دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

شام عاشقانه کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا در عربستان

تاریخ نشر :چهارشنبه 15 فوریه 2023 اشتراک:
رونالدو و جورجینا تازه ترین ها از دنیای ورزش
جورجینا نامزد کریس رونالدو تصویری از شام دو نفره‌ اش در شب عشاق در عربستان در صحفه شخصی اش منتشر کرد و رونالدو نیز با انتشار تصویری در کنار نامزد مدلش این روز خاص را به وی تبریک گفته است.

فوق ستاره پرتغالی النصر عربستان به بهانه روز عشق تصویری در کنار همسرش منتشر کرد و تبریک احساسی نثار نامزد مدلش کرده است. در اد امه تصاویر عاشقانه رونالدو و جورجینا را در پرشین وی مشاهده کنید.

عاشقانه رونالدو و جورجینا

دیروز ۱۴ فوریه روز ولنتاین در سراسر جهان بود و به همین مناسبت، جورجینا و رونالدو شبی عاشقانه را سپری کردند. جورجینا عکسی از شام شب ولنتاین در استوری اینستاگرامش منتشر کرد.

پیش از این رونالدو با انتشار پستی در اینستاگرامش این روز را به نامزد خود تبریک گفت.

گفتنی است چند روز قبل کریستیانو رونالدو در جشن تولد ۳۸ سالگی خود در عربستان سعودی دایره نزدیکان خود را به همه نشان داد.

این فوق‌ستاره پرتغالی تولدش را در فضایی آرام و به همراه نامزدش جورجینا رودریگس و تعداد کمی از دوستانش جشن گرفت و سه عدد کیک تولد داشت.

ادو آگویر که روزنامه‌نگار ال‌چیرینگیتو است و همسرش جولیا سلمین و همچنین ریکی رگوفه مدیر شخصی رونالدو هم در جمع حضور داشتند. آگویر و رونالدو در دوران حضورش در رئال مادرید رابطه دوستی خود را آغاز کردند و شرکای زندگی آنها هم اغلب با هم سفر می‌کنند.

عاشقانه رونالدو و جورجیناکریستیانو رونالدو و نامزدش

عاشقانه رونالدو و جورجینا در عربستان

امروز ۱۴ فوریه روز ولنتاین (عشاق) است و به همین مناسبت کریس رونالدو سوپراستار دنیای فوتبال با انتشار عکسی از نامزدش پیغامی عاشقانه برای او منتشر کرد.

او در پست اینستاگرامی‌ اش نوشت: روز ولنتاین مبارک عشق من! خیلی خوش شانس هستم که تو را در زندگی من دارم!

تاثیر عجیب رونالدو روی زنان النصری

لیگ برتر فوتبال زنان امسال برای اولین بار راه اندازی شد. کریستیانو رونالدو دو ماه پیش راهی عربستان شد و به تیم النصر ملحق شد.

شام عاشقانه کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا در عربستانشام عاشقانه رونالدو و جورجینا

تیم زنان النصر در اولین دوره لیگ عربستان هفته گذشته قهرمان شد. به نظر می رسد حضور رونالدو در تمرینات تیم بانوان النصر تاثیر شگرفتی روی بازیکنان داشته و حضور اعجوبه فوتبال در این باشگاه باعث قهرمانی زنان النصر شده است.

سرمربی تیم زنان النصر در این زمینه اعتراف کرد و گفت: وقتی دو ماه پیش رونالدو به باشگاه ما آمد بازیکنان از این موضوع روحیه زیادی گرفتند. حضور چنین بازیکنان بزرگی در باشگاه باعث شد تا بازیکنان انگیزه دوچندان بگیرند.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس