مشاهده : 4431بیو گرافی و سبک زندگی افراد مشهورRSS

امیرحسین خنجری؛ از بدلکاری در سریال مختارنامه تا حادثه وحشتناک در سریال پایتخت| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۶)

امیرحسین خنجری؛ از بدلکاری در سریال مختارنامه تا حادثه وحشتناک در سریال پایتخت| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۶)چهره ها
امیرحسین خنجری یکی از بهترین بدلکاران سینمای ایران می باشد او در یکی از آخرین کارهایش در سریال پایتخت به کار بدلکاری پرداخته است . پیش از این هم بدلکاری سریال مختارنامه را هم انجام داده است.

امیرحسین خنجری یکی از بهترین بدلکاران سینمای ایران می باشد او در حال حاضر در سریال پایتخت به کار بدلکاری پرداخته است .در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با جزئیات بیشتر بیوگرافی امیرحسین خنجری بدلکار سریال پایتخت پنج آشنا شوید.

بیوگرافی امیرحسین خنجری

امیرحسین خنجری یکی از بدلکاران جوان و البته موفق به شمار می‌رود. او یکی از اعضای فعال گروه خیبر و به نوعی دستیار علیرضا فتحی به شمار می‌رود و به گفته خودش، استعداد او در این عرصه توسط فتحی شناخته شده است.

امیرحسین خنجری

زندگینامه امیرحسین خنجری

حادثه برای بدلکار سریال «پایتخت»

الهام غفوری درباره حادثه روز ششم خرداد ماه سال ۹۶ برای امیرحسین خنجری که سر صحنه تصویربرداری یکی از سکانس‌های سریال «پایتخت ۵» دچار آسیب از ناحیه جمجمه شد گفت که همان موقع سریعاً به بیمارستانی در بابل منتقل شد و تا این لحظه تحت درمان قرا گرفته است.

پس از این ماجرا خدا را شکر هیچ‌گونه خونریزی داخلی و مغزی نداشته و فقط دچار شکستگی شده و بعد از این ماجرا او را به بیمارستان «نیکان» تهران منتقل کردند.

امیرحسین خنجری

عیادت سیروس مقدم از امیرحسین خنجری

مصاحبه امیرحسین خنجری

چه شد تصمیم گرفتید بدلکاری را به شکل حرفه‌ای دنبال کنید؟

از کودکی ورزش می‌کردم و در رشته‌های کیک بوکسینگ و کاراته فعال بودم تا این که در یکی از
مسابقه‌های کشوری، فردی شماره تماس آقای فتحی را به من داد و گفت بهتر است با توجه به علاقه‌ات به بدلکاری، به این حرفه رو بیاوری.

من هم با ایشان تماس گرفتم و گفتند منتظر بمانم.

از همان ابتدا نگران پذیرفته شدن یا نشدنتان توسط گروه نبودید؟

راستش را بخواهید همان زمان که منتظر تماس ایشان بودم، ناامید شدم چون مدت زیادی گذشت.
تا این‌که برای سریال «مختارنامه» دعوت به همکاری شدم.

امیرحسین خنجری

عیادت سارا و نیکا فرقانی از امیرحسین خنجری

بی‌تردید وقتی برای اولین بار سکانسی را برای بدلکاری به شما سپردند، استرس زیادی داشتید. خب تا یک ماه هیچ کاری به من نمی‌سپردند، ولی در مختارنامه به خواسته‌ام رسیدم و توانستم توانایی‌هایم را نشان دهم و این باعث شد اعتماد گروه بیشتر جلب شود. از همان ابتدا، توانایی‌هایم را بالا می‌دیدم.

درست است در مجموعه «دیوار» برای بار دوازدهم یک ماشین را چپ کردم، ولی وقتی برای اولین بار می‌خواستم این کار را انجام دهم، چون تا آن زمان این کار در ایران انجام نشده بود، کمی استرس داشتم.

شما یکی از پرکارترین بدلکارهای گروه محسوب می‌شوید، چرا؟

همیشه در کارهایم پس از طرح صحنه توسط آقای فتحی سعی کرده‌ام خلاقیتی از خود بروز بدهم که تا به حال دیده نشده و به کیفیتی برسم که عوامل کار از آن راضی باشند.

همیشه دنبال کارهایی هستم که در ایران اتفاق نیفتاده باشد. یکی از آخرین کارهای شما سریال «دیوار» سیروس مقدم بود.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری و سیروس مقدم

بدلکاری در این سریال چگونه بود؟

وقتی فیلمنامه این کار پیشنهاد شد، باتوجه به سابقه فعالیت‌های آقای مقدم و این که ایشان اغلب
سریال خانوادگی ساخته‌ است، پیش‌بینی می‌شد سکانس‌های اکشن این کار، به دو یا سه سکانس برسد، اما پس از جلسه‌ای که برگزار شد، فهمیدیم کار پراکشنی را پیش‌رو داریم.

در بعضی جاها هم خود گروه صحنه‌های اکشن دیگری را به کار اضافه می‌کرد تا بهترین کار را به ایشان تحویل دهیم.
بازی کردن در این مجموعه هم پیشنهاد خود آقای مقدم بود. علاوه بر بدلکاری،
در نقش یکی از خلافکاران نیز بازی کردید.

این حضور آگاهانه بود؟

یکی از هدف‌های اصلی آقای فتحی همین است که بدلکار گروهش، بازیگری هم بلد باشد و من با این نوع فکر کاملا موافقم.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری و همکارش

تا به حال در چه کارهایی حضور داشتید؟

مختارنامه، عملیات ۱۲۵، دو و سه، ملکوت، آخرین سرقت، آناهیتا، از یاد رفته و… به‌طور طبیعی بدلکاران باید لباس مخصوص داشته باشند.

این لباس‌ها، چه ویژ‌گی‌ای دارد؟‌

این لباس‌ها نقاط ضعیف و حساس بدن مثل نخاع، آرنج، سرشانه و… را بخوبی پوشش می‌دهد.
پوشیدن لباس‌ها به این منظور نیست که با پوشش آنها هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
به هر حال بدن ضربه می‌بیند، ولی این لباس‌ها درصد ضربه احتمالی را کمتر می‌کند.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری روی تخت بیمارستان

حرف های امیرحسین خنجری درباره خطرات بدلکاری

امیرحسین خنجری بدلکاری که از آسیب های این رشته می گوید که به گفته ایشان بیشترین آسیب در بدلکاری دوره آموزشی است وگرنه در دوران کار مشکلی پیش نمی آید.

امیرحسین خنجری یکی از بدلکاران جوان و البته موفق به شمار می‌رود.

او یکی از اعضای فعال گروه خیبر و به نوعی دستیار علیرضا فتحی به شمار می‌رود.

و به گفته خودش، استعداد او در این عرصه توسط فتحی شناخته شده است.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری و تیم سریال پایتخت

از زبان ایشان : از کودکی ورزش می‌کردم و در رشته‌های کیک بوکسینگ و کاراته فعال بودم تا این که در یکی از مسابقه‌های کشوری، فردی شماره تماس آقای فتحی را به من داد و گفت بهتر است با توجه به علاقه‌ات به بدلکاری، به این حرفه رو بیاوری. من هم با ایشان تماس گرفتم و گفتند منتظر بمانم.

لباسهای بدلکاری نقاط ضعیف و حساس بدن مثل نخاع، آرنج، سرشانه و… را بخوبی پوشش می‌دهد.

پوشیدن لباس‌ها به این منظور نیست که با پوشش آنها هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

به هر حال بدن ضربه می‌بیند، ولی این لباس‌ها درصد ضربه احتمالی را کمتر می‌کند

2018-06-22 / گردآوری:
دکتر طاهری
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین ویدکتر طاهری
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۶) از بهاره و دختر اهوازی تا تولد شیرین و شیوااینستاگرام هنرمندان (۲۲۶) از بهاره و دختر اهوازی تا تولد شیرین و شیوا
ازدواج سوگل طهماسبی ؛ از سختی های وحشتناک سه ساله تا حلقه های ازدواج| سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۵)ازدواج سوگل طهماسبی ؛ از سختی های وحشتناک سه ساله تا حلقه های ازدواج| سبک زندگی افراد مشهور(۲۵۵)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۳) از ساره خنثی تا شیرین تر بودن شاهرخ از نبات!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۳) از ساره خنثی تا شیرین تر بودن شاهرخ از نبات!
سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)سارا صوفیانی ؛ از ازدواج با ۲۸ سال اختلاف سنی تا روزهای بیقراری| سبک زندگی افراد مشهور(۳۱۳)
چالش عکس پیری بازیگران ایرانی | از تبدیل ژوله به آئیش تا پرستوی خوشحال!چالش عکس پیری بازیگران ایرانی | از تبدیل ژوله به آئیش تا پرستوی خوشحال!
آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)آریا عظیمی نژاد ؛ از ناشنوایی و نجات از مرگ تا عصر جدید| سبک زندگی افراد مشهور(۳۳۲)
جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)جزئیات ازدواج هادی کاظمی و سمانه پاکدل؛ از فیلم و موذی بودن آنها از نظر بهنوش بختیاری تا حلقه بسیار زیبا!|سبک زندگی افراد مشهور (۲۵۲)
اینستاگرام هنرمندان (۲۲۰) از عروس شدن دوباره بهاره و حاجی تا عصبانیت پرستو!اینستاگرام هنرمندان (۲۲۰) از عروس شدن دوباره بهاره و حاجی تا عصبانیت پرستو!
ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)ازدواج مریم کاویانی با سیاستمدار و سفیر معروف | سبک زندگی افراد مشهور(۲۹۲)
چالش پیری چهره های معروف ایرانی | از سحر قریشی تا مهراب قاسم خانی!چالش پیری چهره های معروف ایرانی | از سحر قریشی تا مهراب قاسم خانی!
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۴۰) از علت زن و بچه نداشتن جواد تا خانه لوکس رامین!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۱۴۰) از علت زن و بچه نداشتن جواد تا خانه لوکس رامین!
اینستاگرام هنرمندان (۲۰۴) از زیبایِ ریحانه تا تبریک الهام به نیوشا!اینستاگرام هنرمندان (۲۰۴) از زیبایِ ریحانه تا تبریک الهام به نیوشا!
استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!استایل چهره‌ های ایرانی؛ از استایل مهران غفوریان و همسرش تا تولد الناز حبیبی با تم زرشکی!
الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)الهه حصاری ؛ از عشقی که درباره آن توضیح نمی دهد تا بازی در سریال ممنوعه!| سبک زندگی افراد مشهور (۲۷۵)
الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)