تست هوش تصویری | تست دومینو (شماره ۸)

مشاهده : 1795
تست هوش تصویری | تست دومینو (شماره ۸) اس ام ا س ، داستان ، معما
با قرار دادن قطعه های دومینو در کنار هم یکی از آن ها را به دلخواه بر می دارید تا طرف مقابل شما بتواند با قوانین حاکم بر دومینو جواب قطعه گمشده را بیابد

تست هوش دومینو برای چالش فکری شما بی نهایت مفید می باشد و از سطح دشواری نسبتا خوبی برخوردار می باشد در ادامه سری تست هوش تصویری تست دومینو شماره هشت را برای شما دوست داران تست دومینو و معماهای دومینویی انتخاب کرده ایم امیدواریم از آن لذت ببرید با ما در ادامه سوال این تست هوش تصویری همراه شوید

تست هوش تصویری تست دومینو

تعدادی قطعه دومینو در کنار هم چیده شده اند با توجه به قانون حاکم بر چیدمان آنها، باید قطعه ی دیگری را نیز در شکل قرار دهیم…

تعدادی قطعه دومینو را کنار هم چیده ایم و قانون خاصی بر این چیدمان حاکم است. آیا می توانید بگویید بجای علامت سؤال، باید کدام قطعه دومینو را قرار دهیم؟

به قطعات چیده شده دومینو در شکل زیر (سمت چپ) توجه کنید. آیا می توانید با توجه به منطق چیدمان این قطعات، گزینه صحیح را بیابید.

تست هوش تصویری تست دومینو

تست هوش تصویری تست دومینو شماره هشت

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

↓↓↓↓

بیشتر بدانید :دومینو چیست؟

دومینو نوعی بازی است که به وسیلهٔ قطعه های مستطیلی کوچکی انجام می شود. یک دست دومینو معمولاً از ۲۸ عدد دومینوی مستطیلی تشکیل شده که هرکدام شامل دو مربع کنار هم هستند. روی هر مربع ۰، ۱، ۲، ۳، ۴، ۵ یا ۶ نقطه وجود دارد.

دومینو یک ورزش و سرگرمی فکری بسیار جذابی است که با چیدن مهره‌ هایی مستطیل شکل می‌ توان اشکال و تصاویر دلخواهی را به وجود آورد. این بازی نخستین بار توسط ملوانان انگلیسی در سفر های طولانی دریایی با هدف سرگرمی و گذران اوقات فراغت ابداع شد.

در این تست هوش شما باید رابطه و منطق بین دومینو ها را پیدا کنید و ببینید چه رابطه ای بین دومینو های دیگر وجود دارد. سپس دومینوی خواسته شده را پیدا کنید.

تست هوش تصویری تست دومینو

تست هوش تصویری دومینو

پاسخ تست هوش تصویری تست دومینو:

در این تست هوش تصویری گزینه D در ستون چهارم، هر بخش دومینو حاصل جمع اعداد مربوط به ۳ دومینوی قبل از خودش می باشد.

آی هوش

تیزلند , آی هوش

2018-06-20 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی