شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ژست باکلاس و دخترانه بازیگر احضار در خانه اش با دیزاین سنتی

تاریخ نشر :جمعه 27 اکتبر 2023 اشتراک:
ژست دخترانه آدرینا صادقی اخبار گوناگون
دختران بازیگر دهه هفتادی در سینمای ما زیاد نیستند و البته همین تعداد کم با استعداد و توانمند نشان داده اند و آینده بسیار خوبی به طور قطع در انتظار آن هاست.

سریال احضار یکی از سریال هایی است که بعد از سال ها توانست در ایام ماه رمضان دیده شود. این سریال با محوریت دختری به نام مائده بود که او برای احضار روح و ارتباط با روح خواستگار سابق اش در تلاش بود. نقش مائده را ادرینا بازی کرد. دختر هنرمندی که در چند رشته هنری فعالیت می کند. او در انتخاب دیگر نقش هایش وسواش زیادی به خرج داده است و گرنه پیشنهادا بسیار زیادی دارد. این هنرمند تصمیم گرفت تا بازیگری را به صورت حرفه ای و البته هوشمندانه ادامه دهد. آدرینا هرزگاهی عکسهای هنری از خودش در صفحه اش منتشر می کند. او که چهره ای بسیار دخترانه دارد عکسی در لوکیشن کاملا سنتی منتشر کرد. ژست دخترانه آدرینا صادقی را در پرشین وی ببینید.

ژست دخترانه آدرینا صادقی

در سریال احضار برای اولین بار در مقابل دوربین قرار گرفت. او در این سریال نقش مائده را بر عهده دارد. مائده در واقع نقش اصلی سریال را دارد و دختری است که با دوستش زهره بابازی مینو آذرمگین در جنگلی در شمال کشور گرفتار می شود و اتفاقاتی برای او می افتد که تصور می کند جن به او حمله کرده است.

ژست باکلاس و دخترانه بازیگر احضار در خانه اش با دیزاین سنتیژست باکلاس و دخترانه بازیگر احضار در خانه اش با دیزاین سنتی

استایل دخترانه آدرینا صادقی

استایل دخترانه آدرینا صادقیاستایل دخترانه آدرینا صادقی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس