راجر فدرر و همسرش با فرزندانشان و پیام جالب لیونل مسی به آن ها

تاریخ نشر :دوشنبه 19 سپتامبر 2022 اشتراک:
راجر فدرر و همسرش اخبار ورزشی
راجر فدرر اسطوره تنیس جهان که برای همیشه خداحافظی کرده با ثروت افسانه ای خود و زندگی شگفت انگیزش مورد توجه رسانه ها می باشد اما او همسرش میرکا در کنار هم عاشقانه زندگی می کنند.

تنیسور مشهور سوئیسی که برای همیشه از دنیایی حرفه ای این روزش مهیج خداحافظی کرده چهار فرزند دارد و در کنار آن ها زندگی شگفت انگیزی و لاکچری را می گذراند. در ادامه عکس های از راجر فدرر و همسرش را در پرشین وی مشاهده کنید.

راجر فدرر و همسرش

ستاره سوئیسی در روز پنجشنبه در یک پست در شبک‌های اجتماعی اجتماعی اعلام کرد که از تنیس حرفه ای کناره‌گیری می‌کند. جام لیور در لندن آخرین تورنمنت ATP فدرر خواهد بود.

او در بیانیه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، نوشت: «همانطور که بسیاری از شما می‌دانید، سه سال گذشته من را با چالش هایی در قالب جراحات و مصدومیتها مواجه کرده است.

من سخت کار کرده‌ام تا به آمادگی کامل برگردم اما ظرفیت‌ها و محدودیت‌های بدنم را هم می‌دانم و پیام آن در این اواخر برای من واضح است. من ۴۱ ساله هستم. در طول ۲۴ سال بیش از ۱۵۰۰ بازی انجام داده‌ام. تنیس با من سخاوتمندانه‌تر از آنچه که تصور می‌کردم رفتار کرده است، و اکنون باید تشخیص دهم که زمان پایان دادن به دوران حرفه‌ای من فرا رسیده است.»

در پی این خداحافظی سیلی از ادای احترام به فدرر به راه اتفاد. لیونل مسی یکی از بزرگان ورزشی از سراسر جهان بود که برای برنده ۲۰ گرند اسلم آرزوی زندگی شاد پس از بازنشستگی کرد.

راجر فدرر و همسرشهمسر راجر فدرر و فرزندانش

مسی در پیام خود نوشت: «نابغه ای بی نظیر در تاریخ تنیس و الگویی برای هر ورزشکاری. با آرزوی بهترین ها در مرحله جدید زندگی، دلتنگ دیدنت در زمین تنیس خواهیم شد چرا که همیشه از تماشای عملکردت لذت می‌بردیم.»

زندگی عاشقانه راجر فدرر و همسرش

همسر فدرر «میرکا» به مدت ۱۳ سال همراه او بوده است. آنها در سال ۲۰۰۰ و در المپیک تابستانی با هم ملاقات کردند. میرکا هم تنیسور بود اما به دلیل مصدومیت مکرر از ناحیه پا مجبور شد که در سال ۲۰۰۲ از تنیس کناره‌گیری کند. از آن موقع بزرگترین حامی فدرر شد و در تمام مسابقات، فدرر را از جایگاه تماشاچیان تشویق کرد.

میرکا همچنین نقش مدیر روابط عمومی فدرر را نیز بر عهده گرفت. آنها در سال ۲۰۰۹ در جمع گروه کوچکی از دوستان و خانواده با هم ازدواج کردند و همان سال صاحب دوقلوهای دختر به نامهای «میلا» و «شارلین» شدند. پنج سال بعد دوقلوهای دیگری از راه رسیدند، این بار دو پسر به نامهای «لئو» و «لنی».

راجر فدرر و همسرش با فرزندانشان و پیام جالب لیونل مسی به آن هاراجر فدرر و همسرش میرکا

فدرر در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۲۰ در مجله «گالا» به تمجید از میرکا پرداخت و گفت: «میرکا بهترین مادر و بهترین همسر است! میرکا همیشه یک پشتیبان بزرگ بوده و فردی فوق‌العاده است. در طول دوران حرفه‌ای طولانی من همیشه از من حمایت کرده است.»

میرکا تنیسور مشهور

میرکا فدرر به تنهایی یک تنیسور موفق بوده و در طول دوران حرفه‌ای‌اش نماینده سوئیس بود، که شاهد حضور او در اوپن آمریکا، ویمبلدون، اوپن فرانسه و اوپن استرالیا بود

و در اوج کار خود در المپیک نیز شرکت کرد اما به دلیل مصدومیت برای همیشه از تنیس خداحافظی کرد و مسئولیت امور رسانه ای همسر تنسور خود را بر عهده گرفت.

این زوج در سال ۲۰۰۹ صاحبت دو دختر دوقاو به نام های شارلین و مایلا شدند و پنج سال بعد میرکا دو پسر دوقلو لنی و لئو را به دنیا آورد.

ورزش سه , خبر ورزشی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس