سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

سرفه در کودکان چند روز طول می کشد؟

دراین مطلب به بررسی علل و عوامل سرفه خشک در کودکان می پردازیم ، علت سرفه خشک در کودکان چیست؟ و برای درمان سرفه خشک در کودکان چه زمانی مراجعه به پزشک لازم است؟

چه ساز هایی برای کودکان مناسب است؟

اگر قصد دارید کودک خود را به کلاس های موسیقی به جهت آموزش انواع ساز، نوازندگی و سایر موارد دیگر بفرستید این مقاله به بررسی این سوال که آموختن چه سازی برای کودکان مناسب است؟ می پردازد.

تغذیه دانش آموزان در مدارس

بایدها و نبایدهای تغذیه دانش‌آموزان با بازگشایی مدارس را با هم می خوانیم. لیست خوراکی‌های غیرمفید برای دانش­ آموزان را برای شما آورده ایم. با ما همراه باشید.

چگونگی تشویق کردن نوزاد به ایستادن

چگونه به راه رفتن کودک کمک کنیم؟ ما در مقاله زیر آموزش راه رفتن به کودک را به شما گفته ایم. و زمان نرمال ایستادن نوزاد را برای شما توضیح داده ایم.
در ادامه با ما همراه باشید.

خیال‌پردازی بچه ها و خلاقیت

خیال پردازی کودکان را جدی بگیرید. خیال پردازی در کودکان و جنبه‌های مثبت خیال پردازی در کودکان را در مقاله زیر برای شما شرح داده ایم.
عوامل مختلفی در تعیین میزان تخیل در کودکان نقش دارد که توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

با چه روش هایی باید با فرزندسالاری مقابله کنیم؟

با چه روش هایی باید با فرزندسالاری مقابله کنیم؟ در متن زیر راهکارهای مقابله با فرزندسالاری را برای شما آورده ایم. با راهکارهایی که برای شما آورده ایم با تسلط فرزند بر خانواده مقابله کرده ایم. با ما همراه باشید.

بهترین واکنش به گریه بی مورد کودک

ما در متن زیر راهکار های مناسب برای رفتار صحیح در مقابل جیغ و فریادهای کودک را به شما آموزش می دهیم. نحوه رفتار با کودک بهانه گیر در مقاله زیر آموزش داده می شود. برای آشنایی بیشتر ما را همراهی کنید.

سر به هوا بودن کودکان ؛ درمان صرع غایب

سر به هوا بودن و مات ماندن فرزند شما خطرناک است. در متن زیر از علت تا درمان صرع غایب برای شما صحبت کرده ایم. داروی تجویز شده برای تشخیص صرع غایب را برای شما آورده ایم. ما همراه باشید.

آرون گروپس