امیرحسین خنجری؛ از بدلکاری در سریال مختارنامه تا حادثه وحشتناک در سریال پایتخت| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۶)

امیرحسین خنجری؛ از بدلکاری در سریال مختارنامه تا حادثه وحشتناک در سریال پایتخت| سبک زندگی افراد مشهور (۲۳۶)چهره ها
امیرحسین خنجری یکی از بهترین بدلکاران سینمای ایران می باشد او در یکی از آخرین کارهایش در سریال پایتخت به کار بدلکاری پرداخته است . پیش از این هم بدلکاری سریال مختارنامه را هم انجام داده است.

امیرحسین خنجری یکی از بهترین بدلکاران سینمای ایران می باشد او در حال حاضر در سریال پایتخت به کار بدلکاری پرداخته است .در این شماره از سبک زندگی افراد مشهور با جزئیات بیشتر بیوگرافی امیرحسین خنجری بدلکار سریال پایتخت پنج آشنا شوید.

بیوگرافی امیرحسین خنجری

امیرحسین خنجری یکی از بدلکاران جوان و البته موفق به شمار می‌رود. او یکی از اعضای فعال گروه خیبر و به نوعی دستیار علیرضا فتحی به شمار می‌رود و به گفته خودش، استعداد او در این عرصه توسط فتحی شناخته شده است.

امیرحسین خنجری

زندگینامه امیرحسین خنجری

حادثه برای بدلکار سریال «پایتخت»

الهام غفوری درباره حادثه روز ششم خرداد ماه سال ۹۶ برای امیرحسین خنجری که سر صحنه تصویربرداری یکی از سکانس‌های سریال «پایتخت ۵» دچار آسیب از ناحیه جمجمه شد گفت که همان موقع سریعاً به بیمارستانی در بابل منتقل شد و تا این لحظه تحت درمان قرا گرفته است.

پس از این ماجرا خدا را شکر هیچ‌گونه خونریزی داخلی و مغزی نداشته و فقط دچار شکستگی شده و بعد از این ماجرا او را به بیمارستان «نیکان» تهران منتقل کردند.

امیرحسین خنجری

عیادت سیروس مقدم از امیرحسین خنجری

مصاحبه امیرحسین خنجری

چه شد تصمیم گرفتید بدلکاری را به شکل حرفه‌ای دنبال کنید؟

از کودکی ورزش می‌کردم و در رشته‌های کیک بوکسینگ و کاراته فعال بودم تا این که در یکی از
مسابقه‌های کشوری، فردی شماره تماس آقای فتحی را به من داد و گفت بهتر است با توجه به علاقه‌ات به بدلکاری، به این حرفه رو بیاوری.

من هم با ایشان تماس گرفتم و گفتند منتظر بمانم.

از همان ابتدا نگران پذیرفته شدن یا نشدنتان توسط گروه نبودید؟

راستش را بخواهید همان زمان که منتظر تماس ایشان بودم، ناامید شدم چون مدت زیادی گذشت.
تا این‌که برای سریال «مختارنامه» دعوت به همکاری شدم.

امیرحسین خنجری

عیادت سارا و نیکا فرقانی از امیرحسین خنجری

بی‌تردید وقتی برای اولین بار سکانسی را برای بدلکاری به شما سپردند، استرس زیادی داشتید. خب تا یک ماه هیچ کاری به من نمی‌سپردند، ولی در مختارنامه به خواسته‌ام رسیدم و توانستم توانایی‌هایم را نشان دهم و این باعث شد اعتماد گروه بیشتر جلب شود. از همان ابتدا، توانایی‌هایم را بالا می‌دیدم.

درست است در مجموعه «دیوار» برای بار دوازدهم یک ماشین را چپ کردم، ولی وقتی برای اولین بار می‌خواستم این کار را انجام دهم، چون تا آن زمان این کار در ایران انجام نشده بود، کمی استرس داشتم.

شما یکی از پرکارترین بدلکارهای گروه محسوب می‌شوید، چرا؟

همیشه در کارهایم پس از طرح صحنه توسط آقای فتحی سعی کرده‌ام خلاقیتی از خود بروز بدهم که تا به حال دیده نشده و به کیفیتی برسم که عوامل کار از آن راضی باشند.

همیشه دنبال کارهایی هستم که در ایران اتفاق نیفتاده باشد. یکی از آخرین کارهای شما سریال «دیوار» سیروس مقدم بود.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری و سیروس مقدم

بدلکاری در این سریال چگونه بود؟

وقتی فیلمنامه این کار پیشنهاد شد، باتوجه به سابقه فعالیت‌های آقای مقدم و این که ایشان اغلب
سریال خانوادگی ساخته‌ است، پیش‌بینی می‌شد سکانس‌های اکشن این کار، به دو یا سه سکانس برسد، اما پس از جلسه‌ای که برگزار شد، فهمیدیم کار پراکشنی را پیش‌رو داریم.

در بعضی جاها هم خود گروه صحنه‌های اکشن دیگری را به کار اضافه می‌کرد تا بهترین کار را به ایشان تحویل دهیم.
بازی کردن در این مجموعه هم پیشنهاد خود آقای مقدم بود. علاوه بر بدلکاری،
در نقش یکی از خلافکاران نیز بازی کردید.

این حضور آگاهانه بود؟

یکی از هدف‌های اصلی آقای فتحی همین است که بدلکار گروهش، بازیگری هم بلد باشد و من با این نوع فکر کاملا موافقم.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری و همکارش

تا به حال در چه کارهایی حضور داشتید؟

مختارنامه، عملیات ۱۲۵، دو و سه، ملکوت، آخرین سرقت، آناهیتا، از یاد رفته و… به‌طور طبیعی بدلکاران باید لباس مخصوص داشته باشند.

این لباس‌ها، چه ویژ‌گی‌ای دارد؟‌

این لباس‌ها نقاط ضعیف و حساس بدن مثل نخاع، آرنج، سرشانه و… را بخوبی پوشش می‌دهد.
پوشیدن لباس‌ها به این منظور نیست که با پوشش آنها هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.
به هر حال بدن ضربه می‌بیند، ولی این لباس‌ها درصد ضربه احتمالی را کمتر می‌کند.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری روی تخت بیمارستان

حرف های امیرحسین خنجری درباره خطرات بدلکاری

امیرحسین خنجری بدلکاری که از آسیب های این رشته می گوید که به گفته ایشان بیشترین آسیب در بدلکاری دوره آموزشی است وگرنه در دوران کار مشکلی پیش نمی آید.

امیرحسین خنجری یکی از بدلکاران جوان و البته موفق به شمار می‌رود.

او یکی از اعضای فعال گروه خیبر و به نوعی دستیار علیرضا فتحی به شمار می‌رود.

و به گفته خودش، استعداد او در این عرصه توسط فتحی شناخته شده است.

امیرحسین خنجری

امیر حسین خنجری و تیم سریال پایتخت

از زبان ایشان : از کودکی ورزش می‌کردم و در رشته‌های کیک بوکسینگ و کاراته فعال بودم تا این که در یکی از مسابقه‌های کشوری، فردی شماره تماس آقای فتحی را به من داد و گفت بهتر است با توجه به علاقه‌ات به بدلکاری، به این حرفه رو بیاوری. من هم با ایشان تماس گرفتم و گفتند منتظر بمانم.

لباسهای بدلکاری نقاط ضعیف و حساس بدن مثل نخاع، آرنج، سرشانه و… را بخوبی پوشش می‌دهد.

پوشیدن لباس‌ها به این منظور نیست که با پوشش آنها هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

به هر حال بدن ضربه می‌بیند، ولی این لباس‌ها درصد ضربه احتمالی را کمتر می‌کند

2018-06-22 / گردآوری:
نظر خود را بنویسید-نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!
ازدواج امیرحسین صدیق با باران خوش اندام |فیلم لورفته از عروسی امیرحسین صدیق!ازدواج امیرحسین صدیق با باران خوش اندام |فیلم لورفته از عروسی امیرحسین صدیق!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۹ | از لباس عروسکی مریم تا انگشترهای جالب لالهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۱۹ | از لباس عروسکی مریم تا انگشترهای جالب لاله
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از پرواز ژوله به سوی سرزمین فیلترها و فیلتر شکن ها تا چهره عجیب آناهیتا درگاهی!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۵) از پرواز ژوله به سوی سرزمین فیلترها و فیلتر شکن ها تا چهره عجیب آناهیتا درگاهی!!!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۴) از کودک درون ویدا جوان تا سلفی سرِ صبحی مهراوه شریفی نیا!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۴۴) از کودک درون ویدا جوان تا سلفی سرِ صبحی مهراوه شریفی نیا!!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۸) از خبر فوری محسن چاوشی تا تولد دختر مهراب قاسم خانی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۸) از خبر فوری محسن چاوشی تا تولد دختر مهراب قاسم خانی!!!
خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!خبر ازدواج حمید گودرزی برای بار دوم از زبان خودش!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۷) از جندتایی شدن ژوله تا تولد تیپ زرد بهنوش طباطبایی!!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۱ | از ست پدر پسری بازیگر تا تیپ عجیب ریحانه در جشنوارهتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۱ | از ست پدر پسری بازیگر تا تیپ عجیب ریحانه در جشنواره
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۱ از کیم کارداشیان تا ویل اسمیت!اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۱ از کیم کارداشیان تا ویل اسمیت!
اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!اینستاگرام هنرمندان (۱۳۳) از پیشنهاد بی شرمانه به مهراب قاسم خانی تا نینجا شدن ترلان پروانه !!!
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !تیپ و استایل چهره های ایرانی ۶ | از تم بنفش تولد بهاره تا النگوی بهنوش !
اینستاگرام هنرمندان (۱۰۵) از گولاخ خونه نرگس محمدی و علی اوجی تا راه های رسیدن به قله موفقیت شیلا خداداد!!!اینستاگرام هنرمندان (۱۰۵) از گولاخ خونه نرگس محمدی و علی اوجی تا راه های رسیدن به قله موفقیت شیلا خداداد!!!
برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)برزو ارجمند ؛ از خواستگاری جالب تا تولد پسرش بدون حضور او در خارج!| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۶)
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۰) از مهراب قاسمخانی تا هانیه توسلیچهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۴۰) از مهراب قاسمخانی تا هانیه توسلی
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوندتیپ و استایل چهره های ایرانی ۹ | از عکس جدید تاره عروس و داماد سینما تا تغییر چهره حدیث فولادوند
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۶) از حیاط باصفای بهنوش طباطبایی تا همینجوری های سحر قریشی!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۵۷۶) از حیاط باصفای بهنوش طباطبایی تا همینجوری های سحر قریشی!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدواینستاگرام ستاره های خارجی ۳۴ از تولد پسر سلین دیان تا عاشقانه رونالدو
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۴) از سفره دل بهنوش طباطبایی تا پارسا پیروزفر در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی !!!چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۰۴) از سفره دل بهنوش طباطبایی تا پارسا پیروزفر در نمایشگاه نقاشی آناهیتا درگاهی !!!
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۸ از کارداشیان ها تا دختر زیبای دیوید بکهاماینستاگرام ستاره های خارجی ۲۸ از کارداشیان ها تا دختر زیبای دیوید بکهام
استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۲)استوری هنرمندان در اینستاگرام (۱۲)
چهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویرچهره ها در شبکه های اجتماعی ۵۳۵ +تصاویر
هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۳) | از آناهیتا درگاهی تا شاهرخ استخریهنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۳) | از آناهیتا درگاهی تا شاهرخ استخری
سمیرا حسن‌ پور ؛ از رژیم غذایی جالب تا بازی در پایتخت و دلدادگان | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۹)سمیرا حسن‌ پور ؛ از رژیم غذایی جالب تا بازی در پایتخت و دلدادگان | سبک زندگی افراد مشهور (۲۶۹)
اینستاگرام ستاره های خارجی ۲۲ | از جاستین بیبر تا عکس تبلیغاتی سلنا گومزاینستاگرام ستاره های خارجی ۲۲ | از جاستین بیبر تا عکس تبلیغاتی سلنا گومز
هنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۲) | از مهناز افشار تا لیلا اوتادیهنرمندان در شب یلدا ۹۷ (۲) | از مهناز افشار تا لیلا اوتادی
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی النازتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی الناز
اشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندریاشک های سوزناک هنرمندان مشهور در تشییع پیکر یدالله صمدی | از هنگامه قاضیانی تا ستاره اسکندری
ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !ورزشکاران ایران و جهان در شبکه های اجتماعی (۳) از خاطره بازی احمدرضا عابدزاده تا خبر بزرگ مسی !
تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)تبریک اینستاگرامی چهره ها به مناسبت روز پدر و مرد (۱)
تیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی النازتیپ و استایل چهره های ایرانی ۲۳ | از میکاپ زیبای الهام تا ظاهر ژولیده ی الناز
در این قسمت از بررسی استایل هنرمندان به سراغ عکس های مادر دختری پرستوصالحی ، عکس احمد مهران فر در کنار همسرش و برزو ارجمند و همسرش می رویم و زیبایی استایل آن ها را بررسی می کنیم.
سوژه های روز رو این جا ببینید !
دیگر جشن عروسی نگیرید، بدون عروسی ساز !!!
فال حافظ
شیک ترین و جدیدترین مدل های لباس عروس , سفره عقد , آرایش عروس و ...
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۹) از با ارزش ترین دارایی فروزان تا دلتنگی کاظمیان!
اینستاگرام هنرمندان (۱۴۷) از الناز مجرد تا احساسات چهره ها !!!
چهره ها در شبکه های اجتماعی (۶۲۹) از رونمایی سام درخشانی از برکه تا شکایت الهام حمیدی!!!
الناز شاکردوست ؛ از تجربه ای نزدیک مرگ تا سیمرغ| سبک زندگی افراد مشهور(۲۸۹)
ورزشکاران در شبکه های اجتماعی (۵۸) از کادوی لاکچری علی دایی تا معجزه مادرید!
زیبایی اندام خانم ها( جمع کردن باسن و بالا کشیدن سینه ) در زمانی کوتاه
فال حافظ
فال روزانه
تعبیر خواب