دوشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

استایل نیمار برزیلی ستاره الهلال عربستان در تهران

نیمار ستاره برزیلی به همراه دیگر بازیکنان باشگاه الهلال وارد تهران شده اند تا در بازی مقابل نساجی در ورزشگاه آزادی به میدان بروند و مورد استقبال مردم در فرودگاه قرار گرفته اند و او با استایل خاص خود سوژه عکاسان شده است.

جانلوئیجی بوفون و نامزدش از نحوه آشنایی تا برنامه عروسی

جانلوئیجی بوفون و نامزدش ایلاریا دامیکو که قبلا مجری مشهوری در یکی از شبکه های تلویزیونی ایتالیا بوده اعلام کرده بودند که بعد از خداحافظی رسمی این دروازه بان افسانه ای با هم ازدواج می کنند و به تازگی تاریخ عروسی خود را اعلام کرده اند.

شغل جدید و عجیب آدام همتی بازیکن سابق پرسپولیس در کانادا

آدام همتی نوه سعید راد کشف برانکو بود که با سوپرگل ۳ امتیازی مقابل سپیدرود به اوج شهرت و محبوبیت دست یافت و اکنون در ۲۸ ساگی نه در زمین فوتبال بلکه در زمینه مشاور املاک در کانادا فعالیت داشته و برای همیشه فوتبال را کنار گذاشته است.

ابراز عشق و ادای احترام دیوید بکهام به همسرش با یک تتوی جدید

دیوید یکام اسطوره فوتبال انگلیس بعد از ۲۵ سال هنوز عاشقانه همسرش را دوست دارد و تتوی جدید او که مخفف اسم همسرش ویکتوریا می باشد گواه این موضوع است که این دو عاشقانه همدیگر را دوست دارند و برای یکدیگر احترام قائل هستند.

جنجال لباس اهدایی CR7 به دختر هنرمند ایرانی فاطمه حمامی

گفته می شود که کریستیانو رونالدو به فاطمه حمامی دختر معلول سفیدشهری دو پیراهن هدیه داده است که یکی از پیراهن‌ ها امضا رونالدو پای آن بوده و دومی بدونه امضا بوده و اکنون پیراهن امضا شده این ستاره فوتبال در اختیار باشگاه پرسپولیس می باشد.

آرون گروپس