چهارشنبه, ۹ فروردین , ۱۴۰۲

ادعای باورنکردنی در مورد زندگی خصوصی رونالدو و جورجینا

تاریخ نشر :یکشنبه 12 مارس 2023 اشتراک:
کریستیانو رونالدو تازه ترین ها از دنیای ورزش
کریستیانو رونالدو ستاره النصر عربستان اجازه ورود رسانه ها به زندگی خصوصی اش را نمی دهد و گفته می شود قراردادهای عجیبی درباره زندگی وی وجود دارد و حتی خانواده اش نیز ملزم به رعایت اصول و قواعد او هستند.

فوق ستاره دنیای فوتبال رازهای زیادی دارد که فاش نشده و بندهای سفت و سختی در رابطه با اطرافیانش دارد. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی کریستیانو رونالدو را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو رازهای زیاد در زندگی خود دارد که فاش کردن آن‌ ها برای رسانه‌ های سراسر جهان می‌ تواند جذاب باشد. به عنوان مثال، هویت مادر پسرش کریستیانو جونیور که تا به امروز نامشخص است.

به همین دلیل چند سال پیش فاش شد، بند سفت و سختی در قرارداد کارمندانی که برای رونالدو کار می‌ کنند وجود دارد تا فوق ستاره پرتغالی را در معرض افشا شدن رازهای شخصی و کاری زندگی‌ اش قرار ندهد.

اما این پایان ماجرا نیست و در واقع موضوع از جایی عجیب می‌شود برخی از این بندها به اعضای خانواده رونالدو نیز تحمیل شده است!

رونالدو ده‌ها کارمند دارد که از زمان اقامت او در اسپانیا، ایتالیا و انگلیس و حالا عربستان‌ سعودی در یک دفتر مجلل در شهر ریاض فعالیت می‌کنند.

طبق گزارش این رسانه، کارمندانی که برای رونالدو کار می‌ کنند باید سند خاصی را امضا کنند که تا ۷۰ سال پس از مرگ او یا آخرین بستگانش از افشای هر گونه راز زندگی خصوصی‌ اش جلوگیری کند!

زندگی کریستیانو رونالدوخانواده رونالدو

در ادامه زندگی کریستیانو رونالدو هم چنین برخی از این بندها در مورد فرزندان او و نامزد آرژانتینی‌ اش، جورجینا رودریگس و هم چنین مادر دیگر فرزندانش اعمال شده است.

فرزندان ستاره پرتغالی دنیای فوتبال

رونالدو ۴ فرزند دارد. کریستیانو جونیور سال ۲۰۱۰ در آمریکا متولد شد که از مادری جایگزین است و ستاره پرتغالی او را به فرزندی قبول کرده. او هم مثل پدرش فوتبالیست شده و در آکادمی یوونتوس بازی می‌ کند.

سال ۲۰۱۷ دوقلوهای رونالدو به نام‌های اِوا ماریا و متئو متولد شدند. آن‌ ها هم در آمریکا به‌ دنیا آمدند و گفته می‌ شود از مادر جایگزین کالیفرنیایی هستند.

زندگی کریستیانو رونالدوکریستیانو رونالدو

این بچه‌ها از طریق جنین‌های منجمد شده در یک کلینیک چشم به جهان گشودند. در همان سال جورجینا، نامزد کریس باردار بود و ۵ ماه پس از تولد دوقلوها، آلانا مارتینا فرزندشان در پرتغال به‌دنیا آمد.

زندگی کریستیانو رونالدو و جورجینا

شریک زندگی رونالدو از زمانی که با این فوتبالیست وارد رابطه شد، شهرت پیدا کرد. گزارش‌ها حاکی از این است که سال ۲۰۱۶ آن‌ها در یک فروشگاه گوچی در مادرید، جایی که جورجینا دستیار فروش بود با یکدیگر ملاقات کردند و سال ۲۰۱۷ پس از سفر به دیزنی‌لند در پاریس رابطه‌شان آغاز شد.

از آن زمان جورجینو در بزرگ کردن ۳ فرزند به کریس کمک کرد، در حالی که خودش هم یک فرزند برای ستاره فوتبال به‌ دنیا آورد. او رفته رفته تبدیل به یک مدل برای برندهای مشهور دنیای مُد شد. او قراردادی ۵ ساله با برند تولید پوشاک زنانه به نام «Pretty Little Thing» دارد.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس