نکات کاربردی برای صرفه جویی در هزینه سفر به مادرید

مشاهده : 408
نکات کاربردی برای صرفه جویی در هزینه سفر به مادریدگردشگری
هزینه سفر به مادرید مادرید یکی از محبوب‌ترین مقصدهای توریستی در اروپا است. در این مقاله با ما همراه باشید و درباره هزینه‌های مربوط به سفر به مادرید بخوانید.

میانگین هزینه سفر به مادرید

هزینه سفر به مادرید , مادرید، شهرت پاریس، فلورانس یا سایر شهرهای اروپایی را ندارند، اما یکی از دیدنی‌ترین‌ شهرهای اروپا است. هزینه سفر به این شهر را در این مقاله ببینید.

مادرید فقط پایتخت اسپانیا نیست، بلکه بزرگ‌ترین شهر این کشور است. همچنین، این شهر یکی از ارزان‌ترین شهرهای اروپای غربی است. قیمت‌های معقول و هزینه‌های سفر به مادرید را با خوش‌گذرانی‌های شبانه فوق‌العاده و معماری زیبای شهری در نظر بگیرید، آن وقت تعجب نخواهد داشت که مادرید یکی از محبوب‌ترین مقصدهای توریستی در اروپا است.
در این مقاله با ما همراه باشید و درباره هزینه‌های مربوط به سفر به مادرید بخوانید.

متوسط هزینه روزانه در مادرید

هزینه سفر به مادرید

هزینه روزانه در مادرید

در این مقاله هزینه‌ها را بر اساس دو نوع سفر ارزان و اقتصادی ارائه داده‌ایم.
بنابراین ارقام ارائه شده بر این فرض تعیین شده‌اند که در یک هتل یا هاستل ارزان اقامت داشته باشید، از غذاهای لوکس چشم‌پوشی کنید و با استفاده از حمل و نقل عمومی جابه‌جا شوید. فراموش نکنید در صورت نیاز خرج و مخارج مربوط به مواردی مثل خوشگذرانی‌های شبانه، خرید سوغاتی و لباس، شرکت در تورها، خرید‌های غیرضروری، غذای عالی و غیره را در نظر بگیرید.

هزینه روزانه سفر ارزان برای یک نفر (۲۹ یورو | ۱۴۵,۰۰۰ تومان)

جاذبه‌های گردشگری: ۵ یورو (۲۵,۰۰۰ تومان) (یک جاذبه غیر رایگان یک جاذبه رایگان)
غذا: ۱۲ یورو (۶۰,۰۰۰ تومان)
حمل و نقل: ۰ یورو
اقامت (هاستل): ۱۲ یورو (۶۰,۰۰۰ تومان)

نکات هزینه سفر به مادرید

هزینه‌ بازدید از جاذبه‌ها و موزه‌های

هزینه سفر به مادرید

هزینه‌ بازدید از جاذبه‌ها و موزه‌های مادرید

در مادرید جاذبه‌های بسیار زیادی وجود دارد و بسیاری از آن‌ها در روزهای خاصی از هفته ورودی ارزان‌تر یا حتی رایگان دارند. علاوه بر این، مادرید شهری عالی برای قدم زدن در خیابان‌ها است و می‌توان ساعت‌ها محو زیبایی معماری آن شد.

هزینه‌ خورد و خوراک در مادرید

هزینه سفر به مادرید

هزینه‌ خورد و خوراک در مادرید

مانند بسیاری از کشورهای اروپای جنوبی، قیمت مواد غذایی مادرید منطقی است، بنابراین خوردن غذای خوب با بودجه کم ممکن است. خود مردم مادرید معمولا ناهار را تا دیروقت نمی‌خورند، بنابراین مکان‌هایی که سر ظهر ناهار سرو می‌کنند، احتمالا مخصوص ارائه‌ی خدمات به گردشگران هستند. به علاوه، سرو شام تا ساعت ۹ شب شروع نمی‌شود، بنابراین از قبل برنامه‌ریزی کنید. با این حال، می‌توانید در هر ساعت از روز که دوست داشتید در یکی از بارها خودتان‌ را به یک تاپاس مهمان کنید

هزینه‌ حمل و نقل در مادرید

هزینه سفر به مادرید

هزینه‌ حمل و نقل در مادرید

مادرید شبکه حمل و نقل ارزان و گسترده‌ای از خطوط مترو و اتوبوس دارد. مهم‌ترین جاذبه‌ها و مکان‌های توریستی در فاصله‌ی ۲۰ دقیقه‌ای پیاده‌روی از مرکز شهر قرار دارند، بنابراین اغلب ممکن است ترجیح بدهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نکنید.

هزینه‌ اقامت در مادرید

هزینه سفر به مادرید

هزینه‌ اقامت در مادرید

تابستان فصل هجوم گردشگران به شهر مادرید است، بنابراین اگر بخواهید گزینه‌ها بیشتری داشته باشید، توصیه می‌شود اقامت خود را از مدت‌ها قبل رزرو کنید.
مکان‌های اقامتی در مادرید مقرون به صرفه هستند و معمولا کیفیت خوبی دارند.

کجارو

2018-01-03 / گردآوری:
برچسب ها: , ,
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی