سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

خبرساز شدن ژست عجیب جورجینا نامزد رونالدو با حوله حمام

تاریخ نشر :سه‌شنبه 14 مارس 2023 اشتراک:
جورجینا رودریگس تازه ترین ها از دنیای ورزش
پوسترهای با ژست جنجالی نامزد رونالدو جورجینا رودریگس برای پخش سری دوم مستند زندگی وی به نام من جورجینا هستم از نتفلیکس منتشر شده که ژست های وی بر روی این پوستر حسابی خبرساز شده است.

داستان فصل جدید زندگی نامزد مدل ستاره پرتغالی دنیای فوتبال به زودی پخش می شود و این مستند که به زندگی او پرداخته با واکنش های روبرو شده است. در ادامه عکس های از تیپ جورجینا رودریگس را در پرشین وی مشاهده کنید.

تیپ جورجینا رودریگس

شبکه نت‌ فلیکس با انتشار پوستر فصل جدید مستند زندگی جورجینا رودریگس به استقبال پخش این مجموعه رفت.

شبکه نت‌فلیکس پوستر تبلیغاتی فصل جدید مستند «من جورجینا هستم» را برای میلیون دنبال‌کننده اینستاگرامش منتشر کرد. این مستند که به زندگی پر زرق و برق جورجینا رودریگس می‌ پردازد پس از استقبال مخاطبان از فصل اول آن، برای دومین فصل نیز ساخته شد و قرار است در ماه مارس از شبکه نت‌فلیکس منتشر شود.

به گفته سازندگان این مستند، جورجینا رودریگس، نامزد کریستیانو رونالدو در بخشی از آن به شرایط روحی ستاره پرتغالی می‌پردازد.

تیپ جورجینا رودریگستیپ جورجینا رودریگس

عربی صحبت کردن فرزندان رونالدو

جورجینا رودریگس، از طریق حساب کاربری خود در اینستاگرام، ویدیویی منتشر کرد که در آن دو دخترش آلانا و اوا را به زبان عربی نشان می‌دهد.

این ویدئو به شدت در شبکه های اجتماعی پخش شد، تا جایی که بسیاری از کاربران عرب زبان از یادگیری زبان عربی دختران کریستیانو رونالدو، آن هم تنها دو ماه پس از انتقال او به عربستان سعودی، قدردانی کردند.

آلانا به نظر می‌رسد که روزهای هفته را به عربی بسیار واضح تلفظ می‌کند. در حالی که جورجینا ظاهراً از اپلیکیشن گوگل ترنسلیت برای کمک به این دو دختر برای صحبت به زبان عربی استفاده کرده است.

گفتنی است که کریستیانو رونالدو دارای ۵ فرزند است که دو فرزند از جورجینا و ۳ فرزند از مادر دیگری هستند.

کریستیانو رونالدو ستاره افسانه‌ای دنیای فوتبال دو ماه پیش به تیم النصر عربستان نقل مکان کرد و به همراه خانواده‌اش در این کشور ساکن شد.

تیپ جورجینا رودریگسکریس رونالدو

تیپ جورجینا رودریگس روی یک پوستر

جورجینا رودریگس در سری دوم مستند زندگینامه خودش به هواداران خواهد گفت که خانواده‌اش چطور او را از بحران افسردگی و ناامیدی پس از مرگ یکی از دوقلوهایش نجات دادند و او را به زندگی برگرداندند.

گفته می‌شود که نامزد کریستیانو رونالدو، جورجینا رودریگس، در اوایل امسال قراردادی هنگفت امضا کرد تا در ادامه مستند نتفلیکس به ایفای نقش بپردازد.

و پس از اینکه نتفلیکس تایید کرد که مستند «من جورجینا هستم» مجددا برمی‌گردد، توضیح داد که جزئیات آشفتگی روحی و روانی جورجینا به علت مرگ فرزندش در این سری آشکار خواهد شد. آلوارو دیاس، مدیر بخش سرگرمی نتفلیکس اسپانیا، فاش کرد که فاجعه‌ای که جورجینا و رونالدو متحمل شدند بخش کلیدی سری دوم مستند را تشکیل می‌دهد.

خبر ورزشی

گردآوری:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
اخبار ورزشی
بیشتر >
فرادرس