شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جواب کوبنده بازیگر پایتخت به اونایی که میگفتن معتاد میشی یا بقیه رو معتاد می‌کنی!

تاریخ نشر :سه‌شنبه 15 آگوست 2023 اشتراک:
قضاوت درباره بهرام افشاری اخبار گوناگون
بهرام افشاری برای رسیدن به جایگاه کنونی اش زحمت بسیار زیادی کشیده است. او قد بسیار بلندی دارد و به عنوان بلند قد ترین بازیگر ایرانی از او یاد می شود و ابتدا این موضوع برای او معضل بود که توانست آن را تبدیل به فرصت کند.

بهرام افشاری,  نمونه یک بازیگر موفق و پر تلاش است که این روزها به یک هنرمند پولساز در سینما تبدیل شده است و فیلم سینمایی فسیل با بازی او به پرفروش ترین فیلم سینما تبدیل شده است. بهرام که در سن کم پدر و مادرش از هم جدا می شوند و او زندگی متفاوتی را در کنار پدرش تجربه می کند توسط اطرافیان بارها مورد قضاوت قرار می گرفت و کسی باور نمی کرد این پسر روزی به یکی از هنرمندان مطرح سینما و تلویزیون تبدیل شود. او با تلاش بسیار و خاک صحنه خوردن به جایگاه کنونی اش رسیده است و از جمله هنرمندان محبوب و البته با اخلاق سینماست. قضاوت درباره بهرام افشاری را در پرشین وی ببینید.

قضاوت درباره بهرام افشاری

جواب کوبنده بهرام افشاری به اون‌ها که میگفتن معتاد میشی یا بقیه رو معتاد می‌کنی!!!

قضاوت های نادرست درباره معتاد شدن بهرام افشاری

ماجرای این هنرمند باید در خاطر ما بماند که هر بچه طلاقی قرار نیست معتاد شود و نباید دیگران را صرفا با دید خودمان قضاوت کنیم. باید از خودمان سوال کنیم تا حالا آدم‌ها قضاوت کرده ایم اونم به ناحق ؟! و ایا تونستی بعداً با موفقیت‌هات جوابشونو بدید؟

قضاوت درباره بهرام افشاریبهرام افشاری بلند قد ترین بازیگر سینما
بهتاش پایتختبهتاش پایتخت
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس