جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

ثروتمند شدن با صلوات

اشتراک:
ثروتمند شدن با صلوات احکام و مسائل شرعی
ذکر صلوات هم فواید دنیوی دارد و هم اخروی. اثار و برکات زیادی این ذکردر زندگی دارد . از خواص ذکر صلوات می توان به رهایی و خلاص شدن از فقر و بدبخت اشاره کرد.

ذکرصلوات خواص زیادی دارد .این ذکرکلید مشکلات می باشد . اگرحس میکنیدفرد گنهکاری هستید میتوانید با فرستادن این ذکر گناهان را پاک کنید . با فرستادن صلوات میتوانید از فقر و بدبختی خود را از خلاص کنید .صلوات بهترین ذکر برای برآوردن حاجات رفع گرفتاری ها می باشد . آثار و خواص ویژه صلوات در این مطلب ببینید.طریقه ی  ثروتمند شدن با صلوات را در پرشین وی ببینید.

ثروتمند شدن با صلوات

آن جوان در خواب دید که به او امر شد که گاوش را نفروشد، مگر به امر مادرش.آن جوان ازخواب برخاست، بنى اسراییل نزد او آمدند تا گاو را از او بخرند، مادر جوان گفت: باید پوست این گاو
را پر از طلا کنید تا آن را به شما بفروشیم.آنها راضى شده، گاو را خریدند، سپس او را کشته و یکى از عضوهاى بدنش را بر پیکره مرده زدند.آنمرده زنده شد و خبر داد که قاتل او پسر عمویش است.

ثروتمند شدن با صلواتدعای ثروت

بنى اسراییل گفتند: نمى‌دانیم که کدام عجیب‌تر است: زنده شدن این جوان یا ثروتمند شدن این مرد.خداوند به حضرت موسى (علیه السلام) وحى کرد که: به بنى اسراییل بگو که اگر مى‌خواهند زندگى دنیایى آنها نیکوگردد و در آخرت نیز بهشت نصیب آنها گردد، ذکرى را بگویند که این جوان بدان تمسک جست و آنصلوات بر محمد و آل محمد علیهم السلام مى‌باشد.

آن جوان به موسى (علیه السلام) گفت: من چگونه این اموال را از شر حسودانم و دشمنانم حفظ نمایم؟موسىگفت: بر اموالت صلوات بر محمد و اهل بیت طاهرینش بفرست تا خداوند ضرر هر دشمن و حسودى را ازتو دفع نماید.بنى اسراییل نزد موسى آمدند و گفتند: ما همه اموال خود را به این جوان بخشیدیم،

خواص ذکر صلوات برای رهایی از فقر صلوات پرفیض

دعایى کن که خداوندنیز به ما روزى گسترده عنایت فرماید.موسى گفت: شما نیز به انوار مقدس اهل بیت توسل جویید و بر محمد و اهل بیت او صلوات بفرستید.آنهانیز چنین کردند، سپس حق تعالى وحى فرستاد به موسى (علیه السلام) که: در فلان خرابه هزاران دینار طلا وجوددارد، آن را میان خود قسمت نمایید.این فراوانى مال، به سبب برکت صلوات بر محمد و اهل بیت او حاصل شد.

بی واژه

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس