پنج شنبه, ۳ فروردین , ۱۴۰۲

جنجال‌ های زندگی مشترک رونالدو و جورجینا در عربستان‌ سعودی

تاریخ نشر :شنبه 07 ژانویه 2023 اشتراک:
رونالدو و جورجینا در عربستان‌ تازه ترین ها از دنیای ورزش
زوج مشهور کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگس زندگی شان با فرزندانشان در خاورمیانه پرحاشیه شده و با توجه به قوانین عربستان در مورد ازدواج حواشی جنجالی درباره زندگی این دو نفر شکل گرفته است.

ابر ستاره پرتغالی دنیای فوتبال زندگی اش در آسیا سوژه رسانه ها شده و از آن جایی که وی با نامزدش هنوز ازدواج نکرده حاشیه ساز شده است. در ادامه جزئیات زندگی مشترک رونالدو و جورجینا در عربستان‌ را در پرشین وی مشاهده کنید.

رونالدو و جورجینا در عربستان‌

کریستیانو رونالدو پس از امضای قرارداد با النصر با استقبالی تماشایی روبرو شد و ماجراجویی در عربستان را آغاز کرد.

این بازیکن ۳۷ ساله به همراه شریک زندگی خود جورجینا رودریگس و پنج فرزندشان پس از امضای قراردادی ۲٫۵ ساله به ارزش ۲۰۰ میلیون یورو در سال، وارد عربستان سعودی شد.

با این حال، اقامت ستاره پرتغالی و مدل آرژانتینی ممکن است باعث ایجاد جنجال‌هایی در این کشور شود. از آن‌جایی که رونالدو و جورجینا ازدواج نکرده‌اند، زندگی مشترکشان زیر یک سقف با قانون عربستان جور درنمی‌آید.

به گزارش اکسپرس، در عربستان سعودی زندگی در زیر یک سقف بدون ازدواج امری غیرقانونی است و هنوز مشخص نیست که رونالدو چه تدبیری برای این مساله اندیشیده. اما این نشریه به گزارش دو وکیل حرفه‌ای اشاره می‌کند که معتقدند مقامات در این مورد تخلف را نادیده خواهند گرفت.

رونالدو و جورجینا در عربستان‌خانواده کریستیانو رونالدو

زندگی رونالدو و جورجینا در عربستان‌

یکی از وکلا گفت: اگرچه قوانین هنوز هم زندگی مشترک بدون عقد را ممنوع می‌داند، اما مقامات شروع به چشم‌پوشی در این مورد کرده‌اند و کسی را تحت تعقیب قرار نمی‌دهند. البته از این قوانین زمانی استفاده می‌شود که مشکل یا جرمی وجود داشته باشد.

دیگری گفت: مقامات عربستان سعودی امروز در این موضوع [در مورد خارجی‌ها] دخالت نمی‌ کنند، اما قانون هم چنان زندگی مشترک خارج از ازدواج را ممنوع می‌ داند.

رونالدو و جورجینا در عربستان‌رونالدو و جورجینا در عربستان‌

ازدواج فوتبالیست مطرح پرتغالی

آیا رونالدو و جورجینا ازدواج می‌کنند؟

ستاره پرتغالی قبلا اشاره کرده بود که قصد دارد با جورجینا ازدواج کند، اگرچه تاریخ ازدواج مشخص نیست. کریستیانو در ماه نوامبر در مصاحبه با پیرز مورگان گفت: الان به این مورد فکر نمی‌ کنم اما در آینده این کار را خواهم کرد، و فکر می‌کنم هم من و هم او لیاقتش را داریم. الان در برنامه‌هایم نیست اما در آینده می‌ خواهم که با او ازدواج کنم.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس