چهارشنبه, ۲۹ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

چهره های مشهور در اکران فیلم قرارمون پارک شهر | از نرگس و همسر تا الیکا و همسر!

اشتراک:
فیلم قرارمون پارک شهر سینمای ایران و جهان
در مراسم اکران مردمی فیلم قرارمون پارک شهر چهره های مشهوری مانند علی اوجی و همسرش نرگس محمدی ، امین زندگانی و همسرش الیکا عبدالرزاقی ، ماه‌ چهره خلیلی ، شقایق فراهانی و ... حضور داشتند.

اولین نمایش مردمی فیلم قرارمون پارک شهر به کارگردانی فلورا سام با حضور چهره های مشهوری مانند شقایق فراهانی ، ماه‌ چهره خلیلی ، امین زندگانی و نرگس محمدی بازیگران فیلم و همچنین چهره‌هایی چون الیکا عبدالرزاقی ، علی اوجی و برخی از عوامل این فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد. در ادامه تصاویر اکران فیلم سینمایی قرارمون پارک شهر را مشاهده کنید و همچنین صحبت های فلورا سام را بخوانید که از این فیلم به عنوان یکی از مظلوم ترین فیلم های سینمایی در حال اکران یاد کرد.

هنرمندان در اکران فیلم قرارمون پارک شهر

فلورا سام کارگردان این فیلم در ابتدای مراسم ضمن عرض خوش‌آمد به حضار گفت: «قرارمون پارک شهر» به طور کامل در بخش خصوصی تولید شده و در حال حاضر نیز بدون هیچگونه حمایتی و در سالن‌های محدود روی پرده رفته است. متأسفانه به ما اعلام کردند که این اثر پس از پایان برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اکران خواهد شد، به همین خاطر در هیاهوی جشنواره فرصتی برای تبلیغ نداشتیم. امیدوارم پس از تماشای فیلم از آن رضایت داشته باشید و به اطرافیانتان نیز توصیه کنید که آن را ببینند.

وی افزود: در حال حاضر این فیلم نسبت به سایر فیلم‌های اکران شده کمترین تعداد سینما را دارد و ارگان‌های مختلف از جمله سازمان زیباسازی شهرداری نیز برای تبلیغات استرابورد و بیلبوردهای شهری هیچ‌گونه کمکی به این فیلم که یک فیلم کاملا ارزشی است، نکردند از طرفی ما به عنوان بخش خصوصی پرداخت هزینه‌های کلان تبلیغات شهری نیز خارج از توانمان است.

بازیگران و مهمانان ویژه این مراسم در پایان همراه با مخاطبان به تماشای ساخته فلورا سام نشستند.

اکران مردمی فیلم قرارمون پارک شهر

فیلم قرارمون پارک شهرعلی اوجی و نرگس محمدی
فیلم قرارمون پارک شهراکران فیلم سینمایی قرارمون پارک شهر

فیلم قرارمون پارک شهر

الیکا عبدالرزاقی ، امین زندگانی ، ماه‌ چهره خلیلی و نرگس محمدی

فیلم قرارمون پارک شهر

الیکا عبدالرزاقی ، امین زندگانی و ماه‌ چهره خلیلی

چهره های مشهور در اکران فیلم قرارمون پارک شهر | از نرگس و همسر تا الیکا و همسر!شقایق فراهانی
فیلم قرارمون پارک شهرامین زندگانی

چهره های مشهور در اکران فیلم قرارمون پارک شهر | از نرگس و همسر تا الیکا و همسر!

فلورا سام

سینما سینما/ سینما تیکت

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس