دوشنبه, ۱۰ مهر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

بیوگرافی سوفیا ورگارا بازیگر کلمبیایی و داور برنامه های استعدادیابی

جزئیاتی از زندگینامه و بیوگرافی سوفیا ورگارا بازیگر مشهور کلمبیایی را می خوانید. این چهره مشهور بیشتر برای نقش آفرینی در سریال خانواده امروزی و همچنین به عنوان یکی از داوران برنامه های استعدادیابی شناخته می شود.

حامد مظفری ژورنالیست، منتقد سینما و تلویزیون، استراتژیست رسانه و مدیر تبلیغات

دراین مطلب به معرفی و بررسی کارنامه هنری حامد مظفری ژورنالیست، منتقد سینما و تلویزیون، استراتژیست رسانه و مدیر تبلیغات خواهیم پرداخت و همچنین سابقه فعالیت مطبوعاتی و سایر فعالیتهای هنری حامد مظفری را بررسی خواهیم کرد ، با ما همراه شوید .

بیوگرافی سعید شریف ؛ بازیگر سینما و تئاتر و تلویزیون

سعید شریف متولد دهه ۶۰ در تهران است. وی فعالیت های هنری خود را با تئاتر آغاز کرد او تاکنون در چندین فیلم و سریال نظیر یاغی، ششمین نفر ، آخرین‌بازی ، ناکوک و… به ایفای نقش پرداخته است.در ادامه با بیوگرافی این جوان با استعداد بیشتر آشنا خواهیم شد

بیوگرافی اوا مندس بازیگر سرشناس هالیوود

با زندگینامه و بیوگرافی اوا مندس بازیگر مشهور آشنا خواهید شد، وی همسر ستاره هالیوودی رایان گاسلینگ است و برای فیلم هایی همچون هیچ و ۲ سریع و ۲ خشمگین و …. شناخته شده است.

بیوگرافی رایان گاسلینگ بازیگر سرشناس

جزئیاتی از زندگینامه و بیوگرافی رایان گاسلینگ بازیگر مشهور سینما اعم از فعالیت های حرفه ای و معروف ترین فیلم هایش، زندگی شخصی و علاقمندی های او و … می خوانید.

آرون گروپس