گشتی در دنیای خبرها

تاریخ نشر :یکشنبه 11 جولای 2010 مشاهده : 3
گشتی در دنیای خبرها اخبار گوناگون
گشتی در دنیای خبرها گروگان گیری مادر جورجیا: یک مرد آمریکایی به‌خاطر خودداری مادرش از اتو‌کردن لباس‌هایش او را به گروگان گرفت! رابرت ادوارد که ۲۹‌سال سن دارد پس از اینکه مادرش گفت لباس‌هایش را باید دیگر خودش اتو کند اسلحه‌اش را برداشت و به‌سمت او حمله کرد. بعد از آگاه‌شدن نیروهای پلیس به‌وسیله همسایه‌ها، […]

گشتی در دنیای خبرها

گروگان گیری مادر

جورجیا: یک مرد آمریکایی به‌خاطر خودداری مادرش از اتو‌کردن لباس‌هایش او را به گروگان گرفت!

رابرت ادوارد که ۲۹‌سال سن دارد پس از اینکه مادرش گفت لباس‌هایش را باید دیگر خودش اتو کند اسلحه‌اش را برداشت و به‌سمت او حمله کرد.

بعد از آگاه‌شدن نیروهای پلیس به‌وسیله همسایه‌ها، او ۶‌ساعت اسلحه‌اش را به سمت مادرش گرفت و تهدید کرد در صورت نزدیک‌شدن نیروهای پلیس به خانه، او را می‌کشد! این ماجرا سرانجام با دخالت نیروهای پلیس پس از ۶‌ساعت تمام شد اما این آقا در کلانتری هم در توجیه کارش تاکید کرد که اتو‌کشیدن، یک کار زنانه است و یک مرد به‌هیچ عنوان نباید دست به اتو بزند! رابرت اداورد قرار است به‌زودی با شکایت مادرش محاکمه شود.

هشت‌پا، حکم قهرمانی اسپانیا را امضا کرد!

برلین: پل، هشت‌پای معروف پیشگوی جام جهانی، اسپانیا را به‌عنوان قهرمان جام جهانی و آلمان را به‌عنوان تیم سوم معرفی کرد. این هشت‌پا که تاکنون همه پیش‌بینی‌هایش درست از کار درآمده در آخرین قدرت نمایی خود پس از دقایقی به‌سراغ صدف محفظه اسپانیا رفت و این کشور را قهرمان جام‌جهانی معرفی کرد.

این هشت‌پا پس از پیش‌بینی دیدار پایانی که به‌طور زنده در تلویزیون اسپانیا پخش شد، دیدار رده‌بندی را هم پیش بینی کرد. پل از جعبه آلمان صدف خود را برداشت تا این تیم برنده دیدار رده‌بندی مقابل اروگوئه باشد. این پیش‌بینی باعث عصبانیت اسکار تابارز، سرمربی تیم‌ملی اروگوئه شد و او اعلام کرد که اروگوئه با شکست آلمان به مقام سوم دست پیدا خواهد کرد تا به خیال‌پردازی‌های طرفداران این هشت‌پا پایان دهد.

جاده در گرما آب شد‌

هنان: ده‌ها خودرو در یکی از جاده‌های استان هنان چین به‌خاطر آب‌شدن آسفالت بر اثر گرمای شدید هوا گرفتار شدند! مسئولان این استان اعلام کرده‌اند شدت تابش نور آفتاب در این منطقه به‌حدی است که گرمای سطح آسفالت خیابان‌ها و جاده‌ها به‌بیش از ۷۰‌درجه سانتیگراد رسیده است.

این مسئله باعث شد که در یکی از جاده‌های اصلی این استان بیش از ۲۰۰‌متر از آسفالت به‌طور کامل ذوب شود و ده‌ها خودرو از جمله چند تاکسی و آمبولانس در راه بمانند. رانندگان این خودروها مجبور شدند با استفاده از جک، چرخ‌های خودروی خود را بیرون بیاورند. مسئولان راهداری چین اعلام کرده‌اند که آسفالت این جاده باید مورد بازبینی قرار گیرد و در صورت رعایت‌نشدن استانداردهای لازم، شرکت پیمانکار آن به‌زودی مورد تعقیب قضایی قرار می‌گیرد.

تلاش مادربزرگ برای رکوردشکنی

تفلیس: یک مادربزرگ گرجستانی در تلاش است تا نامش را به‌عنوان مسن‌ترین فرد جهان در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند. آنتیسا خیواچاوا که در دهکده‌ای کوهستانی در گرجستان زندگی می‌کند می‌گوید به‌تازگی جشن تولد ۱۳۰‌سالگی‌اش را برگزار کرده است.

مدارک تولد او در زمان درگیری‌های گرجستان از بین رفته است اما مقام‌های دولتی اعلام کرده‌اند که گذرنامه این خانم می‌تواند سنش را ثابت کند. پسرش می‌گوید مادرش هیچ‌گاه بیمار نشده و همیشه در حال کار در خانه یا مزرعه بوده است.

سخنگوی سازمان ثبت احوال گرجستان در گفت‌و‌گو با رسانه‌ها اعلام کرده است که این خانم در ۸‌جولای ۱۸۸۰‌به‌دنیا آمده و در سال ۱۹۶۵‌بازنشسته شده است. یک زن فرانسوی با ۱۱۴‌سال سن این روز‌ها رکورد مسن‌ترین فرد جهان را در اختیار دارد.

2010-07-11 / گردآوری:
گزارش خطا در خبر

گشتی در دنیای خبرها

تاریخ نشر :چهارشنبه 09 ژوئن 2010 مشاهده :
گشتی در دنیای خبرها اخبار گوناگون
گشتی در دنیای خبرها جراحی جنجالی فلوریدا: یک پزشک آمریکایی به‌خاطر یک جراحی جنجالی از سوی دادگاه تنها به پرداخت ۵‌هزار دلار جریمه محکوم شد. قضیه از این قرار است که این پزشک در عمل جراحی روی یک بیمار ۸۳‌ساله به‌جای برداشتن کیسه صفرای مریض، کلیه او را از بدنش خارج کرده بود! البته بیمارستانی […]

گشتی در دنیای خبرها

جراحی جنجالی

فلوریدا: یک پزشک آمریکایی به‌خاطر یک جراحی جنجالی از سوی دادگاه تنها به پرداخت ۵‌هزار دلار جریمه محکوم شد.

قضیه از این قرار است که این پزشک در عمل جراحی روی یک بیمار ۸۳‌ساله به‌جای برداشتن کیسه صفرای مریض، کلیه او را از بدنش خارج کرده بود! البته بیمارستانی که این عمل در آن انجام شده، در گزار ش خود اعلام کرده است که آناتومی بدن این بیمار غیر‌معمول بوده و کیسه صفرای او در محل همیشگی قرار گیری کلیه قرار داشته است. این پزشک با ابراز تاسف از این اشتباه اعلام کرده هیچ‌گاه در زندگی‌اش تصور چنین مسئله پیچیده‌‌ای را نداشته و این پرونده برای او درس بزرگی بوده است.

ممنوعیت استخدام محافظان بلند قد!

پاریس: مسئولان‌پلیس‌فرانسه اعلام کرده‌اند که نیکلا‌سارکوزی، رئیس‌جمهور جنجالی این کشور استخدام افراد قدبلند را به‌عنوان محافظ خود ممنوع کرده است! به گزارش دیلی‌تگراف، منابع امنیتی فرانسه می‌گویند آنها به افراد قدبلند توصیه می‌کنند خیلی برای ورود به تیم حفاظت رئیس جمهور این کشور تلاش نکنند چون شانس کمی برای انتخاب شدن آنها وجود دارد.

نیکلا‌سارکوزی به‌شدت نسبت به کوتاه به نظر رسیدنش در مراسم رسمی حساس است و به‌همین خاطر ترجیح می‌دهد هیچ فرد خیلی بلند قدی در اطرافش دیده نشود. گفته می‌شود سارکوزی به‌خاطر خجالت از قد ۱۶۵‌سانتی‌متری‌اش در عکس های دسته جمعی رهبران جهان معمولا در ردیف پشتی و روی یک سکو قرار می‌گیرد.

المپیک گِل بازی در آلمان

هامبورگ: صدها نفر از آلمانی‌ها که علاقه وافری به کثیف شدن دارند روز گذشته در المپیک گِل‌بازی در شهر هامبورگ شرکت کردند. در این مراسم عجیب و غریب که هر سال نظر خبرنگاران را به خود جلب می‌کند، شرکت کنندگان همه رقابت‌ها را در میان گِل و لای برگزار می‌کنند و از زمین خوردن حسابی لذت می‌برند.

امسال در این المپیک مسابقاتی مانند فوتبال، والیبال، موتورسواری و حتی اسکی برگزار شد. البته شرکت‌کنندگان در این رقابت لازم نیست ورزشکاران خیلی خوبی باشند چون جایزه این مسابقات به خنده‌دار ترین تیم، بهترین گروه طرفداران و بامزه‌ترین نام تیم‌ها می‌رسد. البته برگزار کنندگان رقابت‌ها امسال در کنار محل مسابقات ده‌ها دوش در نظر گرفته بودند که ورزشکاران بقیه شهر را کثیف نکنند!

فیل، خیابان‌های زوریخ را بست!

زوریخ: ورود یک فیل به خیابان‌‌های یکی از شهرهای مهم سوئیس باعث به‌وجود آمدن ترافیک سنگین در این شهر شد. این فیل ۴‌تنی پس از فرار از محل سکونتش در یک سیرک وارد یکی از خیابان‌های شلوغ شهر زوریخ شد و رفت و آمد خودروها را دچار مشکل کرد.

این فیل که صاحبان سیرک نامش را سابو گذاشته‌اند همچنین تصمیم گرفت مدتی در وسط خط راه آهن شهری زوریخ استراحت کند که این حرکتش برنامه حرکت قطارهای این شهر را به کلی تغییر داد.

سخنگوی این سیرک گفته است که مربی سابو او را برای حمام‌کردن به کنار یک دریاچه برده بوده که این فیل ۲۶‌ساله هوس گردش و تفریح در شهر به سرش می‌زند. پس از چند ساعت کارشناسان سازمان محیط زیست موفق شدند سابو را راضی به برگشتن به سیرک کنند.

2010-06-09 / گردآوری:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
سوژه های روز رو این جا ببینید !
فال روزانه
تعبیر خواب
فرزندان علی پروین , محمد , لادن و لیدا در رستوران
صحنه وحشتناک خفت گیری و کتک زدن زن تنها در خیابان
تغییر چهره بهاره افشاری بازیگر زن ایرانی با استایل پاییزی
پوشش عجیب هری استایلز بازیگر هالیوودی سوژه شد
پیمان معادی و مادر سرزنده اش در اکران فیلم ناگهان درخت
هانیه غلامی و پدرش همراه با همسر و مادر بازیگرش
دلتنگی روزبه حصاری برای یک فنجان قهوه داغ و خنده از ته دل
عکس دو نفره کیسان دیباج و مونا کرمی در پشت صحنه از سرنوشت
چهره جدید سیاوش خیرابی بعد از ۹ ماه قرنطینه خانگی
عکس جالبی که محسن کیایی بازیگر هم گناه ۴ صبح گرفت
تازه ترین استایل سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری
عکس جدید مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور با هوادار
شهرهای قرمز کرونا از روز شنبه ۱۵ آذر
استایل شیک و ساده‌ پانته آ پناهی ها بازیگر کرگدن
عکس جدید نسرین نصرتی و همسرش در پاییز
ماجرای انگشتر حاج قاسم در وسایل یک شهید چه بود؟ 
حرکت زیبای ارسلان قاسمی و نیما شاهرخ شاهی در روزهای کرونایی
خاطره جالب احسان علیخانی با آریا عظیمی نژاد در سرویس بهداشتی
ست لباس قرمز بهنوش طباطبایی بعد از ازدواج همسر سابقش
افراد خیر معروف در کارهای انسان دوستانه از مهتاب کرامتی تا لیلا بلوکات
اگر قصد کاهش وزن دارید این پنج دروغ رایج را هرگز باور نکنید
لایو فلور نظری و واکنشش به دعوای جنجالی با مریم امیرجلالی
نیوشا علیپور بازیگر مژگان در بچه مهندس در کنار مرحوم پورحسینی
تصاویر جدید مهدیس توکلی بازیگر نقش مینو در سریال از سرنوشت
عکس جدید گندم دختر آزاده نامداری با لباس عروس در تولد مادرش
ایرج نوذری و مادرش به همراه خواهرش
تغییر چهره سروش گودرزی بازیگر خط قرمز و مسافری از هند
تبریک تولد مادر بهاره رهنما به دخترش بهاره ، با صدایی لطیف
بازیگر سریال عاشقانه حسین یاری با دختر و عروسش
گریم‌ جدید مهراوه شریفی نیا در فیلم جدیدش
تیپ متفاوت متین ستوده با ست سبز رنگ
عکسی از دفتر کار نیکی کریمی بازیگر آقازاده
عکس جدید نانسی عجرم خواننده لبنان در کنار همسر و ۳ دخترش
جواد خیابانی گزارشگر ورزشی در کنار تنها دخترش
حامد کمیلی در کنار زنده یاد کامبوزیا پرتوی
پسر پرویز پورحسینی مرحوم در مراسم خاکسپاری پدرش
عکس دختر دیگو مارادونا با چهره ماتم‌زده و اشکبار
کشف لباس عروس آغشته به مواد مخدر در تهران
استایل شیک و تیپ رضا بهرام در یک روز بارانی استانبول
جدیدترین عکس نسیم ادبی و همسرش ابراهیم اثباتی
فیلمی که محسن تنابنده از مراسم عقد ۲ همکارش منتشر کرد
حضور هنرمندان در مراسم خاکسپاری پرویز پورحسینی
صحبت های بغض آلود مرحوم پرویز پورحسینی درباره کرونا
ناگفته های تلخ کمند امیرسلیمانی از زمان بارداری مادر و تولدش
بهاره رهنما در جشن تولدش در کنار طراح لباسش
آسان‌ترین شیوه خرید و اجاره آپارتمان تنها در سامانه هوشمند کیلید
تیپ پسرانه لیلا اوتادی با موهای کوتاه در نوجوانی
جشن تولد لاکچری آزاده نامداری با کیک ۹۹/۹/۹
آخرین وداع خانواده شهید محسن فخری زاده بر سر مزار وی
گاف تلویزیون درباره شهید فخری‌زاده
logo-samandehi