنجالی پرتغالی حاشیه دارد اما همیشه پسر دوم او متئو با رفتارها و اظهارنظرهایش لحظات عجیبی را رقم می زند.

متئو که پرشرو شورتر از تیاگو و چیرو است با چندین اظهارنظر خود باعث خنده لئو نیز شده است. او در مراسم توپ طلا در واکنش به قهرمانی آرژانتین در کوپا آمه ریکا گفت: تیم اصلا خوب بازی نکرد!

متئو چندی پیش و زمان حضور پدرش در بارسلونا بعد از گل خوردن تیم کاتالانی به اشتباه خوشحالی کرد!

فوتبالی , خبر انلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس