بهترین و معروف ترین اوت لت ها و مراکز خرید توکیو

مشاهده : 543
بهترین و معروف ترین اوت لت ها و مراکز خرید توکیوگردشگری
مراکز خرید توکیو توکیو، مراکز خرید فراوانی دارد که مطمئنا در یک سفر کوتاه چند روزه نمی‌توانید به همه‌ی آن‌ها سر بزنید و فقط باید چند مورد را برای دیدن انتخاب کنید.

بهترین مراکز خرید توکیو

مراکز خرید توکیو , توکیو، پایتخت ژاپن، صدها مرکز خرید و اوت لت دارد. در ادامه چند مرکز خرید و اوت لت مهم توکیو را معرفی می‌کنیم.توکیو، پایتخت ژاپن، یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین شهرهای دنیا است. این شهر از نظر صنعتی، تجاری، گردشگری و بسیاری موارد دیگر، در دنیا زبانزد است.

تعجبی ندارد که با وجود اقتصاد پویای ژاپن و گردشگران زیادی که هر سال این شهر را برای مقصد سفر انتخاب می‌کنند، توکیو، مراکز خرید فراوانی دارد که مطمئنا در یک سفر کوتاه چند روزه نمی‌توانید به همه‌ی آن‌ها سر بزنید و فقط باید چند مورد را برای دیدن انتخاب کنید تا حال و هوای شهر و مراکز تجاری آن را ببینید و جنبه‌ی متفاوتی از این شهر را فارغ از سنت‌های جالب و جاذبه‌های تاریخی و طبیعی ببینید.

مرکز خرید Omotesando Hills

مراکز خرید توکیو

مرکز خرید Omotesando Hills در توکیو

این مجموعه‌ی تجاری در مرکز توکیو در یکی از لوکس‌ترین مناطق شهر قرار دارد و بهترین جا برای پیدا کردن نمایندگی‌های برترین برندهای داخلی و خارجی است. البته با وجود گران بودن و لوکس بودن بسیاری از محصولات، می‌توانید اجناس ارزان‌تر که مناسب هر بودجه‌ای باشد، در این مجموعه پیدا کنید. این مجموعه در سال ۲۰۰۵ ساخته شده است و بیش از ۱۳۰ فروشگاه و ۳۸ آپارتمان دارد.

ایستگاه توکیو

مراکز خرید توکیو

ایستگاه توکیو از مراکز خرید توکیو

ایستگاه توکیو یک مرکز خرید به معنای واقعی کلمه نیست بلکه ایستگاهی است که صدها فروشگاه و رستوران دارد و به همین خاطر به شهرت رسیده است و به عنوان یک مرکز تجاری مهم شناخته می‌شود.

بهترین مراکز خرید توکیو

مرکز خرید Futakotamagawa Rise

مراکز خرید توکیو

مرکز خرید Futakotamagawa Rise در توکیو

این مرکز تجاری بدون شک بهترین مرکز خرید توکیو است.
این مجموعه در سال ۲۰۱۵ تکمیل و افتتاح شد؛ مجموعه‌ای که در ایستگاه Futakotamagawa قرار دارد و یک روخانه از کنار آن عبور می‌کند. آتش‌بازی‌های شبانه در تابستان بر فراز این رودخانه بسیار دیدنی است.
در این مرکز تجاری هر امکانات تفریحی و تجاری که نیاز داشته باشید، وجود دارد.

اوت لت وینس فورت (Venus Fort)

مراکز خرید توکیو

اوت لت وینس فورت در توکیو

دسترسی از طریق: ایستگاه تله‌پورت توکیو

ساعت کار: ۱۱ صبح تا ۹ شب

رستوران‌ها: ۱۱ صبح تا ۱۱ شب

برخلاف بسیاری از اوت‌لت‌های دیگر، فروشگاه‌های این مجموعه در یک پلازای روباز قرار ندارند، بلکه در یک مرکز خرید ۳ طبقه واقع شده‌اند که همه‌ی فروشگاه‌های آن اوت‌لت‌های برندهای مختلف است.

پارک اوت لت Mitsui

مراکز خرید توکیو

پارک اوت لت Mitsui در توکیو

این مجموعه از طریق چند ایستگاه قابل دسترسی است؛
ایستگاه Torihama، ایستگاه Minami-Osawa، ایستگاه Iruma و ایستگاه Kaihin-Makuhari.

کجارو

2018-01-02 / گردآوری:
برچسب ها: , , ,
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی