دوشنبه, ۷ خرداد , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آموزش ساخت گوشواره های چرمی +تصاویر

اشتراک:
ساخت گوشواره خانه داری
در این مطلب دو مدل آموزش تصویری ساخت گوشواره زیبا و ساده در خانه را یاد داده ایم با ما همراه باشید..

اکثریت زنان استفاده کردن از گوشواره را دوست دارند در این جا آموزش ساخت گوشواره های دست ساز و زیبا را برای شما آماده کرده ایم..

آموزش ساخت گوشواره

گوشواره یکی از جواهرها است که از زمان گذشته تاکنون و در فرهنگهای مختلف زنان و مردان استفاده می‌کردند و به گوش خود نصب می‌کردند.

پیشینه

نخستین نشانه‌های گوشواره را می‌توان در تمدن ایلام یافت. در آثار برجای مانده، گوشواره‌هایی مربوط به این دوران یافت شده است.پس از آن نیز در پیکره‌های تخت جمشید می‌توان کاربرد گوشواره را در میان مردان در آن دوران (نزدیک به ۲۵۰۰ سال گذشته) دید. برگوش چپ مرد نمکی پیدا شده در معدن نمک زنجان که مردی از مردمان روزگار ساسانی است نیز گوشواره‌ای از جنس طلا آویخته بود

تاثیر مدل گوشواره

مدل گوشواره مانند بقیه ملحقات لباس مهم بوده و بر ظاهر فرد تاثیر می‌گذارد و به شکل صورت و گردن بستگی دارد. در موقعیت‌های رسمی گوشواره شلوغ نامناسب است حتا می‌توان گوشواره استفاده نکرد. برای صورتهای کشیده گوشواره آویز بزرگ (چلچراغی) و حلقه‌ای بزرگ یا گوشواره دکمه‌ای (میخی) مناسب است. با گوشواره حلقه‌ای بزرگ صورت گردو چاق بنظر می‌آید و چین‌های گردن مشخص تر می‌شود. گوشواره آویز برای گردن‌های بلند مناسب است نه گردن‌های کوتاه. گوشواره دکمه‌ای نیز برای صورتهای گرد و چاق مناسب نیست. اما گوشواره‌های حلقه‌ای متوسط برای هر مدل صورت مناسب می‌باشد.

نحوه درست کردن گوشواره با چرم

چرم را به شکل مستطیل با کناره اریب ببرید و قسمت بالای آن را منگنه کنید و گیره گوشواره نصب کنید و یک گوشواره خوشگل و متفاوت چرمی بسازید.

ساخت گوشوارهساخت گوشواره های چرمی
ساخت گوشوارهنحوه ساخت گوشواره چرمی
ساخت گوشوارهآموزش تصویری درست کردن گوشواره با چرم

 

ساخت گوشوارهساخت گوشواره

آموزش درست کردن گوشواره با مهره

زیورآلات مخصوصا در میان خانم ها طرفداران خاص خود را دارد. می توانید با کمی وقت گذاشتن و به کار بردن خلاقیت، دست سازه های زیبا برای خودتان یا هدیه دادن به دیگران خلق کنید.

وسایل مورد نیاز برای درست کردن گوشواره :

•انبردست
•سیم چین
•مهره در رنگ دلخواه
•سیم آلومینیومی ۱/۵ میلی متری
•سیم مفتولی
•حلقه گوشواره

مراحل ساخت:

ساخت گوشوارهنحوه درست کردن گوشواره
ساخت گوشوارهدرست کردن گوشواره بامهره
ساخت گوشوارهساخت گوشواره ی زیبا با مهره
ساخت گوشوارهمراحل درست کردن گوشواره

بردوک , زن روز

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس